1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היי , זה אמין לקנות כדורים בטלגרם?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י שישון, ‏12/4/20.

1. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    אני צריך ריטלין וקלונקס , זה בטוח לקנות את זה בטלגרם? הכל בסדר? יענו באמת מביאים לי קלונקס עם תוקף רחוק והכל טוב?

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אתה רוצה ללכת לבזבז את מעט הכסף שלך ולקנות אמפיטמינים ואופיאטים בסמטה חשוכה. תגיד לי אתה - האם זה נשמע לך שהכל טוב? לי זה נשמע רע מאוד.

הארון אוהב/ת את זה.
  3. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    חחח מה? קלונקס זה לא אופיאטים זה בנזו יחמר,דבר שני קבלתי אתמול מרשם לקלונקס מהרופא אז לא הולך ,ומה סמטה מה אתה מבלבל תמוח ? באיזה עולם אתה חיי? בדיוק כמו שמזמינים עם שליח עד הביית גראס,מטלגרם יחמר

4. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    חביבי הוא דואג לך, ואני בטוח שהבנת מה הוא כתב, היום זה בטלגרם עוד שנה זה באמת יהיה ברחוב,
    בנזודיאזפינים לא בהכרח גרועים פחות מאופיוטים שניהם ממכרים נורא, זה לא קנאביס שאתה מפסיק ואז יש לך איזה שבוע עם קצת מחסור בשינה, עצבים וכו', מדובר על שלשולים הקאות קריזים דיכאון עד לרמה של אובדנות ושאר תופעות גמילה "נחמדות" מה שבדרך כלל מאפיין אופיוטים, ולהפסיק על דעת עצמך בלי התערבות חיצונית זה כמעט בלתי אפשרי, וזה שהרופא נתן לא אומר כלום, חלקם הולכים לפי ממש "צ'ק ליסט" של יעני "יש אינסומניה קלה-ליריקה, יש כאבי גב קלים- קלונקס" והלאה והלאה...
    תעשה טובה לך ולסביבה שלך, כל הכימיה הזאת זה רעל בקופסא יפה.

yaki212 ו-Bubba אוהבים את זה.
  5. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    אז מה אתה רוצה שאני יעשה? עברתי גמילה לא קלה מהקאנביס ,כבר 4 חודש בלי טיפת קנאביס,ועדיין מאוד מתגעגע ומת לעשן,אני בנאדם חרדתי מאוד ודיכאוני מאוד ויש לי גם ocd,כרגע לצערי בגלל מעקב של כל מיני גורמים שונים אסור לי לחזור לעשן קנאביס,גם בגלל אותם גורמים הייתי צריך להפסיק, קלונקס קיבלתי עם מרשם רופא אז אפחד לא יזיין לי תשכל, אז מה תרוצה שיהיה כל היום בדיכאון עמוק? חייב משהו שירגיע אותי

6. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    שמע כתבתי לך פה מגילה מכל הלב אבל האינטרנט שלי התנתק וזה מחק לי הכל וזה כואב,
    אבל בקיצור, גם אני מתמודד עם דיכאון וחרדה מגיל צעיר, ובתכלס כולם,
    אבל אצלי זה באמת הגיע לאובדנות וימים שלמים של התגלגלות מצד לצד במיטה, פיפי פעם ביום, קצת מים לשתות, אני בטוח שאתה מכיר את זה, אבל בחיים שלי לא לקחתי יותר מכדור אחד, דחפו לי ליריקה,
    רטלין, קונצרטה, להכל הגבתי נוראי, יעני סבבה, עכשיו אני אפטי לגמרי אין בעיות, אבל עוד 6-8 שעות
    אני חוזר לנקודת התחלה, אז מה הטעם? מה לקחת עוד כדור? זה לא יפסק, זה יפסק רק כשגורם חיצוני
    יאשפז אותך בכח וגם אז אין לדעת אם תחזור לזה.
    אי אפשר להדגיש כמה נוראית ההתמכרות לבנזודיאזפינים, החרדה והדכאון שלך יתגברו פי 1000 ברגע שהרופא יפסיק לך את המרשם או ברגע שיגמר לך הכסף, גם לקנות בטלגרם לא אפשרות טובה כי לפי מה שהבנתי,
    בדרך כלל המחירים הם 5 ב-300, 10 ב-500 ובהתמכרות קשה זה יחזיק לך מקסימום עד הצהריים, אז בקיצור,
    פתרון זמני לבעיה נצחית. בבקשה ממך אל תמשיך כי זה גיהנום!
    הצורה הכי טובה להתמודד עם דכאון וחרדה זה לדבר על זה וזה מה שעשית, אז תמשיך, פה, בפרטי, עם משפחה, חברים, העיקר שתפרוק את זה, נכון, זה לא נפתר ברגע, רוב הסיכויים שתתמודד עם זה כל החיים אבל בחיאת אחי
    אין יותר גרוע מהזבל שאתה לוקח ויש אלף עדויות שיגבו אותי, מספיק חיפוש קצר בerowid.

7. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    חבר אני רק מנסה להסביר לך שזה זבל של דבר הרעל הזה קלונקס וריטלין. עדיף לך להוציא מרשם רפואי ואז כל הגורמים שאתה מציין שיזדיינו להם לא יוכלו לעשות לך כלום. יש מלא עמותות שעוזרות בהשגת רישיון במחירים שפוים אם תרצה המלצות אז בכיף. עדיף לך להשקיע אנרגיה וכסף בהשגת רישיון ולא באיזה מניאק שיביא לך תרופות מסוכנות. הרבה יותר עדיף לך להשיג רישיון

8. PSYchonaut

PSYchonaut חבר חדש

לייקים:
    3
    ריטלין חרא של דבר, אם אתה מתעקש תמצא מישהו שיש לו מרשם ותקח ממנו, אל תתקרב לטלגרם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!