1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שבוע 9

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אחי, ‏12/8/19.

1. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
  2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אחי שמת לב שכל הגזעים אדומים ?
    מעניין זה.

3. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
  4. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    האמת לא מבין בזה גידול ראשון מזן לא ידוע
    אז לא יודע איך אמור להיראות קראת אבל לא מראה לי שזה זה עכשיו אני מסתקרן

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    כתוב שם שחוסר בזרחן מתבטא בגזעים אדומים
    אבל אולי יש עוד סיבות, ומביני דבר שיראו את התמונות ידעו להגיד לך יותר. בהצלחה

6. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    קראתי אבל עדיין אין לי מושג תודה נקווה שהמומחים יענו

7. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    לכל הטוענים נגד הוצאת עלים אני עדיין לא יודע מה יותר טוב אבל מה דעתכם על המאמר:
    http://knb.is/1c40gAp

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    את כל הדברים האלו ציינתי ויותר, אבל המומחים כאן לא מסכימים.
    בשביל זה אתם מגדלי ארונות, ואני מאסטר, אמרתי לכם, יש רק אחד.

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    https://www.growweedeasy.com/purple-stems-cannabis-seedling
    הנה מאמר על גזעים אדומים והסיבות להיווצרותם, לרוב בגלל גנטיקה, אם הצמח עדיין בריא וכל הפרמטרים האחרים נשמרים, או ph לא מאוזן, או שוק בהעברת השתיל כשהיה צעיר, אבל הוא התגבר, או מחסור בדשנים מסויימים, אבל לרוב רק אם יש בעיות אחרות ואז צריך לנסות ולגלות איזה דשן חסר לו.

אחי אוהב/ת את זה.
  10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הבעיה של כולכם בפוסט הזה היא ההגדרה הכושלת שלכם ל"מאמר". לא, לא מדובר במאמר, מדובר במשהו שאדם פשוט כמוכם כתב. מאמר נובע ממסקנות שבוצעו במחקר ע"י חוקרים מקצועיים, שלמדו נניח - פיזיולוגיית הצמח, ולא כמוכם, שעדיין נתקעים בין אם ל-עם. תעשו לעצמכם טובה, לפחות אל תגידו "מאמר". אתם טיפשים, כולם יודעים, אבל כשאתם מתחילים לכתוב אתם רק מוכיחים עד כמה.

11. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    תלמד להבדיל בין מאמר לבין מאמר מדעי
    זה שאתה לא מסכים לא אומר שזה לא נכון העיקר אתה זורק שטויות לאוויר אבל אתה איש קטן ומבודד מזל שאני לא מתרגש מילדים כמוך אבל כנראה שקל לך יותר לקלל ולגדף מאשר לפרגן בינתיים עדיין לא הבאת שום סימוכין לטענות שלך לא מצאת מפחד להודות שיש עוד דרך מה כואב לך
    ???

12. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה תלמד להבדיל בין מאמר לבין בלוג. הבעיה היא בך כאדם כסיל ובור שלא מסוגל לבצע את ההבחנה ולא מסוגל להבין שמדובר באדם אחד שרשם את השטות שאתה מייחס לה חשיבות.

אגלה לך סוד: עשיתי את זה כאן עשרות פעמים, ביססתי את מקומי על סמך הידע המהימן שלי. לא מוכיחים על דרך השלילה, כלומר אני לא צריך להראות לך שאתה טועה, אתה פשוט צריך להראות לי שאתה צודק. כלומר - יא טיפש, אתה הבאת סימוכין לכך שהסרת עלים טובה? אני יודע שלא. בגלל זה אני פונה אליך ב-"יא טיפש", כי לא מתאים לך שום שם אחר. אגלה לך עוד סוד: אני כבר אמרתי שלא אעזור לך ולכן אני אפילו לא אתאמץ לעשות העתק הדבק מתיקיית המאמרים שלי שנמצאת לנגד עיני בכל עת. פשוט - לא מגיע לך. אני מעדיף שתתי-אדם כמוך יכשלו, זה רק מעצים ומבליט את ההבדל בינינו, את ההבדל בין אדם משכיל לאדם בור וכסיל.
    אגב, בתור איש קטן ומבודד, אני מתחזק קהילה מאוד פעילה שחברים בה למעלה מ-200 איש שמגיבים מדי יום, בקבוצה סגורה מקצועית ופתוחה בה מורחקים כסילים כמוך. תבוא, אשמח להרחיק אותך.

13. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    אני לא צריך להראות לך כלום
    אתה קנאי
    וחושב שכל דרך שונה משלו שגויה אני לא זה שטען לבעיות בגידול זה אתה לא הבאת שום סימוכין לטענות שלך אז תמשיך לתחזק 200 לקוחות בתור סוחר ולהתעצבן כי זה עושה לי טוב על הלב

14. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    כן, סביר להניח, ככה זה כשאתה עושה דברים על דעת עצמך, כמו נניח הסרת עלים - כשאין לך מושג מהן ההשלכות, כמו שאין לך מושג מתי משתמשים ב-"אם" ומתי ב-"עם".
    הם לא לקוחות, הם מגדלים מרוצים שהתחילו כמעט כמוך ומודים בכל יום שלא סיימו כמוך. הדרך למטה קלה יותר מהדרך למעלה, ונראה שנוח לך מאוד עם הטפשות שלך. אגב, חלק מהם הגיבו לך כבר, אבל החלטת לענות גם להם. אתה צריך לשתוק, לקבל כמה כאפות של מידע וליישם. תתחיל בלשתוק.

15. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    כשאתה משקר פה מי הגיב כל מי שהגיב בלי תמונה לא נענה אתה נתפס על קטנות באותיות אף פעם לא טענתי שאני מבין אתה זה שטען ולא מוצא מאמר בלוג שום דבר שנוגד אז אל תטיף לי מוסר אם המגיבים שלך לא יודעים להעלות תמונה דרשני
    אבל אתה תמיד בוחר בדרך הקלה להשמיץ בלי שבב של אמת אני אמשיך לגדל ולהטיח לך את האמת ברצוף כי חוץ מגיבוב של קללות אתה לא ממציא תורה מסיני

16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    האמת היחידה שאתה מטיח בפני כולם היא שאתה בור וכסיל. האמת היחידה שאני מטיח בפניך היא שאני לא ניסיתי לעזור לך למעט ההודעה הראשונה שרשמתי לך, בה הבנתי שאתה בור וכסיל ולכן אני נמנע מלעזור לך. אני כותב בהודעות שלך רק על מנת שקוראים תמימים, להבדיל מבורים וכסילים כמוך, יעשו את ההבדלה ולא נניח, חלילה, יטעו טעות כה חמורה בסיווג בלוג של קופאית סטלנית כ"מאמר". כבודי במקומי מונח, מנגד כותב לי כלומניק שחושב שהוא ממציא התורה לעצמו. אתה בסה"כ תוצאה של ביצית חצי קלאצ' שהופרתה מזרע באיכות בינונית ומטה. זה נקרא הברירה הטבעית, וכנראה שלהוריך לא היו הרבה ברירות אם זה הזרעון ההכי מהיר שלהם שנקלט. רק לצורך הדוגמא, אתה מסוג האנשים שמבצעים עליהם ניסוים. הנה, ניסוי אינטרנטי בבור וכסיל בשם אידרומעסתר שמעביר את הפגם הגנטי שלו הלאה, דרך האינטרנט. מאנשים כמוך, אנשים משכילים כמוני למדים מהו נכון ומהו שגוי. אתה הדוגמא לכשלון בעוד שאני נותן כאן, ובחינם, אין ספור דוגמאות להצלחה. שוב, הצמח שאתה דואג לעדכן אותנו לגביו בכל שבוע (אני הייתי מתבייש ונעלם כבר לפני שבועיים) הוא ההוכחה לכך שאתה בור וכסיל, וכמו שאני דואג להזכיר לך הרבה -

17. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    אני גאה בו מאוד בפוסט האחרון רשמת שהוציא 1300 אבל תראה את כמות העציצים שהיה שם וכמה כסף עלה הציוד ותגלה שאתה מוציא חומר בינוני בעלות פר גרם גבוהה בהרבה אני לא גאון אבל אני יודע שאתה עצבני ואני שמח אתה לא מביא דוגמאות של מתחילים ורק חושב שהוא יודע הכי טוב אז בוא תנסה להגיד משהו חדש
    חוץ מלעשות העתק הדבק לסלנג ולתוכן השקרים שלך

18. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הנה משהו חדש שאולי ברח מנגד עינייך - ייבול נמדד לפי שטח פנים לפי זמן. כמות העציצים לא רלוונטית. אם תגדל עציץ אחד או 100 באותו שטח, הייבול ימדד לפי השטח. כלומר - אם תנצל את השטח היטב עם עציץ אחד, תקבל בדיוק את אותה כמות שהיית מקבל אם היית מנצל את השטח עם 100 עציצים. הפרמטר היחיד שמשתנה זה הזמן, עם 100 יותר קל למלא את השטח, לכן תקבל יותר ייבול שנתי. בדיוק כמו הוריך בתהליך הברירה הטבעית. 2 דקות של המון זרעונים - טמבל אחד שמנצל תת-חיים שלמים.

19. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    הנה משהו חדש 1,300 גרם על השקעה כזאתי זה לא גידול מוצלח הילדי רחוב בני ה12 שאתה מנסה להרשים יתלהבו אני רואה את הציוד והתפוקה עלובה ודרך
    אגב כמות העציצים משפיעה לא רק אפשרות למקסם את היבול אלא גם על החברים שלך מהבילוש אז כן יש קשר תפסיק להמציא דברים ותמשיך להתעצבן

20. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בפרוטוקול שלי אלפי מגדלים (כן, אלפי) מגדלים קנאביס בעלות של 2-5 שקלים לגרם. זה נקרא יעילות. זה מושג זר לך, אני בטוח, אבל אתה חושב שאתה מבין על מה אתה מדבר. העלות לא רק שחזרה פי אלפי אחוזים עוד בפעם הראשונה, היא תמשיך לחזור כרווח נקי ותקטין את עלות הגרם ממספר התחלתי של חמישה שקלים לגרם למספר סופי של כשני שקלים לגרם. אגב, העציץ המעפן שלך, אפילו שאתה "לא משקיע בו" לכאורה, יהיה כל כך לא יעיל עד כדי שגרם ממנו יעלה לך הרבה יותר, וכן, גם לחברינו מהבילוש זה לא ישנה דבר. העונש שתקבל הוא אותו עונש, רק שלך יש סיכוי של פי כמה אלפים יותר גבוה להתפס, אתה הרי מגדל על גג בניין שסמוך לבניין רב קומות אחר - טיפשות שהאל לא היה מתגאה בבריאתה, בדיוק כמו הוריך, ככל הנראה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!