1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מדריך לגידול פטריות פסילוסיבין

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י צחי, ‏1/3/17.

1. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    התבלבלתם אותי. אני עדיין לא ניסיתי אז אני לא יכול לתאר כלום

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לדעתי כדאי לך ללכת לפי המדריך, בשלב הראשון המיסליום מאוד רגיש לזיהומים וכדאי לתת לו תנאים כמה שיותר סטריליים. המדריך לא מסובך לביצוע ולא מצריך השקעה כספית גדולה.

קנאביס וצדק אוהב/ת את זה.
  3. Dana❤️

Dana❤️ חבר חדש

לייקים:
    0
    שאלה לגבי שלב 7- שטיפת העוגות
    כמה באמת השלב הזה הכרחי/קריטי להמשך הגידול, כי נתקלתי בכמה מדרכים שלא ציינו את השלב הזה של השטיפה וציפוי העוגה ‍♀️

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אני לא יודע כמה הוא קריטי כי לא ניסיתי לגדל בלעדיו, אבל למה לדלג על דבר כל כך פשוט? הורמיקוליט עוזר למיסליום להחזיק את הלחות הדרושה לשלב הגידול.

5. Dana❤️

Dana❤️ חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת שלא ממש הבנתי את התהליך בגלל זה חשבתי לוותר עליו ‍♀️, אני אחדד את חוסר ההבנה שלי,
    האם אני צריכה להתביל את העוגות בנוזל לדקה שתיים על מנת רק להרטיב אותן או להשאיר אותם לזמן ממושך יותר בתוך הנוזל בכדי שיספגו כמות גבוהה של נוזלים ?
    אם כן יש צורך להשאיר אותן מעבר למספר דקות, אז כמה זמן ?

6. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    צריך להטביל את העוגות במשך 12-24 שעות ואז לגלגל אותן בורמיקולייט ולהכניס ל-fruiting chamber שהכנת.

7. לולה מארשמלו

לולה מארשמלו חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על המדריך!

במדריך רשום לקטוף ראש פיטרייה שנפרדה לאחרונה מהגבעול ע״מ ליצור ממנה הדפס, אך לאחר שעשיתי כמה נסיונות, לא הצלחתי ורציתי להתייעץ.

יש לכל ראש פטרייה ״עורלה״, או ״קרום״, שמסתיר את הזימים לאחר שהראש מתנתק מהגבעול. האם עלי לחכות עד שהקרום ייפתח לחלוטין, ייפתח חלקית, או שמא לא ייפתח כלל?

ובמידה וצריך לחכות עד שהוא ייפתח לחלוטין האם עו באותו יום לקטוף או להמתין יום נוסף?

אשמח מאוד להסבר :)

8. גאיה שישים

גאיה שישים חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן.
    וענו לך? שולחים לארץ?
    תודה :)

9. Mushroom man

Mushroom man חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על הכל חבר רק שיש קטע קטן שקצת לא מובן לי החורים בקופסא שלך ניראים הרבה יותר רחוקים והרבה פחות ממה שיצא אצלי

10. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    כן, ענו שהם שולחים לארץ אבל לא לוקחים אחריות על המשלוח.

11. Batzbatz

Batzbatz חבר חדש

לייקים:
    0
    היי :)
    נכנסתי לאתר הזה Sporeworks.com, לא מצליחה להבין האם אפשר להזמין ללא המזרק?
    אשמח להכוונה קלה!

12. בcenter

בcenter חבר חדש

לייקים:
    0
    פטרי עם אגר בעייתי.
    קודם כל, חייבים שהפטרי והאגר יהיו סטריליים באופן אבסולוטי ואת זה אין בתנאים ביתיים (אפילו במעבדה עם אוטוקלאב יש לעתים זיהומים).
    שנית, את האגר חייבים לשמור בקירור ולרוב, לאחר זמן מה הוא מזדהם, גם אם יתהפך העולם.

מה שמייחד נבגי פטריות (וחיידקים) זה העמידות הגבוהה שלהם ולכן עדיף לאחסן אותם בתנאי יובש יחסי. זה מאפשר לשמור אותם לאורך זמן בבטחה.

13. מרינה

מרינה חבר חדש

לייקים:
    0
    בוקר טוב לכולם. אני מחפשת המון זמן פטריות ריפוי פסילובין טובות ופשוט אני מרגישה אבודה.
    מבקשת את עזרתכם. הפטריות הצילו אותי מסרטן. 0548007269. אשמח לכל מי שיכול לעזור❤ מרינה

14. OrKoren

OrKoren חבר חדש

לייקים:
    0
    הי - ניסיתי כבר כמה אתרים כמו Sporeworks.com - אין משלוח לישראל! איפה אפשר לקנות פסילוסיב קובנסיס ויכול לשתף בלינק?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!