1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה מה עליי לקנות כדי להוציא את המיטב

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י בנג׳ו הקרדינל, ‏29/5/20.

1. בנג׳ו הקרדינל

לייקים:
    0
    יש לי 2 זרעים של מובי דיק גנטיקה משובחת. בנוסף יש לי מנורת לד 100w. מה עליי לקנות מבחינת מנורה לפריחה (לצמח אחד)?
    שאלה 2: דשן נוסף שצריך חוץ מתרכיז אצות + NPK ?

2. בנג׳ו הקרדינל

לייקים:
    0

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    בעקרון אתה צריך חלל גידול, איוורור מתאים, עציץ מספיק גדול ודשן. רצוי גם שעון שבת, מד טמפרטורה ולחות, ועוד כל מיני קטנות שכאלה. רוב הלדים בימינו מתאימים גם לצמיחה וגם לפריחה, אבל 100W זה לא כל כך הרבה.
    מבחינת דישון אתה צריך לתת NPK במינונים המתאימים, אקוגן פרפקט עולה 50 שקל ל5 ליטר ועובד מצוין. בגלל שרוב המים בארץ באים מהתפלה צריך להוסיף גם קלמג.

4. בנג׳ו הקרדינל

לייקים:
    0
    וספציפית מבחינת תאורה באיזו עוצמה אני אצטרך אותה? נלג או לד?

5. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    התאורה צריכה להתאים לחלל הגידול. אתה רוצה תאורה כמה שיותר חזקה אבל בלי לחמם יותר מדי.
    לד ברמה גבוהה הוא יותר טוב מנל"ג ומחמם פחות, אך הוא יקר יותר. זה עניין של תקציב. אצלי היבול עלה בערך ב30% כשעברתי מנל"ג ללד בעוצמה דומה.

6. שדהכסופה

שדהכסופה חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!