1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תרופה מנצחת?

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י גדlove, ‏26/12/17.

1. גדlove

גדlove חבר חדש

לייקים:
    0
    גבר קודם כל אני מעריץ אותך. אני לאחר גמילה מאלכוהול , רציתי לדעת איזה תרופה מנצחת מבחינתך?? שעושה את הסטלה הכי דומה לאלכוהול. וחזקה.הייתי שותה בקבוק וודקה ליום וכרגע מה שעוזר לי זה לקחת כל חצי שעה ריטלין 10 ואז 40 .פיתחתי לזה עמידות תוך שבוע , עכשיו בנוסף לכל הסנפתי 10 ו40 פעם ראשונה בחיים שהסנפתי .לא הזיז לי אז בלעתי עוד 40 .בקיצור אני מחסל חבילות.בסך הכל לקחתי חבילה שלמה של 40 ועוד של עשר לפי דעתי אני כבר על אלף מג.אני ערני ביותר אבל לא בהיי. יש לי גישה חופשית לתרופות מלא חבילות של אסיוול וציפרלקס. מה אתה ממליץ . פליז בלי לבקר אותי. איזה תרופת מרשם תעיף אותי ולא תיהיה כל כך מסוכנת וגם שאני לא אפתח סיבולת. לא אכפת לי להסניף אותה רק שתחזיק אותי הכי הרבה בהיי. אני באבל וכרגע חייב את זה. אני מתמודד בעלות עם גמילות מבחינת תסמינים , רק הסיבולת מטורפת .תציל אותי ותמליץ לי , כרגע יש לי פה אסיוול וציפרלקס. אבל הם לא מזיזים לי. תודה גבר מראש

2. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    מה קורה אתך???
    עברת מאלכוהול לתרופות נרקוטיות???
    זה לא בריא מה שאתה עושה לעצמך.
    כל התרופות האלה יגמרו לך על הכבד ועל הבריאות.

אתה צריך טיפול גמילה.. ויפה שעה אחת קודם.

כבר עדיף שתעשן קנאביס.

3. גדlove

גדlove חבר חדש

לייקים:
    0
    כן מאושפז עכשיו במחלקה הפסיכיאטרית ;(

4. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    מה שיעשה לך טוב..
    רק בריאות.. ותישמר מלגעת בדברים האלה בקביעות.
    בשבילך ובשביל הבריאות שלך. זה רק עושה נזק...

גדlove אוהב/ת את זה.
  5. גדlove

גדlove חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אכן החלפתי אלכוהוליזם במיליוני תרופות והגעתי לבית חולים למחלקה סגורה והיום שוחררתי למחלקה פתוחה , עדין חושבים שניסיתי להתאבד. יהיה הסדר

6. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    גבר, תהיה חזק ואל תרגיש רע, אני בדיוק באותו מסלול, לפני שנה הייתי עם אלכוהוליזם כבד (בקבוק וודקה ביומיים אבל מרשים הכמות פי 2) ועכשיו אני ג'אנקי שקונה תרופות נרקוטיות במחירים מופקעים, אבל כל הכבוד שהצלחת להגיע לגמילה וזה ראוי להערצה, אני בעצמי כנראה אצטרך להתאשפז.. מקווה שהכל יסתדר אצלך ודע לך שאתה באמת מלך, לדעת לבקש עזרה כשצריך זה הדבר הכי קשה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!