1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה/יעוץ לגבי ג'וינטים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י לויתן, ‏1/5/20.

1. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    כבר תקופה שאני לא מעשן כי לא התאכזבתי מהחומר בטלגראס. אבל אולי אני טועה בכמויות...כשאני מכין ג'וינט, מה צריך לדעתכם להיות היחס בין הטבק לגראס?

2. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    90 אחוז ירק 10 טבק וזה גם לא בריא..
    אבל לא חושב שזה הבעיה אחי, אני חושב שהפרחים הם הבעיה
    מה המחיר שאתה משלם? זה יכול להגיד הרבה על איכות הפרח.
    פרחים שעלו 40-70 באפליקציה לרוב יהיו פרחי חממה והם כנראה מה שקיבלת
    צריך למצוא כיוון של ביתי איכותי ולא חסר היום יאח

3. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    תודהעל התגובה. גרם עולה לי 100 ש"ח. אם אני ישים 90% טבק אז ג,וינט יעלה לי 100 שח.

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    זה עניין של נוחות והתמכרות לטבק.
    בן אדם שמעשן סיגריות בכללי. יאהב לשים 50\50, זה היחס ה"אידיאלי" למי שמעשן סיגריות.

ככל שאתה לא מעשן סיגריות = ככה אתה תאהב פחות טבק, ותוכל לשים פחות

אישית, לא מעשן סיגריות כבר כמה זמן, וירוק מעשן נקי בלבד.

זה לא כל כך נעים בגרון.

אבל האמת, השפעה יותר טובה. טבק גורם להשפעה להיות "זנבג" וגמרנו. הכוונה שאתה מרגיש כל שאכטה בפני עצמה מהפייסל

עם וויד בלבד זה שונה. אתה יכול לסיים ג'וינט שלם נקי, ורק אחרי 15 דק ההשפעה עולה. ויקח לה עד שעה להגיע לשיא.

5. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה

6. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    יש הרבה אלטרנטיבות לטלגראס, בגדול היום קשה מאוד לאמוד את האיכות של הפרח כשקונים מקבוצות בטלגרם. הרוב מסרבים לשקילה, מוכרים חומרים שלא עברו יישון, רטובים ומצריכים שבועיים עד חודש של יישון אחרת הסטלה מגעילה. אם הריח חזק מאוד ותוקף את האף שלך זה אומר שיש יותר מידי כלורפיל והחומר לא עבר יישון בכלל אלא רק ייבוש, פרחים שעברו יישון יהייה להם גם ריח חזק אבל לא כזה ששורף את האף. אגב חלק גם מוכרים פרחים שעברו ריסוס בסוף הפריחה עם "סוכר" שזה ייראה שהם מאובקנים אבל בפועל השפעה חלשה, עישנתי לא מזמן חממה שהיה נראה כמו חאשב והכי ג'נרי אבל החומר היה חזק (אומדן אחד זה עיגול של שמן בג'וינט לפני הראש). יש הרבה פרחים דוגמנים שנראים סוף אבל לא כאלה חזקים. זה רק לדגום כל מיני סוחרים עד שאתה נופל על אחד שמביא לך באופן קבוע סחורה טובה. לעשן נקי ירוק זה א.יקר ב.קשה לגרון ולריאות ג.שונה מלהוסיף טבק. תנסה להגיע ליחס אופטימלי של טבק וירוק. כמה שיותר ירוק אבל לא לגמרי אחרת זה יישרוף לך את הגרון ולא תצליח לעשן. 70-30 80-20 לטובת הירוק. יותר מזה כבר עדיף לך לעשן נקי לגמרי עם ג'ויינטים יותר קטנים.

7. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!