1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מרפאת כאב ואישור רפואי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י sunkef, ‏6/5/20.

1. sunkef

sunkef חבר חדש

לייקים:
    0
    יש פה באמת אנשים עם רישיון או ידע ממקור ראשון (ניסו בעצמם) שהיו בתהליך והוציאו רישיון? או שכולם פה פשוט אומרים את זה מהידע באינטרנט?
    בנתיים כל הסיפורים האמיתיים שאני שומע על אנשים שהצליחו להוציא זה שוחד לרופאים. או רופאים פרטיים בעלויות של אלפי שקלים. שלא נדבר על זה שהם מקבלים אישור זמני ואז צריכים לחדש את הרישיון ושוב ללכת לשלם אלפי שקלים לרופא שייכתוב מכתבים. וכל התהליך הזה חוזר חלילה בכסף הזה כבר אפשר לרכוש בשוק השחור מכיוון שהמחירים גם ככה עלו והמחיר של הרופאים בשקלול יוצא כמעט אותו דבר. לאחר ביקור במרפאת כאב מה הרופא אמר שהוא לא נותן אישורים ושצריך לעשות את זה במגזר הפרט ושיש רשימה של רופאים שמביאים קנאביס. מצד שני שנכנסים לאתר רשום

"סמכות מתן רישיון החזקה ושימוש בקנביס רפואי לרופא היא במסגרת רפואה ציבורית בלבד ולא במסגרת פרטית.
    ככל שתעשה פנייה לרופאים אלה במסגרת פרטית כלשהי אין בסמכותם לתת רישיונות, אך יוכלו לפי שיקול דעתם להגיש בקשה ליק"ר לקבלת רישיון למטופל.
    כן יובהר כי גם במסגרת רפואה ציבורית חל איסור על רופאים אלה לגבות בעצמם כל תשלום תמורת הנפקת רישיון ורק מסגרת הרפואה הציבורית רשאית לגבות תשלום עבור מתן רישיון קנביס רפואי."

אז מה הקטע צריך ללכת לרופא פרטי כדי שייתן מכתב לרופא הציבורי ואז מה אח"כ מוציא בקשה ולא מאשרים ואז מערערים אין איזה גוף שתומך בכל התהליך הזה?

2. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    יש!
    איזה קופת חולים אתה?
    ועל מה פנית למרפאת כאב?

אתה יכול לענות בפרטי.. אנסה לעזור.

3. oferoh

oferoh חבר חדש

לייקים:
    0

4. oferoh

oferoh חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אמנם מטופל במרפאת כאב ובמחלקה האוטואימונית בתל השומר שם העבירו אותי ישירות למחלקת הקנאביס שלהם ועל המקום יצאתי עם רשיון ועם מרשמים לחצי שנה כולל שמן התהליך ממש לא מסובך וללא הוצאות כלל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!