1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול חממה-שאלות למקצוענים תודה מראש!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Pineapplexpress, ‏23/2/21.

1. Pineapplexpress

Pineapplexpress חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    התנסיתי בעבר בכמה וכמה גידולים אך לא הייתי מגדיר את עצמי כמגדל ״מומחה״
    מעוניין לגדל צמח בחממה היות ויש לי שטח פרטי בשפע ושמש ישירה (באזור חיפה-בנימינה אם רלוונטי)
    יש לי זרעים משובחים מsensible seeds, חבר התנסה בגידול חוץ עם אחד מהם, LSD-25 (גם הוא לא מגדל מתחיל) ויצאה לו תפוקה אדירה של מעל 1 ק״ג (!!!) אך המזיקים ובאופן כללי תנאי החוץ לא היו אידיאליים ולכן הפרחים היו באיכות בינונית-נמוכה.
    אז לאחר ההקדמה ההארוכה השאלות שלי הן:
    •האם גידול חוץ בחממה בחודשי הקיץ הוא אפשרי מבחינת הטמפרטורה הגבוהה, ללא מיזוג תעשייתי? (חממה של 2x2x2) ונטילציה ראויה,אוורור ומפוח יכולים להשאיר אותי מתחת ל30 מעלות בימי הקיץ? (אם יש צורך ברכישת מזגן נייד והכדאיות של הדבר, אנא השאירו עצתכם)
    •שאלה למנוסים בגידול חממה- איזה כיסוי יהיה אידאלי לקונסטרוקציה שאבנה (בעל ניסיון) ניילון? סנטף? ראיתי שחברת פלרם מציעה פתרונות יעודיים לקנאביס, מישהו יודע לנקוב באיזה סוג לרכוש, מבחינת פיזור אור, וויסות טמפ׳ וכ׳ו
    • האם שעות האור בימי הקיץ מספיקים לצמח בשלב הצמיחה?
    מן הסתם שהשמש לא ממלאה את צרכי הצמח של 18 שעות, אך האם נתון זה קריטי? הצמח יוכל להגיע לבגרות מקסימלית או שיצטרך ״עזרת מנורה״
    • אם התשובה לשאלה הנ״ל היא שאכן וכנראה מומלץ מכיוון שמנורה תגדיל את מסת הפרחים ואיכותם,
    האם מישהו התנסה במנגונני הצללה לכזה מבנה קטן?(בשעות החושך מן הסתם החלל יצטרך להיות מכוסה הן מבחינת פרטיות והן מבחינת ניצול מקסימלי של פוטנציאל המנורה..
    אולי diy, אולי מוצר קיים בשוק?
    אשמח לתשובות ממנוסים וגם מפחות שחושבים שיכולים לעזור ולתרום!
    כמובן שבבוא היום אתחיל יומן גידול לעדכן בבנייה, מכשירים, וכו..
    תודה רבה מראש חברים

2. איתה

איתה חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר, אתייחס למה שאני מכיר ויודע ולכן הטיפ שאוכל לתת לך הוא ליצור חממה שבקיץ היא למעשה רשת צל ובחורף היא באמת חממה. בקיץ הצורך העיקרי הוא במניעת כניסה של מזיקים ולצמצם את עוצמת קרינת השמש. לאור מזג האוויר בארץ חממה בקיץ זה לא אידיאלי(תחשוב על חממה כפתרון לטמפרטורות נמוכות). כמו כן האוורור ברשת של הוא קיים ויש אחלה זרימת אוויר ותחסוך לעצמך ציוד מיותר.
    אני ממליץ על רשת צל לבנה וצפופה ועל גביה סנטף חממה לימי החורף, שנכון לחודשי הקיץ תישאר מקופלת מגולגלת כזה כמו אוהל צבאי.
    שחק אותה אחי בסופו של יום מה שתעשה יעבוד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!