1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נשבר לעשן עם טבק

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י bananaboy, ‏18/4/20.

1. bananaboy

bananaboy חבר חדש

לייקים:
    0
    אחרי שנתיים של באנגים עם טבק הבנתי שמספיק,זה לא שווה את זה,לעשן נקי זה לא אופציה מבחינה כספית,הבנתי
    שיש כל מיני תחליפים ללא ניקוטין,יש אחד בלי טעם לוואי שמדמה את החוויה כמה שיותר?
    ודבר שני,עד כמה ההבדל מבחינה בריאותית בין לעשן עם תחליף לעם טבק? תודה

2. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    אני אף פעם לא אהבתי את התחליף... תעשן עם פחות טבק ..

3. Bubba

Bubba חבר חדש

לייקים:
    2
    מה מפריע לך הטבק? הוא מעביר יותר חלק ולא גורם לך להשתעל, אתה יכול להשתמש בסיגריה לייט אם כבד לך.
    אני לא מכיר טבק בלי ניקוטין אבל נראה שיעשה את אותה העבודה.
    אגב אנחנו הסטלנים סובלים מבעית זיכרון קשה, והגורם לכך הוא הטבק שאנחנו שמים בבאנג.

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    סרטן בפיתה. זה מה שזה. במיוחד דרך באנג. מהיום שהפסקתי עם באנגים מעורבבים בטבק החיים שלי השתנו לטובה. ועוד לא דיברנו על בדיקות דם שעשיתי לפני ואחרי. או כושר גופני. או פשוט ההרגשה הכללית.
    בקצרה, באנגים עם טבק מעורבב בוויד, מעבר לסרטן ושאר הסיכונים הרגילים - סוגשל גורמים לגוף שלך להיות דל בחמצן. הגוף שלך מתאמץ ומוציא אנרגיה כדי שתנשום. בבדיקת דם אחרי כמה שנות באנגים אתה תראה מדדים של חולה סופני (ואני מצטט את הרופא שלי "לחולה COPD יש יותר חמצן בדם ממך, אני בהלם שאתה לא מתעלף על בסיס יומי"). אגב, זאת אולי הסיבה שבאנגים גורמים לירידה במשקל. הגוף שלך מתאמץ מאוד כדי לספק חמצן לרקמות. אותו מכניזם שאיתו COPD גורם לירידה במשקל.

ושוב, לא פתחנו עוד על שאר הדברים כמו - זיהומים ופטריות בריאות (הודות לבאנגים, מחקר), עישון דרך פלסטיק (אלוורה למשל) שמקושר ללא פחות מדימום מוחי (מחקר מקרה אחד, מחקר מקרה שתיים)
    מקווה שהעברתי את הנקודה. טבק בבאנגים = רע מאוד. רע ביותר אפילו. עדיף כבר לעשן ג'וינטים. אין להם את ההשפעה הזאת. ואפילו לא חצי ממנה. או לעשן וויד נקי בבאנג. ולא "להפיל" ראש. אלא בשאיפות לאט לאט. עם נשימות אוויר בין שאכטה לשאכטה.

פותח האשכול ההבדל בין לעשן עם תחליף (למשל, עלי מרשמלו\דמיאנה) לבין לעשן עם טבק, מבחינה בריאותית - עולם ומלואו. אבל מניסיון, אין תחליף שעובר קל בגרון למי שרגיל לטבק.
    זה עניין של להתרגל. ולוקח זמן להתרגל לתחליף חדש. ממליץ על ריליף.

5. Bubba

Bubba חבר חדש

לייקים:
    2
    או וואו עד כדי כך? טוב נראה לי אני יפתח נושא חדש בענין.

בננהבוי אם אתה מנסה את הטבק בלי הנירוטין שתף אותנו אחך זהת נראה לי אני יתחיל גם לחפש תחליפים

6. WMR3420

WMR3420 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני והבן זוג שלי לפני יותר מחצי שנה כבר החלטנו להחליף תטבק בתחליף
    הגענו לשאיפה לחיים ליד הבית והתייעצנו עם המוכרת
    היא המליצה על הטבק wingman הירוק שהוא גם בלי ניקוטין
    בהתחלה השתעלנו כי זה טבק לא רגיל לנו ועובר יותר חלק אבל אחרי פעם-פעמיים התרגלנו והתחלנו להמליץ לחברים
    וגם שנינו הרגשנו שההשפעה אפילו טובה יותר אז ממליצים בחום

7. Bubba

Bubba חבר חדש

לייקים:
    2
    אני חושב זה הכל בראש עם ניקוטין או בלי אתה לא תרגיש אם אתה מערבב קצת בקססה. וכל הכימיכליים של השיריפה זה מה שיהרוג אותך ויעמיס על הריאות לא הניקוטין.

8. bananaboy

bananaboy חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי תחליף טבג של רליף,מקווה שאני לא ארגיש הבדל משמעותי,אני באמת מרגיש שהטבק בשילוב של באנג
    הורג את הגוף שלי לאט לאט,מעשן איזה 3 שנים רק באנגים

9. Bubba

Bubba חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי זה מעניין ליראות איך זה משפיע על אחרים שמעשנים בנגים שנים, אני מעשן בנגים מאז ומתמיד אבל חצי שנה אחרונה אני מעשן בלי סוף, 2 גרם ביום ורק חזק כמו מייק טייסון, טום פורד, בובה..... יש לי אסטמה ואני גבוהה ומלא (לא שמן ) ואני ‏מרגיש שבזמן האחרון אני בקושי נושם, ‏ ‏לפעמים ממש כואב לינשום ‏אבל זה עובר, אני מנסה ליראות ביוטיוב או באינטרנט איך אנשים מעשנים כמויות והכל רגיל ועוד כל התרכיזים עם מכשירים מפלצות, אני מעשן באנג טבע, על זה גדלנו....
    וואי וואי‏ ‏מצטער על החפירה אני בדיוק אחרי....

Adon Satla אוהב/ת את זה.
  10. WMR3420

WMR3420 חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלתי בנושא הרליף אבל המוכרת אמרה שהיא ניסתה כבר את שניהם וממליצה יותר את ווינגמן
    @Bubba בנושא התיאורים שלך על עצמך הם ממש דומים ומתאימים לבן הזוג שלי והוא אומר שהטבק של ווינגמן ממש טוב לאסמטים לדוגמא

מפה לשם תסיקו מזה מה שבא לכם רוצים טבק רגיל תקנו רוצים רליף או ווינגמן תחליטו לבד מה עדיף לכם

אנחנו בחרנו בווינגמן מתוך עצות של אנשים שכבר ניסו ובנוסף גם מוכרים דברים הקשורים לקנאביס

11. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אתה טועה. הניקוטין הוא זה שיהרוג אותך. פחות הכימיקלים של השריפה (הם רק יפגעו ויגרמו לדלקתיות כרונית, בזמן שניקוטין מקדם סרטן בפני עצמו)
    באנגים בפני עצמם הם גם מזיקים. הכוונה, גם אם אתה מעשן קנאביס נקי בבאנג- זה עדיין מזיק ברמות יוצאות דופן. וזה לא בגלל הקנאביס. זה בגלל צורת העישון של הבאנג (שמונעת חמצן, וגורמת לעשן להגיע למקום מאוד ספציפי בריאות שלך.)

אבל שים לב שעשן של חומרים שונים, מביא כימיקלים שונים. ולשם הבהרה - עשן של טבק הוכח במחקרים כהרבה יותר מזיק מעשן סרק (של סתם צמחים, למשל יש מחקר שמשווה עשן טבק לעשן של מרשמלו. טבק יצא הרבה יותר מזיק)

12. bananaboy

bananaboy חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי עישנתי עם תחליף כל היום ואני חייב להגיד שקשה לעכל את זה,הבנתי שאת הבום של הבאנג
    אני בכלל מקבל מהניקוטין ומהטבק,והסטלה של הירק הרבה יותר עדינה ובאה אחריי

13. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    ברור. זה ידוע.

זה כאפה טבק.

14. דנדי898

דנדי898 חבר חדש

לייקים:
    0
    לתחליפים יש טעם של דגים אם אתה רוצה יש חבר שמכין תחליף בבית ומוכר כאלה הרבה יותר טעים, ומעניין לעניין באותו עניין יש לי 4 חבילות של ווינגמן בבית מי שרוצה מוזמן לפנות אליי פה בפאטי אם יש דבר כזה

15. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מצטט כדי להזהיר אנשים: לא לקנות תערובות עלים מאנשים לא מזוהים ובטח שלא לעשן אותם.

16. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    מצטער אבל כל התחליפי טבק מגעילים.

17. דנדי898

דנדי898 חבר חדש

לייקים:
    0

18. דנדי898

דנדי898 חבר חדש

לייקים: