1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה רעה מעשן מתחיל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Nanan, ‏1/9/20.

1. Nanan

Nanan חבר חדש

לייקים:
    0
    אז היי אני מעשן מתחיל אני בן 22 ואני כבר הרבה זמן מחפש באינטרנט תשובות לשאלות שלי. עד עכשיו לא מצאתי אז החלטתי לכתוב פוסט.
    אז ככה בפעם הראשונה שעישנתי לא היה מי שינחה אותי וגם החברים שלי היו יחסית מתחילים ולצערי גם מי שעישנתי איתו לא היה מישהו שאפשר לסמוך עליו שתיתי המון באותו יום ועישנתי המון ונפלתי לסטלה רעה מאוד שלא ידעתי מאיפה באה לי.. שנה אחרי התנסתי כל כמה שבועות בהתחלה לא הרגשתי כלום אולי טיפה דפיקות לב ואי שקט אבל לא משהו יותר מידי גרוע. אחרי כמה זמן שוב היתה לי התנסות וקיבלת סטלה רעה, מה ששונה הפעם זה שידעתי איך להתמודד עם זה כי הבנתי מה עובר עליי. אמנם התחושות היו רעות אבל הייתי די מאופק. אחרי שהסטלה הרעה ירדה באותו יום התחלתי להרגיש ממש טוב סטלה מאוד טובה. לא מזמן התנסיתי עוד כמה פעמים ושוב לא הרגשתי כלום חוץ מקצת אי שקט ופעם אחת הרגשתי שטיפה עולה לי סטלה רעה אז הפסקתי, אכלתי ממש טיפה סרטים בראש שלי ואחרי סמן קצר עבר אבל עדיין לא הרגשתי היי. בכל הפעמים קצת צחקתי אבל לא קיבלתי את ההיי של לאכול כאפות מדברים מוזרים ולא הגיוניים. כאילו כשאני מעשן זה או אי שקט או סטלה רעה. אז רציתי לדעת מה הסיבה שזה קורה. יכול להיות שקנאביס פחות מתאים לי? אולי יש איזשהו משתנה אחר?

סליחה על הפוסט הארוך תודה רבה לעונים

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    קנאביס זה לא לכל אחד, כנראה שלך זה לא מתאים.

3. canna.nation

canna.nation חבר חדש

לייקים:
    4
    יכול מאוד להיות שקנאביס לא מתאים. מצד שני, יכול להיות שעדיף לנסות זנים עם פחות אחוזי THC. דברים עדינים יותר וצריכה מועטה. מה שנקרא - מיקרו דוסינג. יכול לעזור לגוף או לנפש לקבל את השינוי.

4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    כמו שכתבו כאן, תנסה זני אינדיקה וזנים עשירים בCBD,
    יש לי חבר שכל פעם שהיינו מעשנים הוא היה מקבל חרדות, סאטלות רעות, וכו, אז הוא החליט להפסיק לעשן בגלל זה, וכל פעם ששוב ניסה, שוב קיבל רעות.
    הסבל הזה הסתיים כשהוא התחיל לקנות רפואי, זנים מאוזנים או עשירים בעיקר בCBD, מאז הוא מאד נהנה מהוויד, החיים שלו יותר שלווים, וכולם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.
    תשמח כל עוד אתה יכול לשמוח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!