1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש פה ובכלל

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י יוני85, ‏13/5/21.

1. יוני85

יוני85 חבר חדש

לייקים:
    0
    חברה אני חדש פה ובכללי בקאנביס (לא מעשן אפילו לא סיגריות)

כמה שאלות
    1. הרישיון אמור להיות זמני? רשום שהוא זמני ותמיד ניתן לביטול
    2. חודש לפני פקיעת התוקף עלי לפנות לרופא ולשלם שוב? הפעם התוקף יהיה ליותר מחצי שנה?
    3. המלצה מאיפה לקנות מאייד ואת הקאנביס. סופר פארם בסדר? יש דבר כזה קאנביס לא מרוסס אורגניים כמו בפירות?
    4. כמה פעמים אפשר להשתמש באותה תפרחת שנמצאת בתוך המאייד? אם אתה לבד מותר להשתמש בזה לא בבית

2. raywolf

raywolf חבר חדש

לייקים:
    1

1)לגבי הרשיון לא בטוח במאה אחוז, אבל לפי מה שידוע לי זה כל חצי שנה וצריך לחדש, ליצור קשר עם הרופא המטפל וזה אכן תשלום אך לרוב נמוך יותר מהתשלום הראשוני, במקרה שלי זה 2000 ואז 600 כל חצי שנה
    3) מאייד טיפה בעייתי, יש לי מאייד מאלי אקספרס, כמה שלא הייתי ממליץ לקנות משהו כזה משם, זאת הדרך היחידה שלי לעשן בחוץ וזה עושה את ה"עבודה", אבל רצוי לקנות מאיידים איכותיים, לא חסר חנויות שמוכרות בארץ, פשוט תבדוק מה הכי טוב ומומלץ ותחפש בזול, אבל תכלס מאיידים זה סיוט, אני שבוע עם מאיידים פה ושם וזה פשוט נורא, זה לא חזק כמו סיגריה, צריך לשאוב את האדים בכוח והאמת זה כואב בריאות אחרי כמה זמן, לא מרגיש שווה את זה בכלל..
    4בעיקרון פעם אחת, מגיעים עם המאייד ל210 או 220 סלציוז וזהו, מיצת כמה שיותר מהחומר והוא לא ממש יהיה שמיש באיוד, אם מפריע לך לזרוק את הפרחים אחרי השימוש, תשמור אותם שתהיה לך כמות של בערך סיגריה או יותר ותכין עוגיות (רצוי פיירקרקר), תוכל לכתוב ביוטיוב how to make cannabis firecracker ותראה איך זה בעיניך, לפי דעתי אין על אכילים :)

3. יאיר כחלון

יאיר כחלון חבר חדש

לייקים:
    1
    לתהליך קבלת הרישיון
    למבקשי רישיון קנביס
    ☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️
    שם + משפחה:
    תז:
    ת.לידה:
    כתובת עיר:
    טלפון:
    קופת חולים:
    סיפור אישי:
    אנא ממכם למלא את הכול שלא יהיה חוסר במשהו אחרת הרופא לא מתעסק, כל זה כהודעה בווצאפ

ואבקש את המסמכים הפשוטים ביותר בשביל שהתהליך יילך יותר מהר לקבל את הכול בקובץ אחד של PDF
    ולצרף לי בווצאפ קבצים!! " למי שיודע"
    1)סיכום מיידע רפואי עדכני מרופא משפחה
    2)דוח ניפוק תרופות שנתי
    3)וכל ביקור/ טיפול/ המלצה
    אצל רופא מיקצועי למבקשי רישיון ❤️למבקשי רישיון קנביס
    ☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️:

בנוסף עליית מינון כל חצי שנה עולה בין 400/500 שקל
    הוצאת רישיון חוקי בין 1500/2000
    ניתן לבטל את הרישיון בזה שאתה לא מחדש אותו וזהו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!