1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייעוץ לגבי הפסקה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MTA, ‏8/4/20.

1. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אם הדעה שלי לא שווה כלום, למה אתה בכלל שואל מה דעתי?
    שיהיה בהצלחה ידידי

2. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    לא אמרתי שהיא לא שווה כלום , היא פשוט לא נכונה,היא נכונה למשתמשים כבדים לא וכאלה שפעם בחודש עושים שאכחטה ותגיד רגע מזה השטויות האלה של אסור לדלל ולשתות הרבה מיים כי הם חושדים,זה פשוט הזייה שאני לא מסוגל לעכל,זה כל כך מטומטם,כאילו מה זה גרמניה הנאצית פה? אסור לשתות מיים? וואלה יש לי מיגרנות אז שתיתי הרבה מיים , למה כל דבר זה סיפור במדינה הזאת?

3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    גם אם זאת פעם ראשונה שעישנת אי פעם בחייך, הסיכויים שתהיה נקי אחרי 8 ימים הם לא בשמיים. (זה כבר תלוי גנטיקה, מאוד! יהיו כאלה שיתנקו אחרי 4 ימים מהפעם הראשונה בחייהם, יהיו כאלה שיקח להם 14 יום. יודעים אפילו להגיד באיזה גן ספציפי מדובר שקובע את העניין)
    וזה לא פעם ראשונה שעישנת בחייך.
    ו-THC מצטבר בשומן ומופרש לזרם הדם לאורך זמן.

טוב. תחשוב איך שבא לך. אני בניגוד אל הרבה אנשים לא מעתסק ב"היגיון" או "נכון לא נכון", אלא ב-האם זה מוכח מדעית או לא מוכח מדעית, ואם זה מוכח מדעית האם זה in-vivo או in-vitro, והאם זה נעשה על בני אדם בריאים עם בידוד משתנים רצויים. והאם כמות האנשים מספקת כדי להסיק ממנה מסקנות.
    אתה בזמן הזה מדבר על זה שהדעה שלי "פשוט לא נכונה" (אף על פי שהיא מבוססת מחקרים על בני אדם, חלקם בסביבת מעבדה = בידוד משתנים מוחלט, מחקרים שעברו ביקורת עמיתים, ויש יותר מאחד מהם. יש אפילו מטא אנליזות בנושא).

אז בגלל זה אני שואל. למה אתה כל כך מתעקש להוכיח שאתה צודק במשהו שאתה ממציא\רוצה להאמין בו, בזמן שיש מחקרים שיטענו אחרת ממך? אני לא שם פה את דעתי. דעתי קצת פחות רלוונטית, אני שם פה חומר מדעי. מוזמן להריץ חיפוש קצר בפאבמד לקרוא על מטבוליזם של THC.

לגבי עניין השתן - בודקים לך את כמות הננוגרם מטבוליט THC בשתן. ככה שכן, לדלל את השתן פוסל לך את הבדיקה במקום. ולא, ההשוואה שלך לגרמניה הנאצית היא לא במקום,
    ולצערך כל בן אדם עם ידע כללי בסיסי ידע להסיק שאם בודקים ריכוז של חומר פר מ"ל. דילול של המ"ל הזה יוריד את ריכוז החומר. ככה שזה אפילו לא התנכלות מצד המערכת. זה היגיון בסיסי.

אבל רשמתי = אתה יכל לקחת קומפלקס ויטמין B, במינון גבוה, וזה יצבע לך את השתן בצהוב זוהר אפילו אם תשתה 3 ליטר.
    אה, והטכניקה הזאת לא מבטיחה הרבה. פשוט כן מעלה סיכויים.

שיהיה בהצלחה.

4. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא מבין מה אתה רוצה? למה זאת השוואה לא נכונה? מה אסור לשתות מיים? אני רוצה לראות שיגידו לי משהו על זה שדיללתי תשתן או שעשיתי לבדיקה משהו אני ישבור להם תראש,זכותי לשתות מיים אנחנו לא חיים בגרמניה הנאצית

5. Adon Satla

Adon Satla חבר חדש

לייקים:
    0
    ספורט
    יעזור מאוד כול
    ספורט יעזור מאוד וגם לאכול כנראה שלא יהיה לך תאבון בזמן הקרוב אבל חשוב לאכול רגיל ולשתות מים
    בתכלס כול סטלן כמעט עובר את הקטע הזה עם גראס וכול אחד מגיב שונה אתה תרגיש שאין לך מה לעשות עם הזמן הפנוי ואם לא תמלא את הזמן שלך במשהו אחר אתה תרגיש יותר צורך לעשן בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!