1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רישיון לקנאביס - שלילת רישיון נהיגה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י UjMYhN, ‏22/7/20.

1. UjMYhN

UjMYhN חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

האם הוצאת רישיון לקנאביס אומר בהכרח שלילת רישיון נהיגה?

תודה.

2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אתה יכול לבדוק לבד אם זה יפגע ברשיון נהיגה זה תלוי על מה אישרו לך.
    העניין פה זה לא הרישיון העניין זה הבריאות תחליט לבד מה יותר חשוב.
    ורק בריאות

3. UjMYhN

UjMYhN חבר חדש

לייקים:
    0
    לא בטוח שיאשרו עדיין אך עדיין מנסה לבדוק, אני מנסה להוציא על בעיה נורולוגית (מיגרנות) האם זה משהו שיכול לפגוע ברישיון נהיגה?

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אתה מטופל אצל נירולוג?כי יש עליהם חובת דיווח למשרד הרישוי אם יש משהו שיכול לגרום לבעיות בנהיגה תבדוק מולו תקבל את התשובה הכי טובה יש הרבה בעיות ניורולוגיות שאין איתם שום בעיה עם רישיון נהיגה.
    (גם לי יש בעיה ניורולגית אבל משהו אחר)

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אין שום בעיה, סע לשלום!

אני חושב שמה שלוקו מנסה להגיד זה שיכולים לשלול לך רישיון נהיגה על סמך הבעיה הנוירולוגית, זה נכון במקרה של אפילפסיה, לדעתי למגרנות זה לא רלוונטי.

קבלת רישיון קנאביס ממש ממש אבל ממש לא אומר שאתה צריך לוותר על רישיון הנהיגה שלך! אם זה היה ככה אנשים היו ממשיכים לקנות בשחור.
    מה שכן, זה שיש הגבלות על רישיון הקנאביס שלך, אתה עדיין מחוייב לצרוך אותו רק במקום המגורים שלך וכמובן שאסור לנהוג תחת השפעה. למרות שגם אני וגם אתה וגם כל הפורום הזה יודע שאנשים מסוימים נוהגים הרבה יותר טוב תחת השפעה מאשר כשהם סאחים! זה נכון לרוב לגבי אנשים שמשעשנים כל כך הרבה שזה כבר המצב הטבעי שלהם להיות מעושנים, דווקא כשהם סאחים הם לא רגועים ועושים שטויות.

בקיצור, אם שוטר יתפוס אותך, ויוכיח איכשהו שנהגת תחת השפעה, אז בית משפט יוכל לפסול לך את הרישיון, כמו כל אזרח אחר ובלי שום קשר לרישיון הקנאביס, אם כבר זה ירכך את השופטים ויבוא לטובתך.

#5 greenmind, ‏23/7/20
    נערך לאחרונה ב: ‏23/7/20
  6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    זה נכון שרוב הסיכויים שלא ישללו( אבל לך תדע במדינה שלנו הכל יכול להיות)ואתה טועה בקשר לאפילפיסיה יש הרבה אנשים שיש להם אפליפסיה ובכל זאת יש להם רישיון אתה יכול לבדוק את זה בעצמך

7. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    זה בדוק בקשר לאפילפיסיה לי יש.
    לי אומנם אין רישיון כי אצלי המצב יותר מדי לא טוב אבל יש אגודה של חולה אפילפסיה (אני חבר בה) ואני מכיר הרבה שיש להם רישיון הכל ספציפי לכל אחד

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    לא לכל מי שיש אפילפסיה לוקחים את רישיון הנהיגה, אבל מקרים קיצוניים של אפילפסיה כן מביאים לשליללת הרישיון ובצדק! אני אומר את מהיכרות אישית עם אישה שהייתה צריכה להוכיח שנה או חצי שנה רצופה בלי התקפים כדי לקבל את הרישיון שלה בחזרה.
    ואיך היא דאגה שלא יהיו לה התקפים? חשיש!

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אני יודע טוב מאוד מה זה מקרים קיצוניים לי יש אבל בקשר לרשיון צריך להיות בקשר רצוף עם נירולוג וחולה אפילפסיה צריכים לעבור בדיקות כל שנתיים.
    ובאמת סלח לי אם החזירו לה רישיון זה לא עד כדי כך קיצוני כי אני יודע מה זה קיצוני מנסיון אישי שלי לי אין מצב שאני בכלל יכול להוציא רישיון.
    וסתם הערה אני יכול בקלות ובלי מאמץ אפילו להוציא רפואי אבל הזמנים שמציעים לי זה עם thc נמוך ו cbd גבוהה ככה שזה לא ממסטל ואני מעשן בשביל להיות מסטול אז חבל לי לבזבז כסף על פארש.
    יום טוב ורק בריאות

10. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    הכל תלוי בכמות ןאם רשיון הנהיגה לרכב ציבורי

11. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    לא בדיוק הבנתי בקשר לכמות אבל רישיון לרכב ציבורי אי אפשר

12. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    לדוגמה אם אתה מקבל 20 גר' אז לא שוללים רשיון נהיגה

13. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גם אם תקלל 50 גרם זה לא העניין אתה צריך להוכיך שאין לך התוקפים ורק נירולוג יכול לאשר את זה במשך תקופה מסוימת של בדיקות ואצל חולה אפילפסיה החידוש כל שנתיים.
    ואם יש החמרה במצב חובה על הניורלוג לדווח מייד למשרד הרישוי

14. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    ואתה יודע משהו מצחיק או יותר נכון עצוב הרבה לפני שהיה את הגראס הרפואי היה לי רשיון נהיגה.איך?פשוט מאוד שילמתי שוחד לרופא שיכתוב שהכל תקין אצלי הרופאה המטפלת שלי בחיים לא הייתה עושה את זה.
    מהר מאוד הבנתי איזה טעות זה ואיזה רופא טיפש זה ויותר לא נהגתי גם לטובתי וגם לטובת שאר הנהגים שאני מסכן בנהיגה שלי

15. UjMYhN

UjMYhN חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!