1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מלכישוע מוסד לגמילה מסמים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י hashish_master, ‏14/6/14.

1. WindForce

WindForce קנאביסט

לייקים:
    77
    אני מבין שכואב לך ואת באה ממקום של לעזור, אבל אף אחד לא מבטיח לך איך תסתדר שם ואז סתם הארכת לעצמך את הצרה.
    מכיר לא מעט אסירים משוחררים שהצליחו בחיים, את צריכה לדעת את זה, עברו אצלך אלפים כאלו.

2. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    אחשלי בשום פנים ואופן אל תתקרב למקומות האלה תבקש לעשות תהליך בקהילה להישאר בבית או ללכת לחלופת מעצר בית זיו (או למעון בית רעות של יענקלה בחיפה,מקום פצצה!!)
    החבר'ה שמגיעים למלכישוע זה לא סטלנים שבאו להיגמל זה עבריינים שבמקום לשבת בכלא נשלחו לשם כי העו"ד עשה קומבינה או שמספיק שהוא אומר לקצינת מבחן שלו שהוא מעשן מידי פעם בשביל שהיא תמליץ לבית משפט לשלוח אותו לשם
    אנשים למשל שדקרו או שדדו בהשפעת אלכוהול נשלחים לשם או שחבר'ה מגיעים לשם מהבית סוהר
    בקיצור אחי מקום מגעיל אווירה של בית סוהר,חבר'ה לא קלים בכלל,הרבה אלימות
    וקשה לעלות שמה שלבים או לצאת משם באמת זה מקום אחד הקשים אם לא הכי קשה,קשה מאוד להשתחרר משם הדרך היחידה זה או להישפט בית סוהר או להתנהג בצורה ממש רובוטית וכמעט בלתי אפשרית כדי לעבור למסגרת המשך או לעלות שלב...שה' ישמור אותך.

3. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    וגם לכלא אופק אל תלך בשום פנים ואופן המקום הזה זה גיהנום עלי אדמות ואני אומר לך שאתה תצטער כל שנייה שאמרת שעדיף את הבית סוהר,ילדים נאנסים שם כל יום יש מכות ומכות אחושרמוטה לא צחוקים אחי יש שם אנשים (ולא מעט בכלל) יצאו עם צלקות על כל הגוף,צלקות בפנים אחי תתרחק מכל המקומות האלה לך לבית זיו נווה חורש תבכה לקצינת מבחן שלך קצת

4. מנחם מנגיסטו

מנחם מנגיסטו חבר חדש

לייקים:
    0

5. מנחם מנגיסטו

מנחם מנגיסטו חבר חדש

לייקים:
    0
    עזוב אותך שטויות חבורה של חרבנות פה אם אתה באמת כזה אמיץ ואין לך בעיה ללכת בית סוהר ולסיים עם זה אז תלך תשב כמה חודשים ותסיים עם זה אבלנאם אתה לא מספיק גברי בשביל לעמוד על המקום שלך ולריב עם אנשים כל היום בשביל שיהיה לך מה ללבוש בתא ויהיה לך שם מזרון לישון עליו אז אין לך מה לחפש שם ואגב כל השיחות פה מיותרות בשבילך תמיד יש אלטרנטיבה אחרת ותמיד אתה תוכל לחזור לבית סוהר ולצאת עם חותמת אסיר משוחרר אבל לעשות צעד חשוב שישנה לך את החיים לא תמיד תהיה לך את האפשרות! אז תעשה חושבים ותבדוק כמה אתה אמיץ בשביל ללכת בית סוהר או יותר מזה כמה אתה יותר אמיץ שמסוגל לטפל בבעיה של עצמך ולעשות משהו טוב בחיים שלך

6. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    השאלה האמתית היא למה הקפצת נושא מלפני 3 שנים ?

7. 21Tony

21Tony חבר חדש

לייקים:
    0
    היי. אני חדש פה. אני בן 17.
    אם הכתבה שלי פוגעת במישהו אני מצטער. סיימתי את הגמילה במלקישוע לה מזמן אבל רק עכשיו מצאתי זמן ורצון לכתוב על המקום המזדיין הזה.
    אני הייתי שם שנה. עכשיו אחרי הגמילה המצב שלי לגבי הסמים יותר גרוע. הגמילה הזה זה ביזבוז כסף וזמן. זה המקום אכי גרוע בעולם. האוכל - לחתולה שלי יותר טוב. הם לא נותנים מספיק אוכל ואני ירדתי במשקל ב30 קילו. הם אומרים שזה כדי להוציא כל החומרים מהגוף אבל האמת שהם לא רוצים לעשות כלום. כל הדיבורים שם רק על סמים ואלכוהול. כל הזמן רק על זה. ויש שם אלימות במאוחד לחבר'ה החדשים. המקום הזה שבר לי את החיים ואם אתם לא רוצים לשבור את שלכם אז תעשו הכל כדי לא להכנס לשם.
    בהצגות להורים/ביקורות הכל נראה יפה אבל בפנים זה לה כל כך טוב. מקבלים עונש על דברים אכי קטנים. ואף אחד מבחוץ לא יודע באמת מה קורא שם כי "איך אפשר להמין לאנשים מכורים לסמים ואלכוהול".
    הנוף שם אבל מאוד יפה.
    אל תנסו למצוא אותי או ליצור איתי קשר כי אני ביקשתי טלפון מבן אדם בחוץ שאני אפילו לה מכיר אותו. למה? כי אני לא רוצה שימצאו אותי.

8. אבי12

אבי12 חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי יש לי כמה שאילות. באיזה מחלקה היתה? על איזה מחלקה מדובר לגבי אלימות - של נואר או מבוגרים?
    וממתי היתה שם?

9. 21Tony

21Tony חבר חדש

לייקים:
    0
    אחשלי - הייתי במחלקה של בני נואר. הייתי שם מנובמבר 2018 עד נובמבר 2019

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!