1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למבינים ב- cbd

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י לוקו 2, ‏14/10/19.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אני סובל מאפילפסיה יותר מ-30 שנה ובכל האתרים של חברות הגראס הרפואי מופיע שמתאים 7% thc ו7%cbd.
    7%thc זה לעשן פארש תוספות של 7%CBS יגרום לי לסוטול יותר חזק? או שרק מבחינה בריאותית זה יעזור לי? לא מעוניין בסטלה חלשה שעוברת אחרי חצי שעה אני מעשן רק חזק ולא מעונין במשהו פארש. מעוניין במשהו חזק טוב והרבה זמן. או שעדיף לגדל חזק כמו תמיד ועל הזין שלי האפילפסיה

2. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    לא בטוח שהבנתי את השאלה, אבל אם הבנתי נכון אתה לגמרי יכול לעשן פשוט זן חזק כלשהו ולהוסיף לו בתור פארש זן אחר עם אחוזי CBD גבוהים (ממליץ על ACDC)

3. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אני יסביר ואם יש ואם יש משהו לא מובן תגיד מה אולי צריך לחדד את השאלה.
    אסור לי לעשן ( גם אלכוהול גם קפה)
    אבל נדבר רק על עישון.בא נגיד שאם לא הייתי מעשן הייתי מאוזן ב-90% מהזמן אבל מה לעשות אני אוהב לעשן וכמה שיותר חזק יותר טוב ( אתה יכול למצוא אותי לא מסטול כנראה רק בזמן שאני ישן). הגראס הרפואי שהם מציעים חלש כמו שכתבתי למעלה והוא ממש לא מעניין אותי. מה שחזק אני מסתדר לבד וכמו שכתבת אם אני מבין נכון ברפואי אני ישתמש בתור פארש.
    אז זה סתם הוצאה יקרה על פארש שלא שווה כלום אני צודק לא ?

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    רואה? היית שואל אותי, הייתי עונה ישר.
    Cbd לא ממסטל בכלל, אבל אותו ריח, אותו פרח, ואפילו אותו טעם בפה, פשוט בלי סטלה.
    לחולים זה כנראה עוזר, לי לא עשה כלום, והוא היה עם 12 אחוז cbd ופחות מחצי אחוז thc, זן ספרדי מברצלונה.
    הרפואי של ההתחלה היה מעולה, הרפואי של עכשיו זבל, כנראה התחרטו...

5. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    כן, זו דיי הוצאה יקרה על פארש שלא שווה כלום לדעתי, תוותר על פארש או שתשתמש במנטה או משהו

6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    היידרו תבין שאלתי את כולם וזה כולל אותך אבל זה בקטע של רפואי ספציפי לאפילפיסיה ויש פה אנשים גם עם אפילפסיה שיכולים לתת תשובה.אבל אם זה פארש אז זה לא שווה כלום.
    לבחור מעליי אני בקטע של לעשן הרבה וטוב אז תסביר בבקשה מה זה מנטה או משהו ?

7. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    עלי מנטה...
    אבל שמע, אני לא רופא ולא מבין במחלה שיש לך, אז תבדוק קודם שאתה לא יוצר לעצמך בעיות כשאתה מעשן בלי הרפואי

8. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    כל הדיבורים האלו מיותרים, תמשיך לעשן איך שאתה רגיל, ובנוסף תדאג לשמן c20 t1
    שיהיה לך לאפילפסיה, שמן להבדיל מעישון נשאר עם תופעה יותר ארוכה ויותר רפואי מעישון ועוזר לשינה ארוכה וטובה, הייתי עובר עם כל ה 40 שלי לשמן אם לי אישית זה לא היה עושה כאב שיניים.

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    הדיבורים לא מיותרים זה שאלה.אם קראת מההתחלה אז שים לב שאסור לי לעשן ועוד דברים אסור לי ( אבל אני לא נזיר ולא מעונין להיות נזיר) ואין ספק שאני ימשיך לעשן.אבל יותר סבבה לעשן עם חברים מאשר לקחת שמן או משהו כזה.וגם מבחינת סוטל העישון יותר סבבה ויותר טוב (תלוי בגנטיקה)
    ולא רוצה לישון הרבה מעדיף לנצל את הזמן לעישון מאשר לשינה

10. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    תנסה לאדות אבל תוסיף cbd לקלחת זה עוזר בטוח
    לאפילפסיה אני מכיר כאלו שצורכים קנאביס וזה עוזר להם cbd ותצרוך אותו לקראת השינה כדיי שלא יתן לך לישון בזמן שאתה רוצה להיות ער

11. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    לא הבנת הפרח מכיל 7% משניהם(שווה לתחת) לא יעזור שמן שבכלל לא מעניין אותי. בדם יש כבר thc פי 3 אז הוא לא יכול לעזור לא לפני ולא אחרי. שים לב כתבתי שאותי מעניין העישון (לא אידוי או חרטה אחרת) מי שזה עוזר לו ממושמע לרופאים.ממני התייאש כבר כל העולם. אני רציתי עוד אבל לא מעניין אותי פארש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!