1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להסתיר את זה כול הזמן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קצת זה גם טוב, ‏12/10/19.

1. קצת זה גם טוב

קצת זה גם טוב חבר חדש

לייקים:
    1
    ממש מתוסכלת מנסה להכיר .. אני יודעת שחצי מעולם מעשן אבל אי אפשר להגיד את זה ,
    יש גם להגדיר מעשן ..
    יש מגזימים עד שהם לא רואים בעניים ויש שמכניסים קצת " פלפל " גם אם זה יום יומי ..
    בכלל המדינה אשמה אם לא היו סמים אני מין הסתם לא הייתי מתמכרת לחרא הזה ..כי הכול משעמם בלי ..
    מנסה להפסיק אבל לבד זה לא פשוט ... כאילו גרה לבד , אז מתחיל הבוקר "לא אני לא יעשן" והינה בקטנה .. ואין לי בעיה עם הבקטנה תאכלס אני מתפקדת פצצה עם זה ונהנת הרבה הרבה הרבה יותר מהיום שלי ..
    אני חושבת שפשוט חסר לי הרגש להיות עם משהו ואם זה היה הייתי מעשנת הרבה הרבה פחות ובאמת רק בשביל הבילוי ,
    הבעיה שעם הלבד הזה אי אפשר להפסיק ,
    אני יודעת שאצלי זה בריחה מעטים מבינים שזה בריחה מהשעמום .. או אפילו בריחה מהכאב כי כשאני לבד אני נזכרת כמה אני לבד ..אז אני מעשנת כדי להעיף את המחשבות המדכאות מהראש :\
    וכול העישון לא עוזר לי לפתור את זה :\ ..רק מרחיק .. אני מרגישה שאני צריכה להסתיר את זה כול הזמן ויאוו כמה אנשים חופרים על תוכן שאין בו תועלת .. המעשנים בטוח מבינים על מה אני מדברת .
    אני חושבת שכשהיום מלא אין זמן לעשן ... רק כדי למלא אותו אני לא יכולה לשתף שלפעמים גם בא לי לעשן , אז צריך לשקר לבן זוג כי אם הוא ידע אף אחד לא ירצה אותי .. ואני הכי מהממת שיש .. גם חכמה גם אופה חח מבית טוב ולא פחות יפה מכול אחת אחרת ...זה המינוס שלי ועליו נפלתי :( מה אני היה לבד כול החיים כי אני אוהבת לעשן )
    אוף איך הסתבכתי בחרא הזה . לופ .

זה לא הכי טוב שאני מעשנת אני יודעת .. לא טוב לגבר כי הסטיגמה היא עצלנות וזה מזה לא נכון דווקא זה מעלה לי את הכוח לעשות לזוז ולפתח רעיונות אהה כבר אמרתי שאני עצמאית ??? כאילו מצפים שאשן ברחוב או שהיה לי בית מלוכלך ומשכורת עלובה ,, לא ובגלל זה גם קשה לי להכיר חברה מעשנת כי יש לא מעט שהפכו את זה לדבר מוגזם . שעד שהם לא מתנתקים מהקיים הם לא שבעים
    אני חייה בבית נקי מאוד ונעים מאוד מתפרנסת בזכות עצמי עם משכורת שלא היית מבזה אף סטלן ..אוהבת ספורט במיוחד לאחר גויינט קל .חכמה מאוד חברותית ומתקשרת במיוחד עם חוש הומור . איך נפלתי לביקורת הזו בכלל ?

נכון שלפעמים , מתבזבז לי יום ולא עשיתי הכול ... אבל מי בכלל מצפה לעשות הכול הכול אנחנו לא רובוטים ..

מה אתם הייתם עושים ? או מה אתם חושבים ...
    איך אפשר לשבור תקיר הזה ?

חולה אהבה אנוכי אוהב/ת את זה.
  2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    למה לשבור קירות, אם אפשר לעבור מסביב?
    תעשני כמוני, בפנים של כולם, כולל בכל מקום, בלי פחדים, ובלי לחיות לפי "מה יחשבו עליי" אלא לפי "מה בא לי לעשות אני עושה, ושמה זין מה יחשבו", ותמצאי אהבה ואת כל האושר שבעולם.
    לא לחיות לפי אחרים, זה הסוד לחיים מאושרים.

3. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    היידרו איזה דפוק אתה.
    הבחורה מבקשת עצה או פתרון לבעיה שלה ואתה אומר לה לעשות הכל הפוך.
    " אתה ממש חכם "

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    עוד משהו אם אין לך עצה חכמה עדיף לא להגיב שים לב בחורה פתחה את הפוסט אז בבקשה ממך שיהיה דיבור יפה ולא כהרגלך

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אמא שלך דפוקה יא מוצץ של עמיתוס. תגיד לה אתה משהו מועיל יא זונה במקום לשלול את התשובה שלי. עוד שרמוטה.

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לך תזדיין. מדבר חופשי, לא מוגבל בפוליטיקלי קורקט או בתל אביבים הומואים. אומר וכותב מה שבא לי.

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה קורא לי דפוק בפוסט של בחורה, שלא שאלה אותך ספציפית כלום, ולא תעזור לה גם ככה, כי אתה לא יודע כלום, ואז מבקש ממני לצנזר? אז מי דפוק כאן יא בן של זונה?

8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    את זה היית צריך להגיד לעצמך לפני שכתבת בטיפשות יא טמבל. איזה עצה חכמה נתת לה? מזדיין.

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אתה צודק רק בקשר למילה אז על זה אני מבקש סליחה מצטער

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מקבל, וכנ"ל.
    רוצה להתווכח? לגיטימי, כמה שאתה רוצה, יש לי כח להתווכח עם מי שאני חושב שטועה, גם עוד מאה שנה. אבל אם תקלל, תתחיל מלחמה, וזה כבר לא יהיה קשור לוויכוח לגיטימי.

11. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    וואלה בתור גבר אני לא מכיר את הסטיגמה הזאת, להפך זה אפילו מדליק אותי,
    במיוחד בחורה שצורכת בשביל הרוגע והשלווה הנפשית וזה ממש עוזר לה לחשוב על דברים לעומק,
    ולא אחת שנטו מעשנת עם חברות "בשביל הצחוקים"...
    אין לי מושג מה היו החוויות שלך עם גברים אחרים ששפטו אותך בגלל זה, אבל אני לא יכול לדמיין בנאדם אחד שאני מכיר שהיה חושב עלייך בתור עצלנית או חסרת חיים רק בגלל שאת מעשנת, מי שיעשה דבר כזה הוא בדרך כלל בנאדם מנייאק ורדוד מאוד ואז למה בכלל שתרצי להכיר אותו? שיזדיין....

alongold ו-קצת זה גם טוב אוהבים את זה.
  12. קצת זה גם טוב

קצת זה גם טוב חבר חדש

לייקים:
    1
    כן ניסיתי , אבל לא יודעת היה אחד שחתך ממני אפילו לא אמר בי אחרי ששיתפתי את זה .. ולעבור את זה שוב זה לא נעים ..
    למרות שזו הדרך היחידה היא קשה לביצוע:oops:

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אין יותר קל מהאמת. תתחילי, ותראי שכל הסטלנים מתחברים אלייך. אם לא הייתי נשוי, הייתי יוצא איתך בכיף. אבל אני לא שדכן, ואם את לא מכירה סטלנים, סימן שאת מסתובבת עם הברנז'ה הלא מתאימה.
    תשני סביבה, תחליפי חברים, ותוציאי לפועל את התוכנית: "אם אין אני לי, מי לי?" והכל יסתדר לך מעצמו.

14. קצת זה גם טוב

קצת זה גם טוב חבר חדש

לייקים:
    1
    חח מה אני לשכת סעד , הבנתי את ה"מחמאה , וטוב שיש לך אישה ואתה נאמן לה .. לא כתבתי שישדכו לי או להכיר גבר מתוך "התסכול" , מנסה לגלות איך לצאת מהלופ ..תודה בכול מקרה

15. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    נתתי את הדרך, את יכולה ללכת בה או לא. הבחירה שלך.

קצת זה גם טוב אוהב/ת את זה.
  16. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אנחנו אלה שמצאנו את זה לא המדינה וזה נכון לגבי כל סם.
    לפי איך שתיארת את עצמך אז הבחור פרימיטיבי או לא נורמלי.
    תדלגי הלאה תנסי למצוא את האיזון בין העישון לשעות הפנאי ותרוויחי משני עולמות .
    ואף פעם אל תסתירי מבין זוג זה תמיד יגרום לפיצוץ

הארון אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!