1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש בתה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Liran nahum, ‏8/3/21.

1. Liran nahum

Liran nahum חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן
    אז ככה ראיתי שרשמו בכמה מקומות שחשיש לא עובד בתה בגלל שצריך טמפרטורה מסוימת ושל הקומקום לא מספיק חם אבל פעם אחת ניסיתי בכל זה שמתי בוף בתה ערבבתי טוב עד שנשארו גרגירים קטנים שתיתי עם הגרגירים ביחד ואחרי שעתיים הייתי מסטול פיצוצים הזכיר סטלה של שמן קנאביס מישהו יכול להסביר?
    אין סיכוי שזה בגלל שהוסיפו משהו לחשיש נכון?
    צריך לציין שהחשיש עצמו נראה איכותי ממש גמיש ומלא שמן.
    אשמח לתגובות
    תודה

2. Liran nahum

Liran nahum חבר חדש

לייקים:
    1
    אשמח לתשובות אני מפחד שזה בגלל שהוסיפו לחשיש אולי משהו (מה שאני לא מאמין) או שיכול להיות שהחשישכן עובד בתה וסתם חרטטו כל אלה שאמרו שלא

3. Liran nahum

Liran nahum חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו שמבין ויכול לענות?

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אהלן גבר.
    לחשיש לא מוסיפים כלום יש יותר טובים ויש פחות.
    בתקופה שהיינו מכנים את זה זה היה נקרא מר לי.
    היינו מכנים פינג'ן קטן של קפה ומרתחים על הגז(לא צריך סוכר)שמים בוף טוב עד הרתיחה ומוזגים לכוסות ממש קטנות ושותים(לא רואים פרורים זה קפה)וכן יש לזה סטלה פצצה .
    העניין הוא שהרגשת את זה אחרי שעתיים(לא יודע אולי בוף קטן) בד"כ זה לוקח בין 20 דקות ל- חצי שעה עד שמרגישים וזה נמשך הרבה זמן.

גם אם תיקח בוף טוב ותבלע אותו ככה שלם(בלי לערבב או משהו אחר) תקבל גם כן אחלה סטלה ויש לי נסיון בזה. בחוזק של הסטלה אתה מחליט לפי גודל הבוף.
    מקווה שעזרתי אם תרצה לנסות שוב.
    חג כשר ושמח

5. Liran nahum

Liran nahum חבר חדש

לייקים:
    1
    כן אחי אבל לא הכנתי כמו שאתה אומר,
    אני עשיתי פשוט תה רגיל זרקתי בוף בפנים וערבבתי כמה דק עד שנשארו פירורים מהחשיש ושתיתי
    יכול להיטת בגלל זה לקח יותר זמן לסטלה לעלות?
    ואתה יודע להגיד אחי איזה גודל בוף מספיק לבן אדם בערך 0.30-0.50?

6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    תראה אין לי מושג מה גודל הבוף לפי המשקל שרשמת..
    אבל בוף 3-4 סיגריות יעשה את העבודה(גם תלוי בך לא יודע עד כמה אתה חזק בסטלה).
    אם נוח לך בתה אין בעיה רק תעשה את זה עם כוס קטנה(אספרסו) תשתה בשלוק זה מר אבל תאכל אח"כ משהו מתוק זה לא מפריע.
    אם הסטלה טובה תזרום אם תרצה לחזק תחכה קצת ואז תכין עוד.
    בשביל הידע יש עוד דרכים לעשות למשל לוקחים בוף ומרתחים על הגז עם ממש קצת מים עד שנמס טוב ואז מערבבים עם פרלי(יוגורט) זה יותר מתוק זה היה נקרא בין החברה פרלי כמו שכתבתי על הקפה מרלי.
    שיהיה בהצלחה ותהנה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!