1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול קנאביס

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Weedmem321, ‏26/3/20.

1. Weedmem321

Weedmem321 חבר חדש

לייקים:
    0
    תגידו יש לי 8 עציצים שהם גדלים אז ככה אני יודע שכבר צריך לשים אותם ב 12 שעות אור ו 12 שעות חושך בחושך אני עדיין משאיר במרפסת כי יש חושך מוחלט אין אפילו טיפת אור אבל שאלה עם יהיה טיפת אור במשך 12 שעות החושך יכול להיות שלא יצאו לי פרחים בכלל ?

2. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    *** 12 שעות אור על 12 שעות חושך זה השעות של שלב הפריחה. בשלב הצמיחה צריך 18 שעות אור ו 6 שעות חושך
    *** אם אתה משאיר אותם בלילה במרפסת אז נכון להיום יש להם רק 11 שעות חושך, והמספר הזה הולך וקטן ככול שהקיץ מתקרב
    *** צמחים שבפריחה חייבים חושך מוחלט !! האור היחידי שהם יכולים לסבול זה אור ירח\כוכבים. כול אור אחר אפילו חלש מאוד ייפגע בפריחה באופן קשה. גם אור ממרפסת של השכנים - יכול לצאת צמח הרמי, יכול להיות שהוא יחזור פתאום שלב הצמיחה...אי אפשר לדעת...במילים אחרות - בשעות החושך חייבים חושך מוחלט

3. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    אם 12 שעות יהיה לך כניסות של אור אז יהיה לכה צמח אם זרעים כי אתה יוצר בלבול וחבל עדיף לשמור על חושך מוחלט כדאי שתיצמח לכה נקבה טהורה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!