1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ענישה על גידול עצמי.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י akaal, ‏12/10/19.

1. akaal

akaal חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מגדל שתיל אחד של קנאביס בגינה ללא מערכות השקייה או תאורה רק מים ושמש, לאחרונה הוא גדל ממש ולא ציפיתי שיגיע לגודל שכזה הפחד שלי שהוא ימשוך צומת לב ומה יקרה אם תגיע במקרה משטרה.

ניסיתי לחפש תשובה ברחבי האינטרנט אבל זה ממש לא ברור, מה העונש על גידול שתיל אחד לצריכה עצמית ללא אמצעי גידול? האם זה קנס או הליך פלילי (גם אם ייגמר ללא כלום)

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    העונש כרגע הוא קנס של 1000 שח לתפיסה ראשונה שלך, אחר כך הקנס עולה בהדרגה, ובפעם הרביעית, תיק פלילי על שימוש עצמי. שווה את הסיכון.

3. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    בטח שהליך פלילי? מה אנחנו בשוויץ אחי? גם אם הנבטת זרע לפני שבוע ויש לך שתילון חמוד כזה,
    שוטר ישמח להחרים לך אותו ועל הדרך אותך, באזיקים, לתחנה.
    מבחינת ענישה, אנשים שגידלו כמות קטנה לשימוש עצמי, וכך הוצג המקרה בבימ"ש, קיבלו עונשים פחותים מהעונש המינימלי ונוצרו תקדימים, בדרך כלל של"צ, קנס ושלילת רשיון, אבל היו מקרים חמורים יותר, אתה מוזמן לחפש באתר.
    לגבי השתיל שלך, אני מציע לחפור מסביבו בעדינות שלא לפגוע בשורשים או הענפים המרכזיים, ולהעביר אותו לעציץ בגודל שלו ולגדל בבית.
    בחוץ לא שווה הסיכון, במיוחד כשיתחיל להפריח...

4. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    בצריכה בציבור\בית או החזקה של עד 15 גרם, לא בגידול לשימוש עצמי או גידול בכלל!
    אל תטעה סתם..

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תגיד אתה עורך דין? מחפש אחד קבוע במקום העוברים ושבים שגוזלים את הקופה השחורה. אם אתה לא קורא חדשות ולא מעודכן, אני אעדכן אותך במדיניות ההפללה החדשה על קנסות קנאביס במקום רישום פלילי. 3 שלבים לפני פתיחת תיק פלילי, כולם קנסות. תקרא גם בעמוד הראשון של המגזין, כמה כסף עשתה המדינה עד עכשיו מקנסות על קנאביס, ותגיד סליחה על השטויות שכתבת בלי לדעת כלום בנושא. עבריין, עם עבר פלילי עשיר, יכול ללמד אותך והרבה עורכי דין על ההליך הפלילי, כאן בישראל אחי, מי דיבר על שוויץ?

6. קצת זה גם טוב

קצת זה גם טוב חבר חדש

לייקים:
    1
    אם אתה לא מזיק לאף אחד ויודע לשמור על הפרטיות שלך ... לא סביר שבכלל תיתפס ... אבל לא אמין שגדל לבד זה לא צמח שגודל לבד ..

7. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    https://www.קנאביס.com/אושר-סופית-חוק-קנסות-הקנאביס-אי-הפללה/
    -רק בעבירות של שימוש עצמי, לא בעבירות גידול וסחר.
    ודיברתי על שוויץ בגלל ששם קנאביס לא חוקי באופן מלא, אבל עדיין ניתן לגדל צמח-שניים לשימוש עצמי ללא עונש מעשי או עניין מהמשטרה בכך...
    ואני עורך דין כמו שאתה עבריין מלומד...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!