1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מפזר אדים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י הייזנברג23, ‏2/5/20.

1. הייזנברג23

הייזנברג23 חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום רב
    המפזר אדים שלי יש לו מנורה ממש קטנה בתוכו ובזמן שהוא עובד בשעות הלילה של הצמח יש מעט אור סגול שיוצא מימנו
    האם זה בעיה לשינה של הצמח?
    ועם כן מה לעשות?
    מצרף תמונה של המפזר אדים.

https://ibb.co/74PCsfV
    בתודה מראש

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    כנראה שזה לא משמעותי בכלל מבחינת אור. זה להתעסק בקטנות.
    השאלה הטובה היא למה אתה צריך מפזר אדים?

בניגוד לפעם שהיו רצים מיתוסים. היום אנחנו יודעים בוודאות: אין שום צורך, ולו הקטן ביותר, בלחות גבוהה בצמיחה.
    להפך, ללחות גבוהה בצמיחה יש הרבה חסרונות, ויתרון אחד בודד.
    החסרונות הם בעיקר סיכוי גבוה יותר לפטריות, ווירוסים = דבר נפוץ יותר משחושבים.
    לחות עלולה לגרום להצטברות טיפות מים באוהל, ואם יש לך כל סוג של חשמל חשוף באוהל = אחלה דרך לגרום לשריפה.

היתרון היחיד הוא שתצטרך להשקות פחות. (בגלל אידוי מופחת של מים מהעלים)

ככה שאתה יכול, ואפילו עדיף שתפסיק להשתמש במפזר אדים. זה לא רלוונטי לכלום.

הדבר היחיד שאתה תצטרך זה פשוט להשקות בצורה תכופה יותר כי האדמה תתייבש מהר יותר.

*-אני צופה שההודעה הזאת תצית ריב עם איזה מישהו שיתעקש שלחות גבוהה זה חובה לקנאביס בצמיחה, המחקרים יושבים לי בשלוף. ממתין לך אלמוני יקר-*

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    צודק, לא חייבים מפזר אדים, אם אתה מחליט בכל זאת להשתמש אז בזמן חושך צריך להיות חושך מוחלט, אפילו לא נורה ממש קטנה. כאמור אין צורך במפזר אדים.

4. הייזנברג23

הייזנברג23 חבר חדש

לייקים:
    2
    לחות בעצם לא צריך בשביל הגידול???
    בשום צורה?
    בשום שלב?
    להפסיק לגמרי תשימוש בו,??

#4 הייזנברג23, ‏2/5/20
    נערך לאחרונה ב: ‏2/5/20
  5. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אין שום צורך בלחות לגידול קנאביס.

בשום צורה ובשום שלב.
    האם להפסיק לגמרי את השימוש: זה החלטה שלך. לחות גבוהה בצמיחה לא תהרוג לך את הצמחים. פשוט זה לא נחוץ. לא חובה ולא תורם בכלום.. כמו שאמרתי, ההשפעה היחידה שיש לזה: זה על התייבשות האדמה.
    כשהלחות גבוהה = לוקח לאדמה יותר זמן להתייבש
    לחות נמוכה = אדמה מתייבשת מהר יותר

מה שחשוב באמת בעניין הלחות, זה שמרגע הפריחה (12\12) הלחות תהיה נמוכה ככל האפשר.כל השאר לא רלוונטי.

6. הייזנברג23

הייזנברג23 חבר חדש

לייקים:
    2
    הפסקתי להשתמש ב מכשיר אדים
    אני הבנתי מחברי פה שבעצם זה יגרום לזה שאני באופן יותר קצר יצטרך להשקות את הצמח
    למחרת קמתי והאדמה הייתה יבשה יחסית
    יש מצב שבגלל הפסקתי להשתמש במפזר אדים אני יצטרך כול יום להשקות את הצמח?

7. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    כן. בגלל שהפסקת להשתמש במפזר אדים אתה תצטרך להשקות יותר בתכיפות.

אבל אתה יכול להתגבר על זה.
    תוסיף לעציץ שלך אבני טוף קטנות, שכבה של 3-4 ס"מ מעל האדמה. זה יעזור לך לשמור על המצע לח לאורך יותר זמן.

אגב, ככל שהעציץ גדול יותר, ככה אפשר להשקות אותו פחות פעמים. אז אם העציץ שלך קטן, מאוד מומלץ שתחליף לאחד גדול יותר. בדרך כלל עציץ 25 ליטר (הגודל האופטימלי לקנאביס) נוטה להתייבש פר 3-4 ימים.
    אבל משקים פעם ביומיים באופן כללי. ייבוש של המצע זה לא טוב. עדיף לא להגיע לשם

8. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    תנסה לגדל OG בלחות של 40% או GELATO 40/50%או כול זן אם רגישות גבוהה אם רמות לחות נמוכות בזמן צמיחה ותגיד לי מה יצא לכה כמובן שאני סתם מדבר שטויות והספר יודע הכול רק חבל שהספר נכתב בשנת 1900 ושחכתי והזנים שיש היום הם משנת 2020 חבל שכול הניסויים שאתה מדבר קוראים בתנאי מעבדה והמציאות שונה נו מה לעשות אתה צודק

9. progrow

progrow חבר חדש

לייקים:
    3
    בקיצור גבר לחות נורמלית כדאי לקבל מקסימום תפוקה מהצמח בזמן צמיחה היא בין 60/70% לחות בזמן פריחה תתחיל אם 60 ותרד עד ל 40 אם אתה יכול כאשר בשבועיים האחרונים הם הכי חשובים תנסה להישאר על 40%
    רק שתדע בכול חווה יש מכשירים שמעלים לחות ומורידים לחות על אותו עיקרון של מכשיר אדים ולא סתם אנחנו משקיעים אלפי דולרים במוצרים האלה כי זה משפיע על הכמות ועל האיכות הסופית של הפרח שלך

#9 progrow, ‏13/5/20
    נערך לאחרונה ב: ‏13/5/20

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!