1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נוסעת לאמסטרדם חייבת עזרה!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Roni11, ‏27/9/19.

1. Roni11

Roni11 חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי במשך שנתיים וממש הייתי נהנת מזה וזה היה עושה לי ממש טוב, והייתה איזה פעם לפני שנה שאכלתי שחורה והתעלפתי ומאז כל פעם שעישנתי זה היה עושה לי רע, אותו עילפון גרם לי למן טראומה כזו, אז הפסקתי למשך שנה לעשן עד עכשיו,, ותכף אני נוסעת לאמסטרדם, כבר שכחתי איך זה מרגיש לעשן ולא יודעת איך זה ישפיע עליי עכשיו אם אקבל את זה בטוב כמו פעם או ברע, יש לכם עצות? ואם כדאי לעשות את
    הבדיקה של ה״שאכטה הראשונה״ באמסטרדם או בארץ?

2. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    תכלס.. CBD.. CBD כמעט ולא קיים ברוב הזנים המודרנים, באחוזים מאוד נמוכים, בהשוואה לאחזוי הTHC שהם מאוד גבוהים, וצריכת THC ללא CBD תגרום לשלל תופעות שליליות, תלוי כמובן במשתמש.
    באמסטרדם CBD נמכר בכל חנות זרעים או הד-שופ, אם קנית חשיש\תפרחת, אז פשוט תערבבי בג'וינט\ראש,
    ואם קנית בצורת שמן, שתיים שלושה טיפות יספיקו, אחרי או לפני העישון.
    לגבי הטראומה שחווית, אני מאוד ממליץ לך לנסות להיזכר ברגע ולשאול את עצמך אם זה נטו העובדה שעישנת קנאביס שגרמה לכך או כל גורם אחר, כי אני אישית לא ראיתי אף אדם מתעלף מג'וינט ויש כל כך הרבה גורמים לעילפון כמו צמא, עייפות או שתיה כבדה שיכולים להיתלוות לעישון...
    מעבר לכך זאת חופשה, אז תיהני, לחשוב שתתהפכי מאיזה פייסל שם באמסטרדם זה כמו לחשוב שיכרתו לך את היד כשאת באה לרופא עם צינון... תמיד תזכרי, קנאביס יכול לגרום לחרדה, דיכאון, תחושת אי נוחות ומחשבות רדיפה ושווא, אבל... אחרי שעתיים-שלוש הכל עובר ואת חוזרת למצב stand-by.. יש מבין?

3. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    היי, מחזק את התגובה מעליי ומוסיף לך קישור לפוסט שמסביר קצת יותר לעומק על סטלה רעה ועל איך מתמודדים איתה. ממליץ לקרוא:
    https://weed420.co.il/סטלה-רעה-מה-עושים/

4. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    תתחילי כמעשנת חדשה, וקחי חומר בעל THC נמוך בהצלחה.

5. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    תתחילי כמעשנת חדשה ,וחומר חלש בעל TCH נמוך .בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!