1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עוקץ לא נעים ...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י To cool for school, ‏4/5/20.

1. To cool for school

To cool for school חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אולי מישהו פה יודע משהו שאני לא ויכול לעזור לי ,במקרה של עוקץ בטלגרם קיים איזשהו גוף שמנהל תלונות ?
    תודה ואחלה יום

2. Adon Satla

Adon Satla חבר חדש

לייקים:
    0
    מאוד תלוי איפה קנית למה יש כול כך הרבה קבוצות והרבה מהן מלאות סוחרים בלי מנהלים תנסה לראות בקבוצה אולי יש מישהו אחראי או משהו
    טיפ שיעזור לך מאוד זה לקנות בקבוצות מפורסמות כמו המחתרת וכול הקבוצות שעובדות כמו חנות ויש עליהן פיקוח ומנהלים...

3. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    מעניין אותי מאוד איך בדיוק עקצו אותך?

4. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    מזה איך אה? למה כולם פה מיתממים כל כך? דברו חופשי,זה לא בושה להגיד שהטלגראס זה חרא אחד גדול,כולם שם רמאים ושקרנים , רק חשאב הם מוכרים שם,גם השליחים זונות , אומרים לך חצי שעה מגיעים אחרי 4 שעות, טלגראס זה חרא אחד גדול

5. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה צודק. בטלגראס מוכרים סחורה ירודה ונותנים להם שמות מפוצצים של זנים מאמסטרדם. אני לא מעשן כבר כמה חודשים כי נמאס לי לשרוף כסף טוב על גראס חרא.

6. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מאז שטלגראס המקוריים נפלו , הכל נהרס.. טלגראס החדשים גרועים ביותר. כמו שאתם מתארים את זה הכל שם עבודה בעיינים
    תמונות אחרות וסחורה אחרת
    לכאורה יש למי לפנות במקרה עוקץ בפועל שום דבר לא נפתר והלך הכסף

7. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    ואללה הסוחר שאני קונה ממנו קבוע כבר 3 שנים עוד מיימי הטלגראס המקורי תמיד עושה לו שקילה של החומר ובדיקה של הפרחים ריח, לחות, ענפים וכו' אם לא נראה לי אני מבטל ולוקח מהנגלה הבאה. זה שאתה מוכן לקחת בליינד זה עליך. סוחר שמחפש לתת לך שקית סגורה לקחת את הכסף ויאללה ביי שיילך לחפש את החברים שלו. יש לך מלא קבוצות ישראגאס , VIP, מחתרת שים זין על הסוחרים יש מיליון כמוהם הכוח אצלך לא אצלם אל תעשה אימות לפני שאתה מברר אם הוא מוכן לתנאים שלך סוחר שמסרב לשקילה ובדיקה אל תקח ממנו. גם בטלגראס המקורי עברתי איזה עשרות סוחרים בסבלנות ועקשנות דגמתי חלק הרוב ביטלתי, לפעמים גם 4 שליחים ביום אחד גם הזהרתי אותם מראש שאם הם מבאים לי חומר ג'נרי אני מבטל. השוותי ושלחתי אין ספור שליחים הביתה עד שמצאתי מישהו אמין. ברוב חוצפתי ניסתי למצוא עוד 2 כאלו למקרים ששלי לא זמין אבל כבר נגמרה לי הסבלנות. גם מהסוחר שלי אני מבקש שיישלח לי תמונה של השקית שאני מקבל ולא תמונה של פרח דוגמן. אם אתה נואש ולוקח כל מה שייתנו לך העיקר שיהייה לך לעשן אז אין פלא שזה קורה לך.

8. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    חחחחח אני דווקא מלא עושה את זה שם תנאים ועדיין דופקים אותי,הם כל הזמן מזיינים תשכל לא אין לי תמונה עדכנית לא זה לא ככה.. וגם שאתה מבקש כאילו תמונה עדכנית או משהו בשביל לדעת שזה סוחן אמין הוא מתחיל להתעצבן ולצאת מהשיחה

9. Bulbulkush

Bulbulkush חבר חדש

לייקים:
    0
    נו אם הוא יוצא מהשיחה סימן שאתה היית צריך לצאת מהשיחה הרבה קודם.. גם אני נעקצתי בטלגרם וזה רק מחוסר סבלנות.. אחרי זה הבנתי שעדיף לי לשלוח 2 שליחים הביתה ולאסוף מהשלישי ולא "להתפשר" על חשאב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!