1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה ( הזיות קשות)

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י TheOneAndOnly, ‏13/6/20.

1. TheOneAndOnly

TheOneAndOnly חבר חדש

לייקים:
    0
    לקחתי בפעם הראשונה קנאביס, יצאתי די מפגר ולא ממש הקפדתי על הכמויות ויצא שעשינתי בערך 1-1.5 גרם. אחרי 15 דקות התחילו לי ממש הזיות קשות, הכול הסתובב הלסת שלי כל הזמן ננעלה וכאילו לא הייתה לי שליטה על הגוף שלי, כזה כל 5 שניות המצב רוח שלי השתנה משמחה לחרדה וזה ממש דפק אותי, והיו פעמים שאני כזה קולט שאני סתם הולך במעגלים וחושב שאני ברווז או משהו, חטפתי מלא סרטים ובמיוחד שאני הולך להישאר ככה לכול החיים ועוד שנייה הייתי קופץ מהחלון. קיצר זה הגיוני שממריחואנה כל הדברים האלה קרו? חשבתי שזה אמור להיות סם קל שעושים בסבבה.

2. Reem65455

Reem65455 חבר חדש

לייקים:
    2
    קרה לי גם אח יקר בפעם ראשונה ושנייה ואפילו ביותר רע פעם הבאה תבדוק שאתה לוקח זן עם אחוזי THC נמוכים יחסית ואם אתה יכול ללכת עם חבר ,מומלץ ואם זה קורה לך שוב שתה מים ותרגע ותבין שאף אחד לא מת מגראס ושמע שירים מרגיעים אני אישית ממליץ על בוב מארלי ובמיוחד dont wory by happy דרך אגב ראיתי שעוד מישהו בפורום שומע את זה בשחורה אז אני לא היחיד

3. רותה

רותה חבר חדש

לייקים:
    1
    תשקול שוב אם אתה צריך את זה ואם זה עושה לך חרדות אולי זה לא מתאים לך

ganja farmer אוהב/ת את זה.
  4. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    קודם כול גם סמים קלים פוגעים בגוף בשלל דרכים. וכמו כול דבר, כשמגזימים במשהו שמכניסים לגוף אז מרגישים את זה...
    גם שופינג זה סם
    גם התמכרות למתוק (סוכר) זה סם חזק אחושרמוטה
    גם אלכוהול זה סם
    ותאמין או לא - גם משחקי מחשב זה סם

לגבי מה שעבר עליך - הכמות שעישנת שקולה בערך למישהו שפעם ראשונה בחיים שלו נוגע באלכוהול והולך ישר לשתות 2 ליטר בירה עם כמה שוטים של טקילה. או במילים אחרות - בפעמים הראשונות לוקחים כמה שכטות ומחכים חצי שעה....לא מעשנים כמות שלסטלן ותיק לוקח לפחות חצי יום לגמור.

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  5. יוסי יצחק

יוסי יצחק חבר חדש

לייקים:
    0
    זה לא נשמע שעישנת קנאביס, לא יודע בן כמה אתה או מה מכרו לך אבל זה לא קנאביס

6. TheOneAndOnly

TheOneAndOnly חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אני לא ציפיתי למה שקרה לי מזה. יכולים בכלל לשים חומרים אחרים בקנאביס?

7. יוסי יצחק

יוסי יצחק חבר חדש

לייקים:
    0
    יש נייס גאי בשפע וגם קנאביס מקולקל לפעמים. מי שלא מבין לא צריך לעשן כל מה שבא ליד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!