1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי שמן

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י justme636, ‏27/6/20.

1. justme636

justme636 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני סובל מחרדות וקשיי שינה בגלל החרדות.אני לוקח קלונקס אבל לא רוצה לקחת לאורך זמן כי זה ממכר. אין לי רישיון לקאנביס רפואי אבל יש לי אפשרות להשיג. איזה שמן הכי מומלץ לטיפול בחרדות ושינה מבחינת יחס THC:CBD. יש לציין שניסיתי גם לעשן לא רפואי וזה ממש לא עשה לי טוב ואפילו הגביר את החרדה אז כנראה THC במינון גבוה לא בשבילי. ניסיתי גם שמן cbd 15% פול ספקטרום בלי thc וזה לא ממש עזר.
    תודה

2. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    C28 מטטרון של תיקון עולם
    להגיד פשוט לרופא שניסית ממטופל אחר עם בעיות דומות ופשוט עשה פלאים

3. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    ולקחת לפחות שבוע 3 פעמים ביום להתחיל מטיפה מתחת ללשון וכל יומיים להכפיל מינון ורק אז לבדוק שינויים על הגוף
    לא לצפות לשינויים מכמה שימושים ראשונים הגוף צריך זמן להסתגל לחומרים

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני רוצה לחדד כמה דברים.
    ראשית תכונות אנטי חרדתיות מיוחסות לאינדיקה. סברה נוספת היא שאחוז CBD גבוה יכול למתן אפקט חרדתי שנובע מעישון סאטיבה בדרך כלל. כלומר לא יחס THC-CBD מרמז על יעילות לחרדות אלא ממש הזן הספציפי!

דבר נוסף הוא עוצמת ההשפעה, ככל שהיא חזקה יותר הסיכוי לחרדה גדול יותר, לכן הייתי ממליץ על מינונים עדינים של אינדיקה או זן היברידי במשך היום.

האפקט המצטבר ש-THCBD מדבר עליו מיוחס לרכיב ה-CBD שאכן צריך להצטבר בגוף לאורך זמן ע"מ לפתח תכונות אנטי-אינפלמטוריות/אנטי דלקתיות טובות. סביר שגדישה כזו של הגוף ב-CBD גם תעזור במיתון ה'סטלה' כשתצרוך זנים בעלי ריכוז THC גבוה יותר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!