1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מתפתח

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דן מרון, ‏9/9/20.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבעת חלפון לא.
    אבל זה מה שצריך לעשות ובנוסף להתחיל לדשן.
    אתה לא חושב ככה?

2. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    העסק אצלו לא זז כי המנורות שיש לו הן לא לעניין.
    אחרי שישים תאורה סבירה, והצמח יתחיל לגדול אז צריך להוסיף דשן ואחרי שבועיים +- אפשר להעביר לעציץ גדול יותר.
    כרגע לא יעזור שום דבר אחר.

3. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    אחלה סרט גבעת חלפון אחי גם צארלי וחצי אחד הטובים

תגדיר מה זה תאורה סבירה כדי לגדל צמח תקין כמו שצריך או שפלורוסנט מספיק ? אם כן עכשיו אני בונה אוהל ושם 3 פלרוסנטים שיש לי בבית

4. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    בשביל נבט קטן כמו שיש לו מנורת פלורסנט 2700K תספיק לגידול של כמה שבועות ראשונים, לאחר מכן בהנחה שהצמח עובר לאוהל כזה אחר הכי טוב לרכוש תאורת לד. תסתכל בפורום מה המליצו בעבר כל מיני יודעי דבר.

5. דן מרון

דן מרון חבר חדש

לייקים:
    1
    העברתי לעציץ יותר גדול .לא רציתי להדליק עדיין את הקוונטום בורד בגלל החום וחשבתי שהנורות יספיקו בכל אופן הוספתי על הנורות את הקוונטום בשעות הלילה הקרירות יותר לבערך 9 שעות והעסק מתחיל לזוז תודה לכל המגיבים

R a f אוהב/ת את זה.
  6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    דן למה 9 שעות ?
    תעביר ל 18:6 ותראה שהוא הרבה יותר מתפתח ככה צריך להיות בצמיחה.
    אם היית עושה את זה מהתחלה כבר היית תופר את הרשת (סקרוג)ובימים הקרובים מעביר לפריחה ( תלוי בזן וצורת הגידול שתחליט).
    לא נורא מטעיות לומדים.
    חג שמח ושנה טובה

R a f אוהב/ת את זה.
  7. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אל תשכח לדשן ותשקה כל יומיים 30% מנפח העציץ עם דשן מתחילת הגידול ועד הסוף.
    איזה דשן יש לך? וצריך גם קלמג.

R a f אוהב/ת את זה.
  8. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    דן ממליץ לך לשמוע לעצות של לוקו 2 הוא מהחברה פה שמאוד מאוד עזרו לי
    שמח לשמוע שהעסק התחיל לזוז

9. דן מרון

דן מרון חבר חדש

לייקים:
    1
    היי לוקו ו RAF הקווטרו הוא בנוסף לנורות שדולקות 18 שעות הוא דולק רק 9 כי אני פוחד מהחום בשעות חמות זה עובר אתה 33 מעלות עוד כשבוע עד עשרה ימים מתחיל להיות יותר קריר בלילה אז אני אדליק אותו ל18 שעות והתחלתי לדשן ,צריך לדשן בכל השקייה ? ומה זה קלמג ?
    תודה רבה על העזרה

#29 דן מרון, ‏19/9/20
    נערך לאחרונה ב: ‏19/9/20
  10. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    כן צריך לדשן כל השקייה תעשה מה שהוא רשם לך למעלה

קלמג זה קלציום ומגנזיום שחסרים במים

הרבה ממליצים לשלב דשן אקוגן וקלמג זה זול ועושה עבודה טובה
    אקוגן 2 מל לליטר
    קלמג 1 מל לליטר

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  11. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אין צורך בשני המנורות תעבוד רק עם הלד ומפליא אותי שלד זה נורה שפולטת פחות חום אתה מגיע לטמפרטורה כזאת הטמפרטורה צריכה להיות בין 28 ל-30לאורך כל הגידול. יש לך מאוורר,ומפוח?המאוורר צריך להיות מעל הצמח ושניהם צריכים להיות דלוקים 24 שעות.
    ותדשן כמו שרשמו לך ואל תוסיף כל מיני שטויות מחניות היידרו שלא מועלים בכלום זה רק בזבוז כסף.
    תכוון את השעון שהאור יהייה דלוק בלילה זה יעזור בקשר לחום

12. דן מרון

דן מרון חבר חדש

לייקים:
    1
    הקווטרו פולט לא מעט חום אולי לא כמו נלג אבל עדיין לא מעט חום עכשיו הוא במרחק מטר מהצמח ומעלה את הטמפרטורה ב3 מעלות אולי כדאי לי להרחיק אותו עוד ? אני לא מגיע ליותר מ30 מעלות בגלל זה אני לא מדליק את הלד בין 5 ל11 בערב ובין 9-11 בבוקר הוא עובד 10 שעות והנורות 18 בין 5 בערב עד 11 למחרת מאוורר ומפוח דולקים גם כשהאורות כבויים ? אתה בטוח ? מפוח ששואב אויר חם ומוציא החוצה לא מוריד את הטמפרטורה בשיט אז במקום החלטתי שיכניס אויר קריר בלילה מה דעתך .?האם זה נכון לעשות כך ?

#32 דן מרון, ‏20/9/20
    נערך לאחרונה ב: ‏20/9/20
  13. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תראה לא בדיוק הבנתי את הקטע של המשחק עם הנורות אבל אתה צריך לעבוד רק עם הלד וזהו ותכוון 18:6.
    המפוח והמאוורר צריכים להיות דלוקים רצוף והמפוח נועד להוציא אוויר מלמעלה לא להכניס.
    יש לך וונטה שמכניסה אוויר למטה?
    ותוריד את הנורה שתהיה כל הזמן 50 ס"מ מהצמרת של הצמח.
    30 מעלות זה מעולה.
    אל תשחק עם האור אתה תהרוס את הצמח תכוון את האור שידלוק בלילה ותמשיך לעבוד ככה עד הסוף.

14. דן מרון

דן מרון חבר חדש

לייקים:
    1
    המשחק עם הנורות הוא כדי למנוע מהחום לעלות יותר מידי הקטנות לא מחממות אז הן פועלות 18 שעות בין 5 בערב ל11 בבוקר למחרת הקווטרו מחמם אז הוא עובד רק בין 11 בלילה ל8 בבוקר למחרת כלומר בשעות הקרירות יותר אחרת הטמפרטורה תהיה גבוהה מידי .אם אני מוריד את הקווטרו לחצי מטר מהשתיל הטמפרטורה תהיה מאוד גבוהה אני לא רואה אפשרות אחרת לעבודה שלא תחמם יתר על המידה את החלל. ניסיתי כבר לעשות את זה והטמפרטורה קפצה ל33 ואף יותר אז אין לי הרבה אלטרנטיבות.
    דרך אגב אמרת להשקות כל יומיים אבל יומיים אחרי ההשקייה האדמה עוד לחה מאוד ,אז בכל זאת להשקות ?

#34 דן מרון, ‏21/9/20
    נערך לאחרונה ב: ‏21/9/20
  15. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    האדמה לא צריכה להיות יבשה לגמרי תכניס אצבע אם יבש 2 סמ מלמעלה תשקע

16. דן מרון

דן מרון חבר חדש

לייקים:
    1
    אני לא מבין איך אנשים עובדים עם נלג באוהל אטום בימים אלו הטמפרטורות מטורפות לי יש קווטרו בורד ובעיה רצינית עם החום ואני מרחיק אותו כמטר מהשתיל ופותח את האוהל כדי שהטמפרטורה לא תטפס עוד .יכול להיות שאם אסגור את האוהל המפוח ישאב את האוויר החם והטמפרטורה תהיה יותר נמוכה ? לא הגיוני בעיני ...יש למישהו פתרון איך עובדים בחום הזה בלי להסתייע במזגן ?

#36 דן מרון, ‏21/9/20
    נערך לאחרונה ב: ‏21/9/20
  17. דן מרון

דן מרון חבר חדש

לייקים:
    1
    ניסיתי לשים את הקווטרו בורד 30 ס"מ מהשתיל והטמפרטורה קפצה ל33 מעלות אז אני לא יודע מה עדיף להרחיק את הנורות או לתת לשתיל לסבול מהחום ? עצה ?

18. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    רק מזגן.

19. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    תרחיק את הנורה.

20. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    השקיה כל יומיים זה בהנחה שיש לך כבר צמח שאינו שתיל קטן, משמע אם העברת לעציץ גדול אתה יכול גם להשקות פעם בשבוע נכון לעכשיו, יש מספיק מים בתחתית העציץ ואתה רוצה לתת לצמח לבנות בית שורש. אל תהיה בלחץ על להשקות בתדירות גבוהה. תבדוק מה משקל העציץ וכשנהיה יחסית קל תן השקיה. כרגע הסיכון הוא עודף מים ולא חוסר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!