1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חיפוש לאחר מידע מודיעיני ללא צו.

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י סטלן עם שרוואל, ‏11/4/20.

1. סטלן עם שרוואל

לייקים:
    0
    לפני כשנה הגיעו אלי שוטרים הביתה, ללא צו חיפוש ותפסו אצלי כמות קנאביס לשימוש עצמי.ששאלתי את השוטרת למה היא נכנסת בלי צו, היא ענתה שיש להם מידע מודיעיני. המידע המודיעיני שהיא דיברה עליו היה אח שלי שראה את הפייסל והזמין אותם. הייתי בחקירה ועד עכשיו לא הודיעו לי כלום על התיק. השאלה שלי, האם זה קביל? הם יכולים להיכנס לבית בלי צו רק כי מישהו אמר להם שאני מעשן? ואם לא אז יש לי מה לעשות? בנוסף הם גם לא הבהירו לי שמותר לי לסרב לחיפוש כמו שאמורים לאמר לי..

2. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    פותחים את הדלת, מבקשים לראות את הצו, אם אין, סוגרים להם את הדלת בפנים.
    פשוט מאוד, אין להם שום היתר חוקי לחיפוש ללא צו תקין חתום ע"י שופט וקצין התחנה(יעני גם במידה ויש להם צו, אם הוא לא חתום זה גם לא קביל).
    ודרך אגב אם אשכרה אחיך מלשין עלייך אז הגיע הזמן שתעזוב את הבית, לדעתי לפחות(בטח יש סיפור גדול יותר מאחוריי זה, להבא עדיף שתשמיט פרטים כאלה).

3. סטלן עם שרוואל

לייקים:
    0
    תודה על המענה חבר, ושלא תחשוב שאני פראייר באו אליי מלא פעמים בלי צו ופעם אחת צו בלי שכתוב שם את השם שלי(זה היה מחוץ לבית) וסירבתי לחיפוש והם ירדו לי מהזין. הקטע הוא שגם אז לא היה צו ואח שלי שמן הסתם לא בעל הבית פתח להם את הדלת והם נכנסו. אז השאלה שלי היא אם הם עברו על החוק ומה יש לי לעשות עם זה

4. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    בכיף חבר, אבל זה כבר עניין של "להיוועץ בעורך דין", אין לי מושג איך תוכיח שהם עברו על החוק לפני שנה, זה אומר עותק של הצו(שלא היה להם), תיעוד של החיפוש(אם יש לך כזה), פרטים של השוטרים שביצעו את החיפוש ושאר פרטי מידע שאתה צריך להשיג בצורה כזאת או אחרת למיטב הבנתי.

סטלן עם שרוואל אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!