1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול והחוק

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Lsaman1999, ‏9/9/19.

1. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    רציתי לדעת מה הם יכולים לעשות למישהו שמגדל 2-3 צמחים בחלון. אני יודע שזה לא חוקי אבל זה נחשב כ-שימוש אישי? או שזה יותר מזה? האם פעם מישהו פה נתפס עם צמח בחלון?

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    הכול תלוי ב 2 דברים: כמה כסף יש לך לעורך דין טוב, ועל איזה שופט אתה נופל.

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  3. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מתכוון למה שיקרה לפני זה. כאילו אם יש לך רק 3 צמחים בחלון, איזה עבירה זה נחשב? אני שמעתי משהו שזה עדיין נחשב שימוש אישי ובגלל שזה בבית שלך, הם לא יכולים לעשות משהו, אבל אני די בטוח שזה בולשיט.

4. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    ברור. 3 עציצים זה שימוש עצמי, פילים עפים באוויר, והשם שלי זה באמת יעקב הלוי.
    נו באמת...קאנביס לא חוקי בשום צורה - גידול\אחזקה\שימוש וכו'

5. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה עם אי הפללה? חשבתי שאם אתה מעשן בבית שלך זה חוקי, לא? לגדל צמח בבית שלך זה לא אותו דבר כמו להחזיק קנאביס? אם זה ברור שאתה לא מוכר את זה ורק מגדל לשימוש אישי, אני לא מבין איך זה שונה מלעשן את זה בבית שלך (שאני חשבתי שזה חוקי.)

6. גלעד ארדן

גלעד ארדן חבר חדש

לייקים:
    7
    שימוש עצמי זה עד כמות של 25 גרם אם אני לא טועה

7. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה לתשובה, אבל אני רוצה לדעת על צמח... אני יודע שיש הרבה שמגדלים 200+ צמחים ונתפסים כי הם כמובן לא מגדלים לשימוש אישי. אבל לא מצאתי משהו באינטרנט על 2-3 צמחים בחלון, ואם זה נחשב כ-שימוש אישי או לא.

8. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גם לא תמצה משהו באינטרנט.
    2-3 צמחים זה לא שימוש אישי נקודה.
    אתה לא תפסיק לעשן תמצא פתרון אחר לא במרפסת. ובסופו של דבר יעלה לך פחות כסף

9. גלעד ארדן

גלעד ארדן חבר חדש

לייקים:
    7
    מסתבר שדיברו על זה
    רצו לעשות שקצת עציצים במרפסת יהיה עבירה קלה ואז זה בוטל
    חיפוש בגוגל "3 עציצי קנאביס" מוביל לכתבה המקורית פה באתר קנאביס
    בתוך הכתבה יש לינק לכתבת ביטול

הלינק נראה קצת לא נעים כי האתר הזה בחר URL בעברית
    https://www.xn--4dbcyzi5a.com/2019/05/אכזבה-בוטלה-ההקלה-על-גידול-קנאביס-במרפ/

מתוך הכתבה:

בעקבות ההנחיה התרחבה משמעותית התופעה של ישראלים המגדלים צמח קנאביס או שניים בביתם לשימושם האישי, ללא ציוד עזר, אך כעת נראה שיש להתחיל להיזהר שוב.

ואכן ההנחיה הובילה מאז להקלה מסויימת בענישה כלפי מי שהואשמו בגידול קנאביס בבית לפי מתכונת זו. בכמה תיקים אף שוחררו ישראלים ללא הרשעה על בסיס הנחיה זו.

כעת כאמור, החל מה-1.4 למעשה, הנחיה זו אינה בתוקף עוד, זאת לדברי המשטרה בעקבות כניסת חוק הקנסות החדש (“אי הפללה באחריות”) שניסח השר גלעד ארדן.

בתשובה לפניית מגזין קנאביס מודה המשטרה כי הנחיה זו אכן בוטלה: “מתאריך 01.04.19 בוטלה ההנחיה, זאת לאור חקיקת התיקון לפקודת הסמים וכפועל יוצא מודל האכיפה החדש של עבירת החזקת סם מסוכן לצריכה עצמית”.

10. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תראה לא תלך בגלל זה לבית סוהר.
    לא יודע בן כמה אתה ומה התכניות שלך לעתיד אבל זה יכול לסגור הרבה דלתות .
    תגדל אבל לא במרפסת.

11. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    שנה שעברה גדלתי 4 צמחים בחלון, וקיבלתי איזה 15 גרם סך הכל. פשוט השנה יש לי צמח אחד שהוא גדול יותר ממה שהיה לי שנה שעברה ואני דואג שהשכנים יראו את זה או משהו. ואני קצת פרנואיד שיתקשרו למשטרה וזהו. אני יכול לשים את צמח בפנים אבל במקום שאין שמש כמו שיש בחלון. זה כבר עושה פרחים אבל ממשיך לגדול. מה היית ממליץ לי? אם אני אשים את זה בפנים זה לא אפשר לראות את זה מבחוץ, אבל כמו שאמרתי, יש פחות שמש.

12. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    עד עכשיו לא פחדת כנראה שהוא יפה וזה אחלה שאתה מפחד עליו.
    פחות שמש פחות יבול בטוח.
    כמה שמש פחות? שלא יקבל אור בלילה יותר פרטים תקבל תשובות מיותר מקצוענים ממני.

13. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    שהצמחים בחלון, הם מקבלים שמש ישירה עד 17:00 בערך. אבל אם אני אשים אותם בפנים, הם יקבלו שמש ישירה רק עד איזה 14:00 או אפילו פחות. וכמובן זה לא שמש חזקה כמו בחלון. צירפתי תמונה של הצמחים שהם בפנים. השעה היא 16:10 וכמו שאתה רואה, אין להם שמש ישירה בשעה כזאת.

14. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
  15. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    הם רק בהתחלת פריחה בני כמה הם?
    בשמש ישירה כמו שכתבת הם צריכים להיות הרבה יותר גבוהים.
    אתה מדשן ? אולי השקייה לא מספיק. כמו שאמרתי יש הרבה מקצוענים שיתנו לך תשובות. לא רוצה סתם להטעות אותך בדישון ובהשקייה .שיהיה לך בהצלחה

16. Lsaman1999

Lsaman1999 חבר חדש

לייקים:
    0
    כן הם התחילו פריחה לפני שבועיים כזה. הם בני יותר מחודש. אני לא מדשן אותם. רק מים ושמש. אני לא מצפה לקבל הרבה מזה, רק כמה גרם זה בסדר. אני מגדל בשביל הכיף, לא משהו אחר. כמו שאמרתי, גדלתי שנה שעברה וקיבלתי איזה 15 גרם. אתה חושב שבלי שמש ישירה, אני עדיין אקבל איזה 10 גרם מצמח אחד?

17. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    לפי הגודל שלהם קשה להעריך אבל הם חייבים שמש וכמה שיותר יותר טוב עוד מעט נגמר העונה לגידול חוץ.
    לא יודע אם משתלם לקנות דשן עכשיו

18. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    בשביל כמה גרמים חבל, זה פלילי וזה עלול ללוות אותך בהמשך חייך, אל תשים בחלון, אם כבר החלטת לגדל אז עדיף פחות שמש, תרים אותם עד גובה החלון, לא מעבר, שלא יוכלו לראות. אל תשכח לתת להם 12 שעות של חושך מוחלט כמו שלוקו 2 הזכיר לך. למה לא מדשן? עונש? דשן אקוגן פרפקט הוא זול ומתאים לגידול. 2 מל"ל ולהוסיף גם קל מג 1 מל"ל להשקות מים מהברז עם הדשנים כל יומיים בכמות של חצי מנפח העציץ. שיצא נגר מלמטה, ואחרי שהעציץ מפסיק לטפטף מלמטה יש לפנות את הנגר.

19. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אתה חייב לדשן אם אתה רוצה להוציא משהו מהצמח.
    אבל יש לך גם בעיה עם גודל העציצים. קנאביס צריך מספיק מקום לשורשים. העציצונים של ליטר שיש לך שם ממש לא מספיקים כדי לתמוך בצמח שעוד אמור להפיק יבול.
    לגבי הבטיחות אתה צריך לעשות את השיקולים שלך לפי המצב בשטח, אבל כמה שיותר שמש ישירה יותר טוב. אתה יכול גם להשלים להם את שעות האור עם נורת גידול, כך שיהיו 12 שעות אור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!