1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להרגיע סאטלה רעה

הנושא בפורום 'מוזיקה' פורסם ע"י קנאביס וצדק, ‏2/6/19.

1. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלום חברים וחברות:)

במקרה שקיבלתם סאטלה רעה או שעשיתם ראש וחטפתם כאפה רצינית כזאת שכל הגוף מזיע (כן.. זה קרה לי) או סתם כי בא לכם להרגע ממרוץ החיים.
    אני מאד ממליץ על השיר הבא שתמיד מרגיע אותי ומזכיר לי שאין ממה לדאוג ושזה בסך הכל סיטואציה שתחלוף.

שיר מאד מרגיע וחיובי
    אספר לכם מקרה שקרה לי פעם אחת שהיתי עם חבר בגינה ציבורית, ישבנו במגלשה ופתחנו קססה מיקס מפרחים/ דאב.(משהו מחשמלל)
    קיבלתי ראש כ"כ חזק- הרגשתי זרמים בכל חצי הגוף העליון, הזעתי בכל הגוף, נשכבתי לאחור בתוך המגלשה וכשעצמתי את העינים ראיתי את החושך מתקרב ומתרחק במהירות (כמו רטט כזה), ובמשך איזה דקה לפחות הרגשתי ככה שזה כזה חזק (ואני מעשן שלש שנים.. אז לא זה לא סאטלה של מתחילים) ואז הרגשתי שמתחילה לי סאטלה רעה- לא כיף.
    היה לי קשה לדבר ואמרתי לחבר שלי שאני חייב לשים שיר ואז שמתי את השיר הזה,
    כשהשיר התחיל להתנגן כבר הרגשתי מידה ניכרת של רגיעה, ישבנו שם, מקשיבים לשיר וצופים בסרטון, הגוף שלי נרגע באמת, עד שפשוט התפרקנו מצחוק על איך שהם רוקדים (ועוד כל מיני שריטות..), אני קיבלתי סאטלה חשמלית טובה, ההרגשות הרעות עברו לי לחלוטין, ונהיה לי כיף.
    מאז בכל פעם שמתחיל אצלי חשש של סאטלה רעה זה מה שעוזר לי.
    מקווה שעזרתי, ושתמיד יהיו לכם סאטלות כיפיות ומשמחות.

#1 קנאביס וצדק, ‏2/6/19
    נערך לאחרונה ב: ‏2/6/19
    deXel007, :-) ו-Ollla אוהבים את זה.
  2. Reem65455

Reem65455 חבר חדש

לייקים:
    2
    אני לא מאמין אחי אני בדיוק אותו דבר
    חולה על השיר הזה

deXel007 ו-קנאביס וצדק אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!