1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בשורות רעות (מאוד!)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י fog, ‏18/9/19.

1. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    למרות שהרישיון שלי עד אפריל שנה הבאה הודיעו לי בבזלת ובקנדוק שאין יותר משלוחים וכולם עוברים לבתי המרקחת כבר באוקטובר וזה למרות שבכלל אין לי מרשמים או רישיון לאסדרה החדשה. בשורה התחתונה - למי שאין מרשמים נדפק ממש.

אם יש עוד מישהו שקיבל תשובה כזאת מקנדוק?

#1 fog, ‏18/9/19
    נערך לאחרונה ב: ‏18/9/19
  2. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    אולי בגלל שאתה זכאי לכמות גדולה ולא משתלם להם.

3. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    לא לא רק 40 .. הם בכלל לא שאלו מי אני ישר אמרו שאין יותר. מבחינתי לקבל רק שמן או גרוס אבל גם את זה לא מוכנים. זה הזוי ביותר. בטוח שיש אנשים הרבה יותר חולים ממני שהולכים ממש לאכול אותה.

4. aliencookie

aliencookie חבר חדש

לייקים:
    7
    מסקרנות קשה להגדיל מ30 ל40? כי אני פה עם 30 במרשם של t15 c3 החומר גרוס מגעיל חסר טעם .. צואה בשקית

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    תתקשרו ל *5329 ותבקשו לעשות את ההזמנה
    לפי ההסדרה הישנה ואז אפשר לקבל דברים שונים מבמרשם.

6. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    אני לא בטוח איך הם עובדים עכשיו. לפני שנתיים זה היה חלק במעמד החידוש של הרישיון ביקשתי ואישרו לי בלי בעיות.

תודה. יש לך מושג אם אני יכול להזמין עם הרישיון ה"ישן"? אין לי את המרשמים לבית המרקחת וקנדוק מסרבים לספק החל מחודש אוקטובר לפי ההסדרה הישנה... בכל מקרה תודה ואתקשר לשם מחר בבוקר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!