1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אוקסי

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י BlackGreyWhite, ‏22/9/19.

1. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    לא בטוח אם זה המקום לשאול, אם מותר, וגם קצת לא פעיל פה..
    אבל איך אפשר להתארגן על תרופות מרשם? אם יותר ספציפי אז כמו אוקסיקוד וכד'..
    נגיד חיפשתי בטלגרם.. מצאתי קבוצות קטנות עם כמה מאות אנשים.. לא הרבה..

אין איזו קבוצה גדולה וידועה כמו שהיה את טלגראס וישראגראס וכו'..? (אבל לתרופות)

ועל הדרך.. איך להשתמש בצורה בטוחה ונכונה? (מצחיק לשאול אתזה? חח)
    אני כבר כלכך הרבה זמן שקוע במקום אפל.. רק רוצה ומקווה להיזכר מה זה אופוריה בכלל.. גם אם היא תהיה ללא סיבה..

תודה למי שקרא ואשמח לעזרה ואפילו לתובנות נוספות על אופיאטים אם למישהו יתחשק..

2. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    גבר אני בדיוק בנקודה שלך, מחפש תרופות מרשם ובקושי יש קבוצות, רק מוכרים חרא כמו LSD וקוקאין...
    כן מצאתי קבוצות בטלגרם עם כמה מאות אנשים, וקניתי מכמה סוחרים שם, לצערי המחירים ממש גבוהים ואני מחפש איזה פתרון אחר (אם בא לך לדון בפרטי כדי שנחפש יחד פתרון למציאת כדורי מרשם אני אשמח).
    הדבר הכי חשוב, אל תאבד תקווה, אופוריה אתה עוד תדע מהי ואפשר למצוא בארץ, זה לא קשה. המקום האפל בקרוב מאוד יצטרך להגיד לך "ביי".
    אני את האופוריה שלי התחלתי לחפש בממריצים כמו ריטלין או אטנט. עבד, אבל רציתי עוד... בנזודיאזפינים כמו קלונקס היו סבבה אבל לא אהבתי שהם מרדימים, לכן פרשתי מהם... עכשיו אני גיליתי את האוקסי וזו הייתה תגלית יפיפייה. לגבי לעשות בצורה בטוחה, זה נושא ממש רציני וטוב שאתה שואל כי עם קנאביס אנשים לא צריכים הרבה זהירות, כשזה בא לתרופות אז זה עניין יותר רציני... תחפש בגוגל אתר בשם Erowid ואחד בשם tripsit נקודה me, מלא מידע על סמים ואופוריה וכל מה שאנשים כמונו צריכים לדעת. בגדול, הדבר היחיד שיש לי להגיד זה לא לחשוב אפילו על מזרקים. bioavailability זה אולי חשוב אבל לא הייתי מסכן את החיים שלי בשביל זה כדי שאני אוכל להזריק משהו... עם אוקסי תהיה זהיר, הוא גורם לקשיי נשימה ופעם לקחתי כדור אחד יותר מדי וזה ממש הקשה עליי לנשום. כדור ממכר, אל תגיע למצב שנגמרים לך הכדורים מהר כי אני אישית מתמכר מהר מאוד לאוקסי, וזה יקר מאוד בטלגרם כפי שאתה בטח יודע ... בכל מקרה אשמח לדסכס איתך בפרטי :)

3. חשש999

חשש999 קנאביסט

לייקים:
    15
    גם בלי מזרקים,אני נותן לך גג שנתיים לחיות.
    ממליץ לך להפסיק מייד.

ממליץ לך בחום להפסיק

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אוקסי\כל אופיאט אחר. החל מקודאין, מזיקים מאוד, ממכרים מאוד, ומסוכנים מאוד

ההמלצה היא לא להשתמש\להפסיק כל עוד אתה יכול.
    זה כל כך מסוכן, וההבדל בין מינון "פעיל" מבחינה טיפולית, למינון של מוות, הוא הבדל קטן

למעשה, ההבדל בין מינון פעיל מבחינה טיפולית, למינון של מוות - יכול להיות תלוי באוכל ובמיצים שאתה צורך.
    הכי מפחיד, זה שבתיאוריה, כוס אחת של מיץ אשכוליות יכולה להכפיל מינון של התרופות הנל.

זה אומר שאם בדרך כלל אתה לוקח 40 מג והכל בסדר. תשתה מיץ אשכוליות שעתיים לפני הצריכה, אתה מסתכן במנת יתר.
    וזה לא נגמר במיץ אשכוליות. הרשימה של החומרים שמשפיעים על המטבוליזם של אופיאטים היא ענקית (החל מאשכוליות, דרך פלפל שחור, שום, גדילן מצוי, ועוד הרבה. קנאביס גם כן בתיאוריה)

הארון אוהב/ת את זה.
  5. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0

היי גבר שלחתי לך הודעה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!