1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מצליח לשמור על תנאים אופטימליים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 32hallo, ‏23/1/21.

1. 32hallo

32hallo חבר חדש

לייקים:
    0
    היי מה קורה חברה ?
    רציתי להתייעץ איתכם מה אני עושה לא נכון , הארון בגובה 1.45 רוחב 60 עומק 60.
    משתמש בנורת 600 וואט דול ספקטרום , יש וונטה 6 צול שמושכת אוויר החוצה עוד מאוורר מבפנים ועוד מכשיר אדים קרים .
    ניסיתי לסנכרן פעיליות של משיכת אוויר או של מכשיר האדים אבל לא מצליח לאזן ולשמור על הטמפרטורה ורמת הלחות ברמות הנורמה .
    מה ניתן לעשות ??

2. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    אחי המנורה הזאת גדולה מאוד לגודל הארון שלך אתה צריך מנורה כזאת אבל של 250 ואט

3. 32hallo

32hallo חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם חושב אבל אם אני מצליח לשמור על טמפרטורה של 26 מעלות ? כרגע מאוד קר ואני לא אצליח לחמם את העסק עם 250 וואט

4. R a f

R a f קנאביסט

לייקים:
    21
    אין לי מושג אחי רק יודע שלחלל כמו שלך 600 לא מתאים

5. הוד

הוד חבר חדש

לייקים:
    0
    היי רציתי לשאול אם מישהו פעם ניסה לשלב בין השמש למנורה .. אני עושה סוג של ניסוי כל עוד יש שמש אני מוציא אותם בלילה כדי לשמור על הרצף של השעות מכניס למנורה .. בינתיים הצמחים גודלים מפחיד ונראים בריאים .. אולי זה נשמע הזוי אבל תכלס זה פשוט עובד .. אם מישהו פעם ניסה דבר כזה אשמח לתגובה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!