1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היי , מתלבט איך לעשות את לגדל את העציצים הראשונים שלי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י צמח מרפא, ‏15/3/20.

1. צמח מרפא

צמח מרפא חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי במשפחה מישהו שיש לו את המחלה הארורה הזאת , אני רוצה לגדל בערך ארבעה עציצים , אין לי אופציה לגדל עם אוהל גידול מסודר בבית כי זה עושה הרבה רעש . אני צריך איכשהו למצוא דרך לגדל בלי רעש , איף אפשר לגדל בבית בלי רעשים ?
    חשבתי על כמה אופציות , תגידו לי מה אתם חושבים ,

אופציה מספר 1 : לגדל שתי עציצים בבית מהתחלה עד הסוף תחת נורת גידול בחדר פתוח בלי אוהל אבל עם מזגן . כמה ריח אתם חושבים ששתי עציצים יעשו ? אני רוצה לגדל נורדן לייטס וקנדידה .
    אופציה מספר 2 : לגדל ארבעה עציצים בבית , בשלב הראשוני של הצמיחה לגדל אותם תחת השמש , אחרי זה להעביר אותם לנורת הגידול וברגע שהם יתחילו להפיץ ריח פשוט להעביר אותם לאיזה מקום בטבע , מה אתם אומרים על זה ?
    על איזה מקומות אתם ממליצים כדי להימנע מזיהוי של אנשים לא רצויים ?
    אופציה מספר 3 : היא למצוא מישהו שיהיה אפשר לגדל אצלו בבית ולהתחלק בייבול , אם יש פה מישהו מאזור גן יבנה אני אשמח לשמוע הצעות . כן אני יודע שזה מסוכן אבל אין לי ברירה .

יש לכם עוד רעיונות לאיך לגדל בלי רעש ? המלצות על מקומות המלצות על דרכים שקטות לגדל בבית ?

איזה דשן יעזור לי לקבל את התוצאה הכי טובה ?

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אני אתחיל מהסוף:
    * לגבי דשנים תקנה אקוגן פרפקט 5-3-8 (נמצא כמעט בכול משתלה בארץ + קלמ"ג של advanced nutriants. מינונים - על כול ליטר מים 2 מ"ל מהאקוגן + 1 מ"ל מהקלמ"ג. מתחילים לדשן בערך שבוע וחצי מהנביטה.
    * אמנם לא שאלת אבל אני מבין שלא גידלת אף פעם, אז כדי שלא תעשה טעויות קריטיות - אדמה קונים רק מחנות היידרו כולשהיא ולא ממשתלה. משקים כול יומיים עד שיוצא 30% נגר. מוסיפים דשן בכול השקייה. תאורה - הכי מומלץ בימינו לגידול בייתי מנורות לד מסוג קוונטום - להשיג בחנויות היידרו.
    * ועכשיו לשאלות העיקריות שלך - 2 עציצים עושים המון ריח. גם עציץ אחד בתקופת הפריחה עושה המון ריח. אסור לגדל בלי לסנן את הריח הזה (לא משנה איזה זן אתה בוחר). אם אתה מגדל בחדר שלם אתה בבעיה (הרבה כסף על סינון ריחות כי החלל גדול), אם אתה מגדל בארון ייעודי אז פילטר פחם זה must וזה לא יקר. אף אחד לא יגדל איתך אצלו בבית ויתחלק ביבול - תשכח מזה.להתחיל לגדל בבית ואז להעביר החוצה - בעייה - לאן תעביר שאף אחד לא ייראה\יריח ואיך תוציא מהבית עציצים גדולים בלי שאף ייראה ואיך תגיע כול יומיים להשקות בלי שאף אחד ייראה ?? אם יש לך חדר שאתה יכול לגדל בו, אז למה לא לשים בחדר ארון גידול ? ומי אמר לך שזה עושה הרבה רעש ? בשביל 4 עציצים אתה לא צריך חלל גידול גדול וגם לא מפוח גדול\חזק ויש מפוחים מושתקים שמוציאים הרבה פחות רעש. תכלס - ארון גידול בחדר שהדלת שלו סגורה ואף אחד לא ישמע כלום מחוץ לחדר בוודאות. אני יכול להגיד לך שבשנה הראשונה שגידלתי זה היה 2 עציצים, שהיו בתוך ארון מאולתר שבניתי לבד שישב בחדר עבודה שלי ליד המחשב. בגלל שהמחשב דלוק 7\24 אז כול מי שהיה ליד המחשב (וארון הגידול) בכלל לא שם לב לרעש של המפוח כי זה נשמע כמו רעש של מאווררי מחשב...

shark אוהב/ת את זה.
  3. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    גבר תקנה ערכת גידול מינימום כמו שאמר לכה ידידי יעקוב ותגדל אל תחפש קיצורי דרך בטח ובטח מבלי שיש לכה מוסג מה אתה עושה תשקיע יותר יצא יותר תשקיע פחות גם יצא משהוא אבל בלי רעיונות קמיקזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!