1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך להתגבר???

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מאיר כהן, ‏3/6/20.

1. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    הי כולם.
    אני בן 33. מעשן כבר שלוש שנים
    רפואי על רקע דיכאונות קשים מנשוא פוסט טראומה ושאר ירקות.
    לאחרונה מרגיש בבירור שהוויד
    מעצים כבר את הבעיה.
    הוא הפך מפיתרון שאני ממש לא מזלזל בו כי אני חייב לו המון,
    לבעיה בפני עצמה. לא זוכר דברים מתרגש מידי. מתעצבן מידי. שמח מידי. הכל מידי.

אני חייב להיות הוגן ולומר שגם בלי, אני לא יציב נפשית. אני עובר דיכאונות של החיים עד חוסר תפקוד מוחלט. מעשן בהוראת הפסיכיאטר.
    אבל עדיין. האם נגזר עלי להיות אפוף כל חיי?
    מוצא את עצמי כל כך נהנה מהצלילות ורוצה אותה אבל בשניה מדליק. כי זה הרגל וכי לא קל וכי וכי וכי.
    אבל אני רוצה לחיות. אז מה עושים?

לרפורמה יש חלק בקושי כרגע ללא ספק כי הרסו רצףארצף טיפולי לקחו את הזנים הטובים. עד לפני תחילת הרפורמה זה היה בשליטה.
    אבל מאז אני פשוט לא בנאדם.
    אבל היא פה וזאת עובדה ואין כבר כסף ואנרגיות לחפש בטלגראס את מה שכמה מושחתים לקחו לי.
    אז חברים. האם יש פה מישהו עם רקע נפשי משמעותי שהצליח למרות הכל
    לעשות שינוי ולהצליח לצאת לדרך חדשה?
    אם כן אנא ספרו לי איך. אני אעריך את זה מאוד.
    תודה רבה.

#1 מאיר כהן, ‏3/6/20
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/20
  2. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    אח הירוק הוא לא הפתרון לפוסט טראומה הוא רק יכול להקל עליה..
    דבר ראשון אם לא ניסית עוד הייתי ממליץ לך לנסות זני CBD גבוהה למשך שבוע ולבדוק איך משפיע עלייך
    דבר שני ממליץ לך כמה שיותר לנסות לעבוד על זה במדיטציות, לצאת כמה שותר, להיות בסביבת משפחה חברים טובים לדבר על הכל ולא לשמור כלום בבטן ובעיקר לעבוד על דברים שאתה מרגיש שיש לך כוחות לשנות שהיית רוצה לשנות.

3. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    תגובה יפה. מבינה.
    ניסיתי בעבר עם סיבידי וזה עשה לי בחילות וחולשה. אבל מעניין. שמור על קשר איתי בפרטי

4. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    בשמחה מוזמנת תמיד
    ולגבי הCBD האם ניסית לתקופה ממושכת של לפחות שבוע?
    כמו שבהתחלה לוקח זמן לגוף להתרגל לTHC ובהתחלה יכולים להיות ממש התקפי חרדה ממנו
    אותו הדבר לגבי הCBD אבל ברגע שמגלים אותו באמת מתאהבים

5. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    השאלה אם יש לך ניסיון במצב של פוסט טראומה ודיכאון?
    כי כיום נעזר באמת רק בthc הוא מזיז אותי מאפס תפקוד לסוג של תזוזה.
    אבל גם יוצר חרדה מסויימת והסאטלה עצמה שעוזרת יוצרת פחד מלהתקדם.
    סוג של מעגל סבל הקלה וחוזר חלילה

6. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    ניסיון אישי אין לי אחי אני הייתי לוקח פוסט טראומה בכיף על הסרטן שיש לי אבל מכיר המון הלומי קרב שCBD גבוהה וזנים מאוזנים כמו פריז עוזרים להם מאוד
    כמובן שזה אינדיבידואלי ויכול להיות שלא יתאים אך צריך לתת לפחות ניסיון של שבוע עם זנים שונים גם מאוזנים וגם CBD גבוהה

7. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    מצטער לשמוע עליך. תהיה חזק ותנצח.
    הבעיה היא שמאז הרפורמה אפילו לבחור זנים ולמצוא משהו נורמלי לעשן אי אפשר. הרפואי ברמה נוראית. כל חודש מושך ומתבאס.

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    לי אין רקע נפשי משמעותי אבל אני שותף לחוויה שבעבר הירוק היה מייצב אותי נפשית, ולאחרונה הוא רק מערער אותי. גם אני מרגיש שאני חייב לו המון ושהוא היה השמן שאיפשר לכמה מנועים בתקופה מוסימת בחיים שלי להעביר אותי תהליך משמעותי ובונה אישיות, בעלדיו הייתי סגור ונעול מידי ולא מצליח להתחבר לעצמי. הירק עזר לי המון ואני חייב לו המון.

בתקופה האחרונה שמתי לב שבמקום להירגע המחשבות רק מתרוצצות יותר כשאני מעשן, ולא אהבתי את זה בכלל. אז הפסקתי לתקופה....

עד שמצאתי בבית שקית של דורית מתיקון עולם. אינדיקה עדינה ונעימה שלא מעוררת לי את אותה רכבת מחשבות מלחיצה. היא מרגיעה אותי ועושה לי טוב.

ההמלצה שלי אם כן היא לנסות אינדיקה מובהקת בעלת אחוזי THC של ~15%~ עדינה שכזו, ועד כמה שניתן להפחית מינונים, ולשים לב לצריכת הקפאין שלך. בדרך כלל אנחנו שותים יותר קפה כשאנחנו מעשנים יותר קנאביס, כי החומרים מנטרלים זה את זה.
    צריכת קפאין מוגברת בהחלט יכולה להוביל ללחץ ועצבנות.

אני מאמין שמיותר להסביר לך על חשיבות הסביבה הקרובה ליציבות הנפשית... תמיד כדאי להיות ערניים לדברים שמניעים אותנו רגשית בסביבתנו הקרובה, ולנסות להרחיק מעצמנו דברים מסוימים ולקרב אחרים :)

בהצלחה לך!

נ"ב, הייתה לא מזמן סדרת כתבות בכאן 11 בנוגע לטיפולים חדשניים בפוסט טראומה: קישור

#8 greenmind, ‏16/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏16/7/20
    מאיר כהן אוהב/ת את זה.
  9. מאיר כהן

מאיר כהן חבר חדש

לייקים:
    3
    תגובה מחממת לב.
    הבעיה שעם הרפורמה הוויד ממש גרוע.
    אבל זה נכון שאינדיקה איכותית של 15 יכולה להרגיע.
    מכיר משהו כזה אחרי הרפורמה האומללה הזו?
    רוצה להתחיל טיפול בתא לחץ מתעניין גם על אמדי בטיפול/מחקר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!