1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לתת לחברים קנאביס, השלחות משפטיות.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י TheOneAndOnly, ‏30/7/20.

1. TheOneAndOnly

TheOneAndOnly חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני בן 17 וחברים שלי שהם גם קטינים רוצים שאני אביא להם קנאביס, עכשיו הדאגה שלי זה ההשלכות החוקיות לזה שאני נותן לקטינים קנאביס. אז השאלה שלי אם זה באמת יותר מסוכן לתת לחברים קטינים קנאביס למרות שאני גם קטין?

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שאלה מעניינת,
    תראה, העבירות הן אותן עבירות: החזקה שלא לשימוש עצמי, סחר בסמים, הדחת קטין, וכנראה יש עוד.
    אבל אם תמהר להישפט לפני גיל 18 תישפט כקטין.

בגדול לפי החוק היבש מספיק שתעשן ביחד עם חבר מחומר שאתה קנית וזה נחשב לסחר. אתה לא צריך לקבל תמורה על הקנאביס שסיפקת לאדם אחר כדי להיות מואשם בסחר (נשמע מפגר? כי זה באמת מפגר).

אבל לא באמת מוגשים כתבי אישום כאלה, וככל שהמנאייק ינסו להגיש קשה לי להאמין שהסעיף יישאר בכתב האישום הסופי. זה פשוט לא באמת קורה, לא מאשימים על סחר אנשים שלא באמת סוחרים (למעט מקרים שבהם המשטרה מתנקמת במישהו)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!