1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אשמח שתעזרו לי בבקשה: פסוריאזיס ודיכאון נוראי ואם ניתן לקבל רישיון?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Kinetical, ‏5/3/21.

1. Kinetical

Kinetical חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום רב לכל חברי הפורום.
    יש לי פסוריאזיס כבר כמה שנים אבל בהתחלה לא ייחסתי לזה חשיבות כי חשבתי שזה סתם משהו קטן שיעבור.
    ואז הרופא שלי שם לב לזה ופניתי לרופא עור רק בשנה שעברה, הוא הביא לי שתי משחות למריחה (XAMIOL ו DIPROSALIC) הם לא עזרו לי.
    אז הרופא עור הפנה אותי לעשות טיפולי פוטוטרפיה שזה הקרנות אם מנורות UV-B
    3 פעמים בשבוע (יום טיפול ויום מנוחה) הייתי נוסע בטיפול בימי ראשון שלישי וחמישי.
    כתוצאה מכך התחילו להופיע לי נגעים חדשים בגוף! במקום שהם יעלמו או יחלשו זה רק החמיר את המצב! עברתי 40 טיפולי פותוטרפיה וכאשר אמרתי לרופא עור שמופיעים לי נגעים חדשים הוא לא ייחס לכך חשיבות ואמר להמשיך בפותוטרפיה! אז הלכתי לרופא עור אחר, סיפרתי לו את כל הסיפור והוא מייד הפסיק לי את הטיפול של הפותוטרפיה ונתן לי כדורים : ניאוטיגאזון שבנתיים אני שותה אותם כבר 20 ימים ועדיין אני לא רואה שום תוצאות! הפצעים רק התחילו לגרד לי בטירוף שלפעמים אני מגיע למצב שאני מגרד פצע בגב או ביד או ברגל ואני מתחיל לדמם...אני כמובן משתדל שלא לגרד אבל לפעמים זה בלתי אפשרי ובנוסף לכל זה גם התחיל לי דיכאון ממש נוראי, יש ימים שאני מתחיל לבכות מרוב דכאון סתם אפילו בלי שליטה פתאום מתחיל לבכות...

השאלה שלי היא האם אפשר לקבל קנאביס רפואי בגלל הפסוריאזיס והדיכאון שיש לי ואם כן למי לאיזה רופא לפנות. אני עגב מטופל בקופת חולים כללית. האם אני יכול ללכת לרופא של קופת חולים אחרת כמו מכבי או מאוחדת כמובן לרופא שיכול להנפיק רישיון קאנביס, או שאני צריך לפנות לרופא בקופה שלי?

אשמח לקבל עזרה בנושא וקצת יותר מידע מדויק לאן לפנות ומה לעשות...
    תודה רבה לכל העוזרים!
    ותודה לכל חברי הפורום :)

2. Kinetical

Kinetical חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו משהו???

3. יאיר כחלון

יאיר כחלון חבר חדש

לייקים:
    1
    תפני אליי בפרטי אשמח לנסות לעזור

4. יאיר כחלון

יאיר כחלון חבר חדש

לייקים:
    1
    עניתי לך תפני אליי בפרטי אי אפשר לשלוח לך הודעה

5. דניאל יצחקי

דניאל יצחקי חבר חדש

לייקים:
    0
    הצוות המסור של הנבואה הירוקה שמח לעמוד לשירותך ולצידך לאורך כל הדרך עד לקבלת הרישיון!
    כחלק מהשירותים שלנו, הנבואה הירוקה עוזרת בייעוץ וליווי מטופלים במימוש זכאותם למרשם לטיפול בעזרת צמח הקנאביס הרפואי.
    העזרה שלנו מתבטאת בייעוץ והכוונה, קביעת תורים למרפאות כאב בשילוב עם רופאים מומחים ובהתאמה למצב הספציפי של המטופל.
    רוצים לדעת האם אתם זכאים למרשם?
    אנא פנו אלינו ואנחנו נעזור לכם בדרך לשגרת חיים ללא כאב. *בדיקת זכאות ראשונה ללא עלות*.
    דברו איתנו בטלפון מספר: 052-725-8696
    או דרך הוואטסאפ: https://wa.me/+972527258696
    או דרך האתר : https://greenprophecy.co.il/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!