1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ירוק ודיכאון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י eran19, ‏19/8/19.

1. eran19

eran19 חבר חדש

לייקים:
    1
    סתם סרטון שעשיתי על ניסיון אישי שלי חושב שחשוב לדעת דברים שיכולים לקריאות וכמובן שזה היה יותר בסדר אם היה יותר מחקר בנושא והתאמה של זנים למצבים מסוימים אבל בנתיים אין מה לעשות.

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    גם אני לא ממליץ על כלום. מה שכן יכול להיפגע כשצורכים ירוק הוא הזיכרון לטווח הקצר, כלומר, אתה יכול להתחיל משפט ולזרום איתו באופן אינטואטיווי ופתאום לשכוח למה אמרת את זה, זו פגיעה בזיכרון לטווח הקצר, זה הפיך, כלומר כשמפסיקים לצרוך ירוק הזיכרון לטווח הקצר חוזר לתפקד. אפשרי לך לנסות ירוק עם אחוז גבוה יותר של סי.בי.די. ואחוז נמוך יותר של טי. אייג'. סי. אולי כך תוכל להנות יותר מבלי המחשבות והתחושות המטרידות. תודה על הסירטון.

3. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    מי שחווה דיכאון לחץ וחרדות יכול להרגיש התעצמות של התסמינים האלו בעקבות הקנאביס
    וגם סביר שזה יקרה לו, במיוחד מקנאביס של הרחוב שאין בו cbd בכלל כי אלו שמגדלים רוצים מקסימום השפעה ממסטלת כדיי למכור מהר, אבל הרפואי יותר מתון ויש זנים שבכלל בלי thc וזנים כאלו יכולים רק להועיל לבעיות המוזכרות, תנסה זנים עם אחוז cbd גבוה ותראה, לגביי בעיות הזכרון לתווח קצר זה כמו שאבו ג'וינט ציין, אבל כל תרופה אחרת יש לה השפעה יותר הרסנית לזכרון.

4. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    שתוק איך יש לך זמן לזיין ככה בשכל

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    יש לי מספיק לעשות מה שבא לי, השאלה היא איך יש לך זמן לעשות כל מה שאומרים לך, תתרחק ממני עד היום לא התייחסתי אליך, תפסיק להיות נער שליח ולהתווכח על שטויות עם אנשים שלא מכירים אותך בכלל.

6. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    לא מכיר פה אף אחד פשוט רואה זיוני שכל שלך ושל עוד כמה שפשוט חבל.. אתה כותב שטויות אז אני מתווכח. על שטויות. שאתה כתבת.

7. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    חבל להתייחס לאחד כמוך, אפס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!