1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה גנטית או פריחה איטית?

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Gabriel2k19, ‏25/8/19.

1. Gabriel2k19

Gabriel2k19 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני רוצה לשתף אותכם בסיטואציה די מתסכלת הייתי אומר..
    יש לי שתי צמחים באותו גיל שכרגע נמצאים בפריחה מתקדמת, ובערך כבר שלושה שבועות ללא שינוי כלל!! לא טריכומות לא שרף לא כלום רק אך ורק השיערות הלבנות. וכדי שתבינו לעומק.. אין בפנים כלום הוא מלא שיערות ומבפנים ריק. זאת אומרת אין גביעים של הפרח בכלל. אתמול היה גם שלישי שכבר עבר הארבסט ושניים נותרו לא מפותחים (היו שלושה באותו גיל) נכון להיום הבאתי ייחור עם גנטיקה חזקה מאוד (ודאי) והוא עוד מעט עוקף אותם בסיבוב בהתפתחות. נכון לעכשיו אני נותן להם בוסטים של אשלגן זרחן קצת ועדיין ללא תוצאות.. ph 6.0 כניסה ויציאה ec 1500-1800 כניסה ויציאה עברו פעמיים שטיפה (מצע קוקו פרלייט) לפני כניסה לפריחה ולפני שבועיים כי חשבתי אולי הם בסטרס זק אבל הם לא. שאלתי המון מגדלים וותיקים וכולם מתקשים לענות על הבעיה. תודה רבה לעונים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!