1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפשר להשתמש בTOP BOOSTER במקום BLOOMBASTIC?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אבינועם, ‏30/9/19.

1. אבינועם

אבינועם חבר חדש

לייקים:
    8
    אצל HOUSE AND GARDEN רשום להשתמש בו רק ל3-4 ימים.. אבל אם זה פי קיי 13 14 ובדיוק כמו הבלומבסטיק אז אפשר להמשיך איתו עד הסוף? תודה מראש לעוזרים :-*

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    אין לי ניסיון אישי עם המוצר הספציפי הזה, אבל למיטב הבנתי הוא שונה מהPK 13 14, או הבלומבסטיק בכך
    שבניגוד לשני המוצרים שהזכרתי, שמטרתם העיקרית היא הזנה של כמויות גבוהות של זרחן ואשלגן, הTOP BOOSTER הוא "קומבו" של דשן פריחה חזק יחד עם מרכיבים נוספים שאמורים להאיץ את תהליך הפריחה
    ותגובות הורמונליות בצמח - וזו הסיבה שהחברה ממליצה על שימוש יחסית מתון בו.

לדעתי אתה יכול להתנסות במתן מינונים גבוהים יותר ממה שהחברה ממליצה אם אתה ממש מעוניין
    לבדוק את התוצאות, פשוט תהיה עם אצבע על הדופק לוודא שהצמח לא מגיב בצורה קיצונית.

אבינועם אוהב/ת את זה.
  3. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אין לי מושג בדשנים של house and garden, אבל כן יש לי מושג בצמחים באופן כללי ובקאנביס בפרט....אז...
    נתחיל מזה שעל פי מחקרים עדכניים (של דוקטור נירית ברנשטיין ממכון וולקני) כמות גדולה מידי של זרחן בפריחה בהכרח פוגעת ביבול. כמה גבוה ? מעל 50ppm, שזה מה שיש בד"כ בדשן בסיס. במילים אחרות ההמלצה היא לא להשתמש בתוספות זרחן בפריחה אלה אם כן הצמח מראה חוסר ספציפי בזרחן (וגם אז אפשר פשוט להעלות קצת את המינון של דשן הבסיס שמכיל זרחן).
    ועכשיו נמשיך לתוספי דישון לקאנביס באופן כללי - עד מתי ימשיכו לנצל את התמימות של מגדלים מתחילים....קאנביס הוא צמח שגדל על כדור הארץ כמו כול שאר הצמחים והוא נחקר מספיק כדי לדעת את הדישון האופטימאלי שהוא צריך. שום "בוסטר" בעולם לא "ינפח" לך פרחים ולא "יאיץ גדילת שורשים" ולא כלום. אם תתן לצמח את התנאים האידיאליים תגיע למכסימום שהוא יוכל לתת לך מבחינת יבול. לשום צמח אחר מבוסס יבול אין שום "בוסטר" ושום חומר פלא, למה ? כי חברות הדשנים מנצלות את זה שהצמח הזה עדיין לא חוקי ברוב העולם ורוב האנשים לא יודעים איך לגדל אותו אז מוכרים לך כול מיני "תרופות סבתא" שאמורים ממש לעזור לך....במילים אחרות - תדשן באקוגן פרפקט 5-3-8 + תוספת קלמ"ג ואתה מסודר. אקוגן פרפקט - דשן זול מאוד שיש בו כול מה שקאנביס צריך. תוספת קלמ"ג כי חלק גדול מהמים בארץ הם מותפלים וצריך להחזיר להם מה שהלך לאיבוד בתהליך ההתפלה - סידן ומגנזיום בעיקר.

אבינועם, Sexyboy ו-NoahArc אוהבים את זה.
  4. אבינועם

אבינועם חבר חדש

לייקים:
    8
    אין כמוכם תודה רבה ❤

5. אבינועם

אבינועם חבר חדש

לייקים:
    8
    https://anonfiles.com/K2q6e46dn5/foto_no_exif_jpg

תגידו אתם יודעים אולי מה הרימות האלה?
    מצע קוקוס, חיים זזים והם ממש קטנים ואולי בעובי שיערה.. כל השקיה יוצאים אלפים, אני מרסס את הנגר בקיי משהו לפני שאני זורק אותו ואז הם מתחברים לקבר אחים כזה משהו מגעיל..
    לא מצאתי כלום שדומה באינטרנט ואני רוצה לדעת אם זה מזיק לצמח ואולי גם לי?

6. אבינועם

אבינועם חבר חדש

לייקים:
    8
  7. אבינועם

אבינועם חבר חדש

לייקים:
    8
    #7 אבינועם, ‏7/10/19
    נערך לאחרונה ב: ‏7/10/19
  8. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אף פעם לא גידלתי בקוקו ואני לא מכיר את המזיק הזה אז אין לי ממש איך לעזור לך....

אבינועם אוהב/ת את זה.
  9. אבינועם

אבינועם חבר חדש

לייקים:
    8
    לא חשוב תודה בכל זאת, הסתדרתי.. ראיתי כל מיני דברים באינטרנט התחלתי לאזן עם חומץ מהסופר במקום מוריד חומציות מיועד וזה מבריח אותם הם לא אוהבים את זה והכל רגיל בצמח . אבל זהו עם הקוקו, אדמה מיקוריזה וסלאמת.

10. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    מצויין. הקוקו הזה לא להיט בכלל ולא הייתי ממליץ על גידול בקוקו לאף אחד...
    לגבי גידול באדמה - עזוב אותך ממיקוריזה - יש רק חברה אחת שטוענת שהצליחה לפתח משהו שמתאים לקאנביס אבל היא לא שיחררה שום מחקר בנושא - רק תמונות של צמחים עם ובלי מיקוריזה. לא הייתי בונה על זה. תעבוד עם אדמה מאווררת, תשקה כול יומיים עם דשן והרבה נגר, תדאג לתאורה טובה וטמפ' נמוכה וזהו - כול השאר זניח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!