1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצהרה על אי שימוש בסמים בצהל

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י מלקישוע, ‏16/2/20.

1. מלקישוע

מלקישוע חבר חדש

לייקים:
    0
    אני עכשיו הייתי בסיווג בטחוני בצבא והחתימו אותי על הצהרה שמעכשיו עד סוף המילואים לא אוכל לעשן סמים או לגעת בהם בשום צורה
    הבעיה שאני לא ידעתי שזה יקרה ולפני חודש סגרתי טיסה ובית מלון לאמסטרדם שיהיה טיול לפני הגיוס ועכשיו כבר לא אוכל לבטל זה עוד כמה ימים...
    מה אני עושה?
    יתפסו אותי עם אני אעשן שם או שיחליקו?
    מישהו מכיר את זה ויכול לעזור אני בלחץ

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    טוב. אם נהיה פרקטיים. יש לך 2 אופציות.
    1. לא לעשן באמסטרדם. ואחי, אל תתבאס על זה. אמסטרדם והולנד מקומות מדהימים בלי קשר לוויד. אתה תהנה מאוד.
    2. לעשן באמסטרדם. זה סוג של לעבור על הסיווג הבטחוני שלך אבל מצד שני, זה בחו"ל ולמיטב ידיעתי זה נחשב זניח כי זה חוקי איפה שאתה נמצא בו, ואתה לא בזמן תפקיד. מה שכן, זה יכשיל אותך. הרי אתה במילא תצטרך להפסיק לעשן כך או כך. אז בכנות אם תעשן באמסטרדם זה פתח להרבה לצרות. ממליץ להמנע.

אני במקומך טס ונהנה בהולנד בלי סמים. תאמין לי זה יהיה לך כיף בדיוק באותה מידה
    אם תרצה חוויה מעניינת יש בהולנד תמציות צמחים ייחודיות, כמו לוטוס כחול, kava kava, kanna, ועוד. אלו צמחים שאכן יש להם השפעות פסיכואקטיביות. אבל זה לא נחשב סם.

מלקישוע אוהב/ת את זה.
  3. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    לא יודע על איזה "סיווג בטחוני" אתה חתמת,
    אולי אתה באיזה תפקיד מיוחד אז יש לך איזה נוסח מיוחד,
    אבל אני חתמתי עליו בטירונות כשנתנו לי 5 דקות למלא אותו לפני איזה שיחה עם המ"פ טירונות או משהו,
    יעני ממש חרטא, וכן, שיקרתי כמו רוב האנשים וסימנתי "לא", והייתי כמוך, שבוע לפני הטירונות באמסטרדם,
    זה למה לא הגעתי לסיווג בטחוני, כי אני אשכרה הייתי עסוק בלעשן בזמן שאני אמור לחתום על זה שאני לא מעשן חחחח....
    אין סיבה שלא תשקר ואני חושב שמנסחי הטופס יודעים זאת, הרי הדרך היחידה שלהם לאמת את זה ב-100% תקף משפטית זה בדיקת שתן, וזה רק בצו של מצ"ח אחרי שפתחו לך תיק והיה כבר חשד, יעני מישהו הלשין עלייך,
    זאתאמרת כל עוד לא תזרוק "איזה כיף היה באמסטרדם" כל משפט שני בטירונות, לא יקרה לך כלום...
    אף אחד לא יודע עלייך כלום כל עוד לא סיפרת לו, אל תשכח, בכל מקרה אחרי חודש אין שרידי חומרים פעילים בגוף שלך אז אם לא תעשן בארץ אחרי אמסטרדם(ויש סיכוי כי הקנאביס שם ממש חזק) אתה יכול פשוט לשכוח מזה ולדעת שגם אם כן שיקרת, אין להם שום דרך להוכיח חוץ מהודאה שלך.

אז בקיצור, אל תדאג, פשוט שמור על עצמך והפה שלך קצת, אחרי זה במהלך השירות תמצא מלא סטלנים,
    באמת בכל מקום שתשרת גם סדירים גם קבע לא תלוי בפז"ם, ואחרי שאתה מכיר אותם דבר איתם על זה ופשוט תיזהר ממלשינים שזה באמת כלל לחיים בכל מקרה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!