1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעוניין לעבור ללדים מה חושבים על אלה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י _Charlie, ‏16/7/20.

1. _Charlie

_Charlie חבר חדש

לייקים:
    1
    עד היום השתמשתי בשתי נורות HPS 600W ואני רוצה להשקיע קצת לעבור למערך של לדים
    מה חושבים על הKing Plus 1000w led grow light, חשבתי להזמין אותם באמזון.
    או כל לדים מקצועיים אחרים שאתם חושבים שיכולים לעשות עבודה טובה

אם יש מישהו שמכיר את החברה ויכול לתת משוב על הלדים שלהם אשמח לתשובה.

תודה מראש לעונים

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    הלד שציינת לא יעיל יקר ומיושן כנס לגידול למתקדמים בנושא ביקורת על מערכת שאני רוצה להקים ותקרא את השירשור. הלדים היעילים היום הם לוחות קואנטום

ganja farmer אוהב/ת את זה.
  3. _Charlie

_Charlie חבר חדש

לייקים:
    1
    מה הכוונה בלדים יעילים? בכמה הם יותר יעילים מאלו, כי אלו עולים 100 דולר בעוד שהקוואנטום קרוב ל1000 דולר.

השאלה שלי היא בכמה באמת יותר יעלים הקוואנטום שהם שווים את ההשקעה הזו, אם הלדים של KINGLED אני לא אצליח להגיע לתוצאות טובות?

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    https://www.alibaba.com/product-det...pm=a2700.wholesale.deiletai6.8.55ea45f0wullXu
    הנורה הזו לוקחת מהשקע 240 ואט והיא מקבילה ל500 ואט hps ומפיצה פחות חום ועולה 160$הדיודות הן בספקטרום מלא שלא כמו hps, שטף הפוטונים בטווח הפוטוסינטזה של הצמח הוא קרוב יותר למה שהצמח צריך ולכן ניצול האור הולך למקומות הנכונים. אני לא יודע מה שטח הגידול אצלך, אבל אם אתה צריך שלושה בורדים של 240 ואט זה יעלה פחות מחמש מאות דולר וישרוד זמן רב יותר מ hps.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!