1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה באבחון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י lalalalala, ‏11/10/19.

1. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אין שחור ולבן, יש כל צבעי הקשת, ואם צריך לתחמן קצת את הטבע כדי להגיע לתוצאה הרצויה, מה הבעיה?
    הפתרון הזה הוא רק ל 3 חודשי חורף, ובכל שאר ימות השנה, כרגיל. מי שלא רוצה לשים מנורה בחוץ או להכניס את העציץ כל ערב הבייתה, שלא יגדל ושלא יעשן.
    השיטה קיימת, אתה לא חייב להשתמש בה.
    תחכה, עד הקיץ, בשביל לעשן.

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    זה נראה שאתה עובד עם אדמה לא מאווררת מספיק (אדמה רגילה ממשתלה), אם זה המצב אז תהיה לך בעייה גדולה יותר בהמשך כי השורשים ייחנקו.
    חוץ מאור ומים צמחים צריכים גם דשן. אתה משתמש בדשנים כולשהם ?
    ודבר אחרון - קאנביס בהחלט אפשר לגדל גם בטמפרטורות נמוכות, אבל מבחינה אידיאלית אתה רוצה להיות ב 30 מעלות. בטמפרטורה הזאת קצב קיבוע הפחמן הוא הגבוה ביותר - זה נשמע כמו מושג מפוצץ אבל הוא בסה"כ אומר שקצב הגדילה הוא הגבוה ביותר.

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    יעקב צא מהתגובות שלי יא מזדיין. מה שכתבתי מספיק, לא צריך לזיין את המח עם מושגי חלל מיותרים. אתה בחיים לא תהיה יותר מומחה מהמומחה, גם אם תנסה כמה שנים לחפור, יא טמבל מזויין.

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    היידרו אתה רואה אתה סתם מקלל יעקב הביע דעה לא מתאים לך .תגיב אבל לא בצורה כזאת ככה אף פעם לא נצליח לקיים דיון ואני לא בקטע של לחנך. ( אתה לא מבין את הקטע של שחור או לבן אני מתפלא ? אתה אמור לדעת מה הכוונה ) דיברנו על גידול חוץ נטו בחורף ולא על לתחמן את השמש .כי זה כבר התערבות שלנו בגידול במהלך החורף.חבל לבזבז זרע על הצעה כזאת המאמץ לא משתלם כל יום להוציא ולהכניס. במצב הזה במשך 3 חודשים אני יחכה קצת ויתחיל גידול חוץ נטו

5. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    נראה לך הגיוני שאני יפסיק לעשן אחרי יותר מ-30 שנה? ( אם הכוונה אלי) ותקיים דיונים סבבה אפילו אם אתה לא מסכים. ככה זה לא יוביל לשום מקום ( ישבת בית סוהר אתה לא מבין מה הקטע של שחור או לבן אז אני מאחל לך שלא יצא עליך עד מדינה ואז תבין למה הכוונה)

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כמו שאמרת, אתה קופץ מנושא לנושא, אז לא הבנתי למה התכוונת.
    הכי טוב, תבזבז 30 שקל על זרע, ותנסה.
    אם צדקת, יוריד את הכובע ויתנצל, אם אני צדקתי, נהפוך הוא. מסכים?

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אל תדאג. אני עובד לבד, לא חוזר על אותה טעות פעמיים.

8. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תראה אין לי בעיה להתנצל או לשים זרע.
    אנחנו חוזרים לנקודת ההתחלה הבחור כתב שהוא לא ממש מוכן להשקיע ונורה יעודית זה המינימום .אין פה עניין של לתחמן את השמש. דיברנו על גידול חוץ נטו. נצא מנקודת הנחה שאני הבחור ואני חופר בור באדמה ( בלי עציץ) שם מצע טוב ודשן טוב.
    עכשיו תהיה אמיתי אין אפשרות להכניס ולהוציא (הצמח לא בעציץ זוכר) ואני מעוניין בגידול חוץ נטו בתקופה הזאת. שווה לי המאמץ ההשקעה והיבול שאני יקבל?

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
  10. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    מה דעתי בקשר למה ?
    הבחור שפתח את הפוסט שאל שאלה - עניתי על השאלה שלו, מעבר לזה אני לא נכנס כאן לויכוחים\דיונים שלא מובילים לכלום. הזמן שלי יקר מידי בשביל השטויות האלה...

11. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    רציתי את דעתך כי יש לך הרבה ידע.
    שווה לי להתחיל גידול חוץ נטו בתקופה הזאת של השנה?(הזמן המאמץ וההשקעה) אם בתכלס מה שחשוב לנו בסופו של דבר זה היבול שנקבל.(זרע באדמה לא בעציץ).
    היידרו 21 במרץ הוא היום הקצר בשנה לא הארוך 21 ביוני הוא היום הארוך בשנה.

12. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    היום הקצר בשנה זה ב 21 בדצמבר.
    אם שווה עכשיו להתחיל גידול חוץ ? כול אחד עושה את החשבון שלו מה שווה ומה לא. זרעים נקביים רגילים בכול אופן אי אפשר כרגע - אין מספיק שעות אור לשלב הצמיחה, הצמח ייכנס ממש ממש מהר לפריחה. זרעים אוטומטיים אפשר כי הם ייכנסו לפריחה לפי הזמן שטבוע בהם גנטית - אבל בתקופה הזאת של השנה הם כבר לא יקבלו הרבה קרינת שמש וגם מתחיל להתקרר מידי אז היבול יהיה דל ביותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!