1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בואו נדבר קצת על טריפים רעים בצורה קיצונית ממריחואנה!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י John Lennony, ‏11/11/19.

1. John Lennony

John Lennony חבר חדש

לייקים:
    2
    היי חברים. אני יחסית חדש בתחום.
    בכל אופן, אני ממש רוצה לספר לכם על המספר טריפים הרעים שהיו לי, מה הרגשתי בגיהנום הזה, ומה למדתי מהם!
    מעשנים מתחילים שנתקלו בהתקפי חרדה וסאטלות חזקות יכולים גם לקרוא ולנסות לאמץ קצת.
    ברור שיש כאן סוסים שדופקים שלושה ראשים ונהנים. אבל קנאביס, כמה שהוא מעולה, יכול לגרום לך לאבד את הפאקינג דעת שלך לפעמים.

בכל אופן, אדבר על ההתקף חרדה האחרון שהיה לי בעקבות מריחואנה.

התחלתי לעשן בחוכמה, פאף אחד ולסגור את הג'וינט. קיבלתי סאטלה מדהימה. גן עדן מה שנקרא.
    בטיפשות, למרות שאני יודע שאני לא מגיב טוב ליותר מדי, עישנתי עוד שתי שכטות.
    ההרגשה הזו שאתה מזהה שהמריחואנה עולה מהר, היא ממש שניות.
    כרגיל, זרמים חזקים בגוף, הלב דופק, הכל נראה כמו חלום. בשונה מטריפ מדהים, שזה נראה כמו חלום, התקף חרדה בהשפעה, מרגיש כמו סיוט!

הגעתי למצב שלשבת ולשמוע מוזיקה או לאונן (שהופתעתי לגלות כמה זה כיף תחת השפעת קנאביס) לא יכולים לעזור, כי אתה כל כך מפוחד ומסטול, שאתה פשוט הולך בבית ומחכה שיעבור (וחושב מחשבות מהירות ומפחידות).

כמובן, שיאה לכמות, ההשפעה עברה תוך 15-20 דקות. הדברים שלמדתי מההתקף חרדה בסטלה הנוראית הזו הם ממש עוזרים לי להתכונן לפעם הבאה.

- מה שקורה, זו מלחמה בין מה שהסם מנסה לעשות לך (זרמים בגוף, גלי אדווה) לבין מה שהאגו שלך מנסה למנוע שיקרה (גלים בגוף?? דופק מהיר?? מחשבות מהירות?? אני אקבל התקף לב!!).

- תמיד להתכונן לפני עישון. סט&סטינג מאוד חשוב. מוזיקה, סרטים ואוכל בהישג יד.

- קיבלת סאטלה חזקה מדי, תרגע. זה יעבור. אתה בתוך סיוט חזק מדי, נכון - אבל היו מיליונים לפניך שזה קרה להם, והם לא מתו (אלא אם כן הם אכלו יותר מדי במבה. החרא הזה הורג).

- אל תיאבק בהשפעה החזקה. כשאתה נכנס לסרטים שצריך לגמור את הסיוט כאן ועכשיו, אתה מתחיל לחשוב מחשבות כמו "אולי זה נייס גאי?!, התקף לב??!, שבץ?!" וכו וכו. תרגע, תשתה תה, תסגור את המוח, ותצוף בזרם.

- אל תעשן יותר מדי. פאף מספיק. מרגיש שהסטלה נמוכה מדי? תחכה שהנוכחית תסתיים, ואז תביא בשאכטה נוספת. הזמן לא רץ, הוא איתך.

2. John Lennony

John Lennony חבר חדש

לייקים:
    2
    @מה קרה קרה משהו ראיתי שאתה מגיב כאן הרבה אחי :)
    אשמח שתגיב את דעתך ואולי תספר על רגעים מפחידים בעישון!

מה קרה קרה משהו אוהב/ת את זה.
  3. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    מסכים לגמרי עם הפוסט, תמיד שאני מעשן עם חבר'ה חדשים אני מסביר להם שעד כמה שקנאביס הוא סם קל, צריך לקחת אותו לאט לאט. צריך לעשן שאכטה אחת-שתיים-אפילו שלוש, תלוי בסבילות ובכמה שאתה מכיר את עצמך ולחכות שיעלה. הסטלה טובה ומספיק חזקה? תעצור, אין מה לעשן בכוח עוד, טוב זה כנראה לא יביא.

קרה לי רק מקרה אחד של סטלה רעה שעישנתי יותר מדי + שתיתי אלכוהול.
    אמנם לא יכלתי להפוך את הסטלה לכיפית, אבל השתדלתי להזכיר לעצמי כמה שאפשר שזו רק סטלה ושאני פרנואיד ולחוץ נטו כי עישנתי ושאין לי מה לאכול על זה סרטים.
    אחרי זה הגעתי הבייתה, ישנתי, וקמתי כמו חדש. שינה טובה יכולה לפתור את כל בעיות העולם ;)

אני חייב להגיד שבכלל טיפ מניסיון שלי ומניסיון של אחרים, אל תשתו ותעשנו ביחד. הסטלה של הקנאביס כיפית בטירוף בפני עצמה.

John Lennony אוהב/ת את זה.
  4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    לא קרה לי מעולם שחוויתי התקף חרדה מקנאביס, אבל כן יש לי את היכולת להבחין איך לאחר עישון לפעמים (אני מעשן המון ולפעמים האפקט כמעט ולא מורגש) למרות שציינתי שהאפקט לא ככ מורגש, דווקא המחשבות שלי כן יכולות לתפוס איזה שהוא כיוון שהוא שלילי, בקטע של מודעות עצמית ובקטע של פקפוק בבחירות שלי. זה דבר שגם התחיל לי כמה חודשים אחרי שעישנתי תקופה, שפתאום קלטתי שאני מתחיל להתעסק בהאם זה טוב לי שאני מעשן ככ הרבה כל יום. אבל אני פשוט נותן לכל המחשבות האלו להישאר בגדר תיאוריה.

קרה לי כן פעם אחת שהרגשתי ממש מוזר את הלב שלי, ולרגע הרגשתי כיווץ מאוד עז בחזה שגרם לי אשכרה לקפוץ מהמיטה ולעמוד כי ברגע שהרגשתי את התחושה הזו הדבר הראשון שעבר לי בראש היה פאקינג התקף לב.
    אבל באמת שחצי דקה אחרי, בזמן שאני עוד עומד ליד המיטה והטלוויזיה עוד ברקע, התחלתי להתפקע מצחוק על עצמי ומהתגובה שלי, הסטלה המשיכה מדהים חחח :)

קנאביס הוא צמח מופלא, שאני חושב שאנשים מפתחים איתו מערכת יחסים מורכבת לרוב (בסופו של דבר אחרי זמן).
    אני כבר לא צעיר ושמתי לב שלא מעט אנשים שכן היו מעשנים איתי במשך השנים, החלו או להפסיק לגמרי או להפחית בצורה דרסטית את השימוש שלהם.

5. John Lennony

John Lennony חבר חדש

לייקים:
    2
    קרה לי שבאמצע התקף חרדה על כמות גבוהה (זן חזק, אולי שלוש שכטות) ברגע שדמיינתי שאני חווה התקף לב, אני מרגיש שאני מקבל אחד. לצערי קשה לי להרגיע את עצמי בהתקף. אז אני פשוט מעשן פאף אחד חלש. בדרך כלל זה מספיק לי לסאטלה חזקה של 10 דקות (שוב, חומר חזק. - אם ארצה זמן יותר ארוך ואעשן הרבה אז אני כבר שאאבד את הפאקינג דעת שלי)

6. John Lennony

John Lennony חבר חדש

לייקים:
    2
    לעשן ולשתות נראה לי כמו שילוב נוראי. אין לי התקפי חרדה על אלכוהול, בעיקר כי אלכוהול לא משנה כמה תשתה יגרום לך להיות שמח, וויד בסטלה חזקה מדי נותן לך מודעות עצמית הזויה, אז שמח את זה לא (לא תמיד, לפעמים).
    כמו שאמרתי, שכטה אחת קטנה מספיקה לי לגמרי בשביל לקבל זרמים בגוף, טשטוש נעים.

חייב לומר עוד משהו שלא הכנסתי לפוסט. אחד הרגעים שהמון מעשנים מקבלים בו את ההתקף חרדה, זה הרגע שהוויד עולה. לי זה קורה תוך שלוש שניות הכי הרבה. ברגע שאני מעשן זה מיד משפיע, שניות. ואם אני למשל רואה שעישנתי קצת יותר מדי, אני נכנס ללופ של חרדה או לפני שהזרמים והטשטוש החזקים מאוד הגיעו.

כשאתה רואה שעישנת יותר מדי, להסביר לעצמך שכמה שאתה בסיוט כרגע, לא לקחת הרואין, קראק או PCP. לקחת יותר מדי מסם שלא יהרוג אותך.

מה קרה קרה משהו אוהב/ת את זה.
  7. Gefen

Gefen חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,אני רוצה לשתף,
    אני מאוד מזדהה עם התחושות שתיארת בעקבות עישון חומר חזק מידיי, אני גם מעשנת חדשה. עקב ניסיונות וג'וינטים חלשים או ללא אפקט או אפקט מינורי ממש הגעתי לחומר החזק ובשיא הביטחון דפקתי איזה 5-6 שאכטות. מיד זה עלה לי. אני כן הייתי בעולם כייף אבל אולי כמה שניות חצי דקה, ואז בום חרא של תחושות. נלחמתי ממש חזק בתחושות והצלחתי לשמור על פוקוס אבל ההרגשה ... איכס....
    ואז איבדתי את ההכרה אחרי 20 דק משהו כזה. אשכרה איבדתי את ההכרה, נגמרתי לאיזה שעתיים עד שנמנמתי וקמתי חדשה לאחר כ3 שעות.
    הבנתי שהבעיה הייתה בחוסר מודעות להקשבה שהייתי צריכה להפעיל, בשימוש מועט בחומר כדי לבחון את ההשפעה.
    אני לא יגיד שאני לא חוששת מחזרה של המקרה - וכתוצאה מכך מכל שאכטה נוספת מעבר לראשונה, בתוך זמן קצר, אבל ייקח לי הרבה זמן ללמוד את השימוש האידיאלי בשבילי, בסם.
    לא משנה שחברים צוחקים עליי כשאני מסתפקת בשאכטה אחת שתיים, אבל לא אכפת לי, שיעברו את החרא הזה וידברו, וחוץ מזה זה מאוד אינדיבידואלי.
    אז תודה על השיתוף שלך, מרגיע אותי שאני בסדר שחוויתי את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!