1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה למכשיר אידוי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מאיר10, ‏18/9/19.

1. מאיר10

מאיר10 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לקנות מכשיר אידוי לפרחים והלכתי קצת לאיבוד עם כל מה שמציעים, אני מחפש מכשיר נייד ופשוט לתפעול וניקוי

2. Fibronet

Fibronet חבר חדש

לייקים:
    0
    מה התקציב שלך? :)

3. מאיר10

מאיר10 חבר חדש

לייקים:
    0
    1000 שקל + -

4. Fibronet

Fibronet חבר חדש

לייקים:
    0
    קראפטי (crafty) - לא ניסיתי אבל הוא של חברה גרמנית שהמאדים שלה נחשבים לטובים ביותר.
    Tera boundless - אחלה מכשיר. חסרונות - הוא קצת כבד לי ביד. חוץ מזה בעיניי הוא מעולה אני ממש נהנית ממנו, איכות טובה, חזק ואפילו עמד בכמה נפילות, יש מתאם לבאבלר זכוכית שזה פצצה כשאתה בבית. פשוט מאד לניקוי ולתפעול, ניתן לקבוע טמפ' מדויקת ומגיע עם פיית זכוכית ופיית פלסטיק שניתן להחליף ביניהן. פיית הזכוכית כן קצת מתחממת אבל לא באופן בלתי נסבל.
    עוד מכשיר שיש לי שמאד מרוצה ממנו הוא הxvape fog. ממש ממש קומפקטי. איכות טובה. חסרונות: יש 5 מצבי טמפרטורה אבל לא טמפ' מדויקת, ושעוד לא עליתי על איך מוציאים את הפיה כדי לנקות אבל את רוב האיזורים פשוט מאד לנקות וזה מספיק ומתפקד מצויין. חיי בטריה ארוכים להפליא.

בגדול - בבחירת ואפורייזר אני הייתי מחפשת קודם כל שיהיה בצורת חימום convection ולא conduction.
    ומשם זה יותר העדפה אישית שלך וכמה כסף תוכל להשקיע.

5. NaTiTaM

NaTiTaM חבר חדש

לייקים:
    0
    המלצה חמה על DYNAVAP אם אתה מחפש ויפוריזר נייד ופשוט שעושה את העבודה.

אבל למה להקשיב לי, קח שני ביקורות יוטיוב, שמראות גם את השימוש בפועל.
    ויפקרדיט -
    420 ויפזון -

אישית אחרי שני הסרטונים האלה קניתי את המוצר, ולא שרפתי מאז.
    היו לי כמה אחרים, אבל הקטע של הטעינה חרפן.
    פה בדקה ויש לי 5 מצתים מלאים, פלוס האפשרות להשתמש בכל מקור חום חיצוני כולל אינדוקציה חשמלית.

אני מוסיף קישור שנותן לך 10% הנחה, בהזמנה מהאתר.

https://www.dynavap.com/coupon/TAMTAM

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!