1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לנסות אסיד בפעם הראשונה - כדאי?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י שני ברוך, ‏23/7/20.

1. שני ברוך

שני ברוך חבר חדש

לייקים:
    0
    כל החברים הקרובים שלי ניסו אסיד ואני עדיין קצת חוששת .
    אני בת 19 ועישנתי ועשיתי MD מספר פעמים כבר במשך כמעט שנה . אני יודעת לשלוט בזה ויודעת לקבל את זה בטוב . אני קוראת הרבה תגובות חיוביות על האסיד וכמה שזה כיף ומשנה את דרך החיים ואת צורת החשיבה וההסתכלות על העולם אבל אני עדיין קצת מפחדת ולא יודעת איך אקבל את זה.
    מבחינת הוויזואליים אני לא מפחדת אני יודעת שלא משנה מה אראה אני אקבל את זה בטוב, אבל כל העניין של המחשבות שרצות בראש קצת מפחיד אותי ואני לא יודעת אם אצליח לעמוד בזה .
    גם שמעתי על הרבה אנשים ש״התפלפו״ ולא יצאו מזה .
    האם כדאי לי לנסות או שעדיף לחכות עם זה עוד קצת ? אני ממש רוצה לנסות את זה כבר במשך כמעט חצי שנה וקראתי על זה המון ,אני מרגישה שאני מוכנה לזה אבל עדיין יש בי קצת פחד ...

2. לויתן

לויתן חבר חדש

לייקים:
    0
    תנסי סאלביה דיבינורום. זה טריפ בטוח ומיוחד יותר מאסיד.

3. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אני אישית הייתי ממליץ לאכול קודם כמות קטנה של פטריות פסילוסיבין
    הרבה יותר קליל חיובי ומהנה לפעמים ראשונות בשימוש של סמי הזיה
    בהצלחה ! ממליץ מאוד להשתמש אך ורק שהמצב רוח טוב ואת בתקופה טובה בחיים !
    לא בתקופה שבה את מבולבלת/לא הכי חיובית.
    שמעתי על הרבה הרבה אנשים שבאו ממקום לא טוב בחיים וחשבו שהאסיד פשוט ישחרר אותם לחופשי וישנה להם את צורות המחשבה או התמכרויות
    אך לא זאת הדרך להשיג את זה. קודם כל צריך התנסות ואז לדעת איך להעבר

בכל מקרה ממליץ פטריות להתחלה כי פשוט בכמות סבבה של פטריות אין את המחשבות והבלבולים שמגיעים מאסיד

שני ברוך אוהב/ת את זה.
  4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לדעתי עדיף לך לחכות. זה שאת מפחדת אומר שאולי את לא ממש מוכנה לזה. תחשבי אם את עושה את מהסיבות הנכונות.
    אם את מחליטה כן לעשות, תדאגי למה שנקרא "set and setting". טריפ ראשון עושים במקום בטוח, עם גישה לאוכל ושתייה, בלי הרבה אנשים זרים מסביב, עם טריפסיטר שמכיר את ההשפעות.
    גם אם ה-MD לא כדאי להגזים אגב. זה די דופק את המוח, עדיף לפחות שלושה חודשים מרווח בין שימושים.

שני ברוך ו-לוקו 2 אוהבים את זה.
  5. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    קיבלת פה אחלה המלצה רק ביטחון ב100% וחברים טובים זה אפילו לא דומה למה שניסת אי פעם ושתרגשי שאת מוכנה תנסי ובהתחלה תנסי חצי מהכמות.
    ולדעתי זה יותר מתאים לטבע מאשר למסיבה

שני ברוך אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!