1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוקי קנאביס בספרד.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Or_Noymark, ‏17/3/14.

1. Or_Noymark

Or_Noymark חבר חדש

לייקים:
    0
    אני והחברים מתכננים לטייל השנה ליעד "ירוק" וחשבנו על ספרד.
    מישהו יכול לפרט לי את חוקי הקנאביס בספרד? האם תייר יכול לקנות? מה הכמות המותרת? איפה אפשר לקנות?
    תודה רבה לכל העוזרים.. :)

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מצטער...לא מצאתי מידע מפורש אבל אתה יכל לחפש במגזין בטח תמצא שם...ד"א תהנה :)

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    חפש בגוגל
    webehigh

4. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אני יודע על ברצלונה שאתה צריך לקחת איזה סיור של איזה 20 יורו למשתתף ואז אתה "חבר מועדון" בקופי שופס ויכול להיכנס אליהם...משהו בסגנון הזה
    וכמו שהציעו למעלה תחפש בWebHigh

5. Or_Noymark

Or_Noymark חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה חבר'ה :)

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אז ככה, אני הייתי בברצלונה ושם אפשר לעשן חופשי.
    במדריד לעומת זאת העסק הזה הרבה יותר מסובך. אם אתה מחפש יעד ירוק, זאת בהחלט ברצלונה.
    גם הרבה יותר כיף שם, עיר משוגעת לגמרי.
    בשביל לקנות גראס באופן חוקי בברצלונה אתה צריך לקחת את הדרכון שלך ( צריך להיות לך 18 ) וללכת לאחד מהמועדוני קאנביס בעיר.
    כדי למצוא אחד פשוט תכתוב בגוגל "Barcelona cannabis clubs" או משהו כזה..
    אתה תצתרך לשלם 20 יורו, ולמלא טופס מיוחד ( אלא הדרישות החוקיות שם.. ) ואז מכניסים אותך למאגר נתונים מיוחד ושם נרשמת כל רכישה שלך. מביאים לך אפילו כרטיס חבר לשנה שלמה.
    ומשם אתה יכול רק להתפנק, הגאנג'ה שם יותר זולה מבאמסטרדם.. והאיכות לא רעה בכלל. בחלק מהמקומות יש מבחרים ממש גדולים, בחלק פחות..
    אבל בתאכלס לא צריך הרבה, רק להיות מעל גיל 18 ושיהיה לך 20 יורו לדמי חבר מועדון.
    אחרי שאתה עושה חבר מועדון בקופישופ אחד, אתה יכול ללכת עליו כל החופשה, אבל רק עליו. זה החיסרון היחיד של העיר הזאת לעומת אמסטרדם.

7. Or_Noymark

Or_Noymark חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה גבר!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!