1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול משולב - חוץ ופנים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י itsJK, ‏6/2/21.

1. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    דבר ראשון תזרוק לפח את כל מה שקנית, לאחר מכן לך למשתלת הדרכים הקרובה לביתך ותקנה אקוגן פרפקט, מינון של 2 סמק לליטר.
    החיים פשוטים, אל תסבך אותם.

הוד אוהב/ת את זה.
  2. הוד

הוד חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה בקיצור שווה לתחת מה שקניתי.. איזה באסה והשני perfect organics blend גרגירים 4-4-4 .. אני לא יספיק היום אז ממש לזרוק אפילו עזרה ראשונה לא ייתן ?

3. הוד

הוד חבר חדש

לייקים:
    0
    ויש לי 6 קומות כולל 2 הראשונים ראשונים בגובה 35 40 ס"מ הצבהת בקומה 3 עולה ל4 חח.. אז סבבה אני אקנה רק שאלה אחרונה צריך להעביר לכלי אחר לחכות שהם יבריאו עדיף נראה לי נכון ?

4. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    כלל אצבע, על כל 10 גרם יבש שאתה מקבל מהצמח אתה צריך 1 ליטר מצע, תעשה את החישוב.

הוד אוהב/ת את זה.
  5. הוד

הוד חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על העזרה .. מה שעשיתי בסופו של דבר לקחתי את הדשן האורגני 4-4-4 10 גרם כתשתי , המסתי במעט מים חמי ערבבתי עם ליטר וחצי מים שעומדים פתוח להוציא את הכלור ונתתי השקיה קלה .. עד שאביא דשן כמו שהמלצתם לי.. וג'ה איתנו מקווה לטוב .. ומקסימום ככה לומדים הכי טוב כל המידע נורא מבבלבל ולפעמים סותר את עצמו .. ולדעתי האישית .. זו דעה שלי בלבד שכל ההתערבות החיצונית לפעמים זה יותר מדי .. אני מזין אותם באהבה דואג ל18 שעות ונותן לטבע לעשות את שלו ואולי אני גם טועה אבל לא תטעה לא תלמד ❤

6. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    גם אם תעמיד מים למשך חודש הכלור לא יתאדה, התרכובות כלור שיש במי שתייה בנויות להיות יציבות לאורך זמן רב ובלי קשר לזה אין להן שום השפעה רעה על הצמח, אתה לא מגדל דגים.
    עצתי האישית, keep it simple.

7. Weed khalifa

Weed khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם עושה ככה והשמש עושה פלאים לצמח ממליץ על זה זה אמנם טרתור אבל לא נןרא

8. itsJK

itsJK חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן חברים
    תודה רבה על העזרה

הילדות הקטנות שלי הפכו למפלצות וכבר אין לי מקום לכולן
    מתוכן יש 4 זנים אוטומטים
    ועוד 6 מקססות (חשוב לציין ששמרתי זרעים סופר איכותיים מכל השנים)

מה שעכשיו אני רוצה לעשות הוא לקטום את ה6 מהקססות, לקחת את הייחורים ולשים אותן מחוץ לאוהל(בגינה) כדי לגלות את המין..
    מה שיעזור לי לזרוק כבר מעכשיו את הבולבולים

1. האם זה אפשרי מבחינת שעות עכשיו?
    2. אני מתכנן להישאר על 20/4 תאורה בתקופה הקרובה
    האם אני יכול להשאיר את האוטומטיות לפרוח להנאתן בזמן שבאותו האוהל יהיו זנים "רגילים" שימשיכו את שלב הצמיחה? זה עלול לגרום לבלבול כשזה באותו האוהל או שאין בעיה?

תודה

9. itsJK

itsJK חבר חדש

לייקים:
    1
    מחדד - כרגע במרץ בחוץ האור והחושך 12/12, זה די מקביל לספטמבר - האם זה בסדר מבחינת שעות רק לתקופה של שבועיים לגילוי המין ולא יותר מזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!