1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התנסות בפסיכודליה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Orale, ‏11/2/20.

1. Orale

Orale חבר חדש

לייקים:
    0
    אכלתי פיטריות מספר פעמים ואני רוצה להתנסות באסיד לאכול שפיץ נותן הפקט?
    לזרום עם זה או לנסות לשלוט בזה ?
    תודה לעוזרים

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    במידה ואתה מנוסה מספיק בפטריות לא אמורה להיות כל בעיה לצרוך לסד בצורה חכמה.
    צריך רק לנסות להתאים את המינון הנכון של האסיד שיהיה זהה פחות או יותר למנה של הפטריות שאתה צורך ונהנה מהחוויה.

3. Orale

Orale חבר חדש

לייקים:
    0
    רבע קרטון נותן הפקט ?

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    התשובה היא בוודאי. גם 1/8 קרטון יכול לתת אפקט.
    אבל זה לא השאלה שאתה צריך לשאול.
    כמה פעמים אכלת פטריות? מה המנה הכי גדולה שצרכת?
    רבע קרטון זה לא מידה מדוייקת של אל אס די. יש קרטונים שמכילים 60 מיקרוגרם ויש קרטונים שמכילים 300 מיקרוגרם.
    הממוצע הוא 100 -120 מיקרוגרם לקרטון/טיפה.
    מה שאומר שרבע קרטון ממוצע שווה בערך ל0.5-0.6 גרם פטריות יבשות.
    תעשה חישוב לבד ותוריד למטה בחישוב. ואז אתה במקום בטוח .

פטריות ואל אס די מאוד דומים בהשפעה שלהם על המוח והנפש והסכנות הם זהות.
    יש הבדלים מסויימים שרק מי שמנוסה בשניהם יכול להסביר.
    על פטריות אתה נוסע באוטובוס שלוקח אותך לאן שהוא רוצה, באסיד אתה הנהג של האוטובוס.
    רבע קרטון ממוצע ייתן השפעה , אין ספק. אבל לא משהו שינסה להתקרב לטריפ. חצי קרטון זה המינימום כדי להבין מה זה אל אס די וגם אז לא בדיוק. תתחיל ברבע זה גם סבבה, אבל אם אכלת באמת מספיק פטריות ומעל לגרם במכה אחת, אין בעיה שתאכל חצי קרטון.

#4 Pandora's Box, ‏12/2/20
    נערך לאחרונה ב: ‏12/2/20
    Orale אוהב/ת את זה.
  5. Orale

Orale חבר חדש

לייקים:
    0
    בארץ אכלתי מספר פעמים כמה סוגים 2 ג והיה לי ממש כיף אבל לא ואוו באמסטרדם נגיד קניתי טראפלס בפעם הראשונה והם היו יבישים ולא לחים כמו שמוכרים בסמארט שופ ואכלתי 10 ג מהם בהתחלה היה ממש ממש קשוח בלבלות של החיים זה גם היה פעם ראשונה שהתנסתי והחבר שטסתי איתו לא רצה אז אכלתי לבד שעה ראשונה היה לי פסיכי עד שהוא אמר לי שאני מתפלפ שם איבדתי את זה אבל אחריי 3-4 שעות בערך חזרתי לעצמי הרגשתי בסיוט שלא נגמר יומיים אחריי זה נסיתי עוד זן אכלתי 7-8 ג טראפלס יבשים אבל לא היה כזה קשוח אבל נחמד מה שמוזר שאמרו לי שהפיטריות האמיתיות חזקות יותר אכלתי במכה 2 ג ואז חיזוקית ולא כזה ואוו כמן שציפיתי אבל היה כיף חחחחח זה באופן כללי וזה באופן כללי על ההתנסות שלי בזה

6. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלום, רבע מקרטון ממוצע לדעתי זה קצת מידי כדי להנות מטריפ אסיד פעם ראשונה, אני בפעם ראשונה אכלתי חצי מקרטון 250 (שזה יוצא בערך 125 מייקרו) והיה טריפ מדהים.
    אתה מנוסה כבר בפטריות אז המלצתי היא 200 מייקרו.
    דברים שחשוב לזכור: תהיה עם חבר טוב שכבר התנסה בעבר באסיד, כי רק הוא יכול להבין אותך ויכול להוציא אותך מתסביכים, חשוב שזה יהיה חבר שנוח לך להיות איתו שלא יאכיל אותך סרטים רעים.
    סט אנד סטינג (מכיר? חפש.)
    תעשה את זה ביום טוב במצב רוח טוב בוויב חיובי אווירה טובה ותצפה לטובות, אסיד זה עולם מתוק אבל זה לא משחק, קח אותו בזמן המתאים ותרגיש בגן עדן, לעומת זאת באווירה הלא נכונה תרגיש בגהינום.
    תכניס לעצמך דברים חיוביים טובים וכפיים למוח כי טריפ לסד הולך אחרי המחשבה שלך.
    שמור על עצמך ותעשה חיים.

הארון ו-Pandora's Box אוהבים את זה.
  7. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3

אלא פאקינג 2 חומרים שונים מה אתה משווה בכלל? יש אנשים שיקחו גם 4 גרם פטריות אבל מ100 מיקרו אסיד יתפחלצו.אין מקום להשוואה.

8. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    תעדכן אם ניסית ואיך היה, אל תגזים עם המינון תזכור שתמיד תוכל לעשות יותר ולעלות במינון אבל אם תקפוץ בפעם אחת אתה יכול לגרום לנזק קשה לנפש. בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!