1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי כדאי לעבור לפריחה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י fenixsword, ‏13/2/20.

1. fenixsword

fenixsword חבר חדש

לייקים:
    2
    אהלן!
    אני עדין בגדילה ושוקל כבר מתחילת שבוע הבא לעבור לפריחה.
    גובה האוהל - 140cm (זאת אומרת היא יכולה לגדול של כ- 100cm עד 110cm בתוך האוהל כדי לא להצמד למנורה יותר מדי)
    גובה אליו היא מגיע עכשיו - 65cm.
    כידוע לי בפריחה היא תגדל פי 2 בערך.
    האם זה זמן טוב כבר לעבור לפריחה?

2. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    כמה זמן אתה בגדילה
    איזה זן אתה מדגל
    בכללי אתה יכול לעבור לפריחה כבר אחריי 14 יום רק היבול יהיה מאוד דל
    כמה שיותר תעשה VEG יהיה לכה תוצאה סופית יותר טובה כמובן יש משתנים של גובה מקום ושוב סוג הזן שאתה מגדל
    לפי התמונה אתה ניראה בסדר

Ariel Zilber אוהב/ת את זה.
  3. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    יש סיכוי טוב שתהיה בבעיה....הצמחים יכולים גם לשלש את עצמם בפריחה לא רק להכפיל - זה מאוד תלוי בזן ובפנוטיפ של הזן. מעבר לזה שגם אם הוא רק יכפיל את הגודל שלו זה נראה שתהיה לך בעיית גובה. אני הייתי מכניס להפרחה בהקדם האפשרי. 140ס"מ זה חלל יחסית נמוך

4. Kikialiko

Kikialiko חבר חדש

לייקים:
    0
    שים את הרשת 20-25 ס''מ מהאדנית, כל ענף שמגיע לרשת קפל אותו לצדדים ותתחיל לפרוס את העציץ.
    כל ענף ראשי יוציא עוד ענפים שכם אותם תחזיר מתחת לרשת.
    כשהרשת תיהיה מלאה בכ-60-70 אחוז, ז''א שבכל ריבוע יש לפחות ענף אחד, תתחיל לעבור לפריחה.

5. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    ,תעבור לפריחה ואם תהיה לכה בעיה בגובה תעשה SUPER CROP תשבור בעדינות את הענפים הגבוהים שלך בחזרה לרשת או אם יש PGR בארץ אז תשתמש בזה זה יעצור את הגדילה לגובהה ויגביר את הגדילה לרוחב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!