1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מצליח לסבול

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י בן וואלאס, ‏21/9/19.

1. בן וואלאס

בן וואלאס חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני סובל מאפילפסיה, ניסיתי הרבה תרופות, לא מסתדר עם התופעות לוואי,
    כשאני מעשן קנאביס זה עוזר לי להתמודד ולפעמים גם עוצר את ההתקף, הבעיה היא שיש זנים שעוזרים לי למנוע התקפים ויש כאלו שגורמים להתקף,
    שמעתי שיש בעלי מקצוע שמתאימים זנים לבעיה
    איפה אני יכול להתייעץ עם אחד?

2. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    היי בן,אתה מטופל ברפואי או ששואל בכללי?

3. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6

הייתי יוצר קשר עם תיקון עולם -03-5445860

4. בן וואלאס

בן וואלאס חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מטופל ברפואי, הרופא שקיבלתי לא מוכן לשמוע, אז המליצו לי לעבור רופא

5. בן וואלאס

בן וואלאס חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל אין לי רישיון, אני כרגע סובל מהתקפים אפילפטיים, בזמן/לפני התקף אני מעשן קצת וזה ממש עוצר את ההתקף או מונע אותו

6. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    אם אתה סובל מאפילפסיה ורשום בתיק הרפואי שלך שאתה לוקח כדורים לאפילפסיה מעל לשנה,למיטב ידיעתי הרופא הנוירולוג הראשי במחלקה לאפילפסיה בבית החולים איכילוב יכול לנפק לך רשיון.ממליץ לך להתייעץ עם הנוירולוג שמטפל בך,אולי הוא יוכל להפנות אותך למי שמנפק רשיונות.כמו כן אם אתה מכיר חולה אפילפסיה שמטופל בקנאביס אני מאמין שהוא ישמח להפנות אותך נכונה.

#6 חשש999, ‏22/9/19
    נערך לאחרונה ב: ‏22/9/19
  7. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    ולגבי הזנים,הייתי ממליץ לך לעשן קנאביס רפואי,ולא קנאביס שתקנה בקרן הרחוב.(אלא אם יש זן מסויים שמישהו שאתה מכיר מגדל ואתה יודע שעושה לך תגובות חיוביות), תרשום לך שתזכור אלו זנים עזרו לך ולהיפך,שתוכל לדעת מה לא יעשה לך התקפים,כי זהו הדבר האחרון שאתה צריך מתרופה , מקווה שינפקו לך רשיון בהקדם,ועד אז כבר תדע מה הם הזנים שטובים לאפילפסיה.

8. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    תתייעץ עם תיקון עולם ולך לרופא מומחה בתחום שמוסמך לתת רישיון.

9. בן וואלאס

בן וואלאס חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אני לוקח כדורים כבר כמעט שנתיים וסובל מתופעות לוואי, הנוירולוג שלי לא מוכן לשמוע על קנאביס אבל חשבתי לעבור ממנו או להתייעץ עם מרפאת כאב, אבל יכול להיות שהיא יגיד לי לעבור שוב לכדורים אחרים, נראה מה יהיה

10. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    אני לא מבין גדול בעניין,אבל אני חושב שאתה זכאי לפנות לנוירולוגים אחרים לייעוץ,אינך חייב " לעזוב" את הרופא שלך אם אתה מתייעץ עם רופאים אחרים.אני חושב שכדאי לך לברר בפורומים של חולי אפילפסיה מי הוא נוירולוג שבעד
    טיפול בקנאביס ולפנות אליו להמשך יעוץ והפניה נכונה.אני מאמין שהדרך הזאת תהיה מהירה יותר בשבילך מאשר הדרך של מרפאות כאב ,במרפאות כאב התורים יהיו ארוכים יותר. בכל זאת ממליץ להזמין גם תור למרפאת כאב בינתיים.

11. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    יש את הרשימה הזאת:

https://cannapedia.co.il/article/cannnabis-doctors

מניסיוני הדל, אם לא תלך בפרטי סביר שאף רופא לא יעזור לך.. אולי יש כמה צדיקים שיסכימו דרך הקופה אבל אני לא מכיר כאלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!