1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה באחד מהצמחים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י לוקו 2, ‏21/8/19.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    יעקב הלוי.
    הסבר מאוד מעניין רוב העלה עדיין ירוק במצב הזה לא קטמתי גם אני חושב שלא צריך לעשות קיטום .
    אלא אם העלה אבוד לגמרי כרגע זה לא המצב.
    אני גם חושב שאם יש עלים שקצת הצהיבו עדיין יעשו את העבודה יותר טוב מאשר בלי העלים .
    תודה ויום טוב

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה מוזמן לקרוא מה שרשמתי לך כאן ולהשכיל כשאני אומר שוב - דשן מינראלי ביחס הנכון > תכשיר שקראת את פלאי הטבע על גבי האריזה שלו, שלא עושה כלום. הסימן > זה בדיוק כמו במתמטיקה - עדיף הדשן.
    אתה לא יכול לבוא ולהטיף לי על תכשיר שהצליח להערים עליך עם תוכן שיווקי כגון: "מגדיל את הייבול, משפר ספיחת דשנים, מפחית סטרסים" ושאר בלבולי השכל של יום שישי בבוקר, כשבקביל אתה בעצמך לא מתשמש בדשן עם היחס הנכון לקנאביס. אתה רוצה להגדיל את הייבול, לשפר ספיחת דשנים ולא להגיע למצב של עקה לצמח שלך? מעולה, תדשן עם דשן מינראלי ("כימי") ביחס הנכון כפי שהמלצתי לך עליו, ותפסיק לחשוב באופן שגוי שתכשיר שלא עושה כלום יהיה אי פעם טוב יותר מדישון נכון, שע"י כך אתה למעשה תגדיל את הייבול, לא תכניס את הצמח לעקה ואיך לא - תשפר את ספיחת הנוטריינטים לצמח ע"י מתן של נוטריינטים לצמח, איך לא? :)
    זה הזמן לא להפגע, לקבל את ההערה הבונה וללכת לעשות את זה נכון. בהצלחה

KusaMachSHI200 אוהב/ת את זה.
  3. גלן דניאל'ס

גלן דניאל'ס חבר חדש

לייקים:
    1
    מקבל את ההערה לגבי הדישון אחי.
    אך לגבי הkf , בפעם הראישונה שהישתמשתי בו היתי גם סקפטי לגביו וקבלתי בהתחלה מחבר שהמליץ עליו כמות קטנה לנסות על חלק מהצמחים,
    אני יכול להגיד לך שבכמות הסופית היה הפרש בין מה שקבל ללא של בממוצע 30% יותר ופרחים שמנים ושומניים.
    אני רק אומר שלפי דעתי כדי שתנסה את החומר הזה כי אצלי הוא נתן יופי של עבודה.
    ושוב רק כדי לא ליפתוח ויקוח הוא לא קשור לדישון .
    בלי שום קשר גם קראתי פה בפורום על משהו שהשתמש בו גם בתור חמור משריש ליחורים.

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זו הערה רלוונטית כמו הבטחות לפני בחירות של פוליטיקאים. צר לי, קנה המידה שאתה עובד בו יחד עם הנתונים הסובייקטיביים שאתה מסיק הופכים את השטות הזו לשטות, ולא בגלל מה שרשום על הבקבוק. נחזור ליחס דישון נכון, השקיה נכונה ותוצאות שבאו בעקבות כך. רצוי להתעלם משטויות כמו הנ"ל.

5. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    ברשותך אני קצת ארחיב את מה שעמיטוס רשם - אתה מדבר על מוצר כולשהוא שאם אני אשתמש בו אז אני אקבל צמח בריא יותר ויבול גדול יותר. אין לי בעייה עם ההצהרה הזאת בכלל, אבל היא צריכה להיות מגובה במחקרים שהחברה עשתה כדי להוכיח שהמוצר שלה עובד. אתה לא יכול להגיד שהחבר שלך גידל כמה צמחים בלי וכמה צמחים עם והוא הגיע למסקנה שזה אחלה תכשיר - זה פשוט לא עובד ככה. תגדל 10 דונם עם ו 10 דונם בלי, תעשה את זה לפחות פעמיים שלוש, ותעשה את זה כמובן גם עם צמחים שכולם ייחורים מאותה אמא, ואז נתחיל לדבר עם התכשיר הזה עובד או לא. תכלס, גם אני יכול לדחוף כמה שטויות לבקבוק, לרשום דברים כמו "מגדיל יבול" "מחזק שורשים" ולתת לאיזה חברה לעשות לי מיתוג ושיווק טוב - בדיוק כמו שטויות שרושמים על דשנים "ייעודים" לקאנביס...כאילו שצריך דשן ייעודי לקאנביס - אתה שמעת פעם על דשן ייעודי לתפוחים ? או על תוסף לדשנים שמוציא 30% יותר עגבניות ? לא שמעת כי לא קיים כזה דבר...כול החברות האלה עושים על המגדלים הלא מנוסים סיבוב, וממש בקלות אם יורשה לי לאמר, רק כי הצמח לא חוקי ברוב העולם ויש יותר שטויות של סטלנים שצפים ברשת מאשר עובדות אמיתיות. במילים אחרות - תפסיק לבזבז כסף על דברים שאף אחד לא הוכיח שעובדים ופשוט תשתמש בדשן טוב במינון נכון.

6. גלן דניאל'ס

גלן דניאל'ס חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא רוצה לפתוח פה ויקוח אז נסגור את זה בקצרה.

אני באמת שממליץ לכולכם לקנות בקבוק של ליטר לנסות ולהגיד ךי מה אתם אומרים זה סהכ 20₪.
    תנסו אותו ואחרי חודש תגידו מה נראה לכם סבבה?

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    המלצתך נקלטה במערכת.

8. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    שבת שלום לכם.
    הדיון פה הוא מאוד מעשיר ועוד במיוחד שאני פתחתי אותו.
    שאלתי על קלמג והדשן שאני משתמש בו קבלתי תשובה רצינית.
    ברור שהבחור יותר מבין ממני.
    רציתי לדעת אם אפשרי לערבב את התמיסה יחד ?
    ובטוח שאצלו הדשנים יותר
    מקצועיים אז התשובה היתה כן ואני מודה לו על כך.
    כרגע החלפתי לאקוגן פרפקט ואבו ג'וינט שיהיה בריא כתב שכל תמיסה צריך להכין בנפרד ואז להשקות ( מצטער אם לא הבנתי נכון) אפשר הסבר בבקשה למה ?
    תודה רבה לכולם.

9. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    לא שתי תמיסות ניפרדות. מה שכתבתי זה שהאקוגן והקל מג לא באים ביחד אלא בשתי אריזות ניפרדות, אבל כשמכינים תמיסה שמים אקוגן וקל מג ביחד באותה התמיסה.

Amitos אוהב/ת את זה.
  10. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אחלה תודה מצטער על אי ההבנה

11. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    זה בסדר, אני בסך הכל גם לומד עכשיו, לפי מה שהבנתי מעמיטוס, אי אפשר לשים מראש קל מג ודשן באותו הבקבוק, עניין כימי, לכן תראה דשנים ותוספים (רבים מהם מיותרים) מכל הסוגים, אבל קל מג מגיע תמיד בבקבוק נפרד. חוץ מזה, אם תרצה לשלוח תמונה, יש כאן באתר מדריך להעלאת תמונות. שבוע טוב!

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  12. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אתה צודק במאה אחוז אני מגדל פנים פעם ראשונה ושואל כדי ללמוד.
    ולא רוצה להרוס גידול בשביל תוסף שאני לא יודע מה הוא.
    ואם יש לי ספק אני ישאל שוב.
    לא בושה לטעות אבל אם נותנים עצה ולא מיישמים זה כבר טמטום.
    ואלה שמבקשים הוכחות של תמונות לא ממש מעניין אותי .(קטני אמונה)
    בבית משפט צריך הוכחות וממש לא אכפת אם מאמנים לי או לא אני יודע מה גידלתי.
    שבוע טוב ותודה לך.

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  13. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    תמונה לא בשביל להתגאות אלא כדי לראות מה המצב וליעץ לך איך לתקן. לא חייב.

14. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בדיוק. ברגע שקלמג בא במגע עם זרחן, למשל, תחול התגבשות ומשקעים של המלחים. זה לא מצב רצוי, וזו הסיבה למה אין קלמג בפרפקט.

15. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אחלה תודה עמיתוס.
    שאלה חשובה? אני יכול נגיד לצלם פעם בשבועיים או שלוש לצלם עם פלאש שחושך בשביל הכיף שלי.
    אם יש ספק קטן אני אמנע מזה עד סוף הגידול. תודה רבה לך ושבוע טוב

16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא מומלץ להפריע לצמח בשעות החושך.

17. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אוקיי תודה אני אמנע מזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!